# Nordin Amrabat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nordin Amrabat

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı"

Amrabat ocakta göreceğiz diyor Tercuman sezon sonunda ne olur görecegiz diyor

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

Suan da son iki macimiza odaklandim.

Ama Galatasaray Turkiye'nin en buyuk kuluplerinden, bana gore en buyugu.

Orada oynamak bir ruya.

Eger beni istiyorlarsa bende oraya gitmek istiyorum.

Suan da Kayserispora odaklandim.

Ocak ayinda bakacagiz.

Ama ne diyebilirim, Galatasaray bir ruya benim icin.

Seninle ilgilenmeleri seni sevindiriyor mu?

Tabi ki, bir ruya.

Buyuk kulup, Avrupa'nin en tepede ki kuluplerinden biri. Buyuk bir ruya.

Ne diyebilirim, umuyorum ruyam gerceklesir.

Rüyan kabusa döner inşallah.

Yeteneksiz herif.

Bursa Reyes'i Quaresma'yı beğenmeyen adamlar Amrabat'ı beğeniyor. Komik.

Ertem Sener Mode on:

Her yerinden opuyorum seni Amrabat.

Ertem Sener Mode off.

Bugün müthiş oynadı ve güzel bir gol attı.

Bu adama bir de bencil diyorlar şaşıyorum 90 dakika izledim maçı çok güzel paslar dağıtıyor alakası yok Quaresma'nın bencilliği ile.

Amrabat kendisini Galatasaray'a vermiyorlar diye performansını düşürür, oynamaz. Sonra hurma Fenerbahce'yi arar '' Amrabat'ın bonservisini isterseniz size 3 M euroya verebilirim'' der. Ve Fener'e gider.. Hurma o kadar ş..siz bir adam işte.

Reyes'in pili bitmis ruhsuz herif. Gelirse sadece dunyanin parasini kazanmak icin gelir, baska birsey icin degil.

Bir yanda burayi muhtemelen arap ulkelerden biri olarak goren bitmis ruhsuz Reyes var, diger yandan cok daha az bir miktara oynayacak olan ve bu takima soyledigine gore cok istekli olan bir Amrabat.

Gozum kapali Amrabat derim.

Cevap: Amrabat: "Galatasaray hayallerimin takımı "

Abi oyuncular konusunda müthiş analizlerin var.

Amrabat hakkında ne düşünüyorsun ?

Genc, yetenekli, kabiliyetli, basariya ac, kulubu iyice ezberlemis, lige uyum sagladi, fizigi guclu. Ilk ismi gectiginde karsi cikmamin nedeni, Kayseri gibi kurnaz koylu akliyla yerli oyuncu tuccarligi yapan bir kulubun yabanci bir oyuncuda yine cirkeflige yatmasi.

Begenmiyorsa,begenmisin.Hepimiz hep ayni fikirde mi olmamiz gerek?

Ben Amrabaat´i begeniyorum,cok yüksek rakamlara geliyorsa kalsin (> 8 Milyon €),ama uygun bi fiyata gelirse cok iyi olur.

Hem genc,hem ligi taniyor bi de cok yetenekli.Fas milli takimda Taraabt,Aisatti gibi oyuncularin yaninda iyi yardirdi gecen milli maclarda.Bence ondardan hic farki yok.

Bi de Fatih Terimin fizik üstünlüge dayanik sistemine cok iyi uyar.Rakibin üstüne üstüne gidiyor,yilmiyor,cok kosiyor felan filan.

Sag ayagini daha gelistirse dahada iyi olur.

Ama adam bize gelmek istiyorsa,birseyler yapmamiz lazim,yani firsati bulmusken.Bence Amrabaat ligin en iyi kanat oyuncusu.

amrabat reyes den de q7 dende genç ve gelişime açık bir oyuncu.ayriyeten yıllık alacagı da bu iki oyuncudan daha az.reyesin kaprisi,q7 nin bencilliği...amrabat yetenek olarak bu iki oyuncudan da aşşağıda değil.

Deplasman maçlarımızda o kadar süratli ki çok etkili olacağını düşünüyorum.

Selçuk İnan da zaten Burak'tan dolayı uzun paslar atmaya alışkın.

Reyes'in pili bitmis ruhsuz herif. Gelirse sadece dunyanin parasini kazanmak icin gelir, baska birsey icin degil.

Bir yanda burayi muhtemelen arap ulkelerden biri olarak goren bitmis ruhsuz Reyes var, diger yandan cok daha az bir miktara oynayacak olan ve bu takima soyledigine gore cok istekli olan bir Amrabat.

Gozum kapali Amrabat derim.

Ben sahsen her zaman o bolge için DEMPSEY'in arana oyuncu oldugunu dusunuyorum, tabi listede bu oyuncu yok, Reyes mi Amrabat mı derseniz; 1-) Amrabat'ı klubu vermek istemiyor ustelik medya surekli bunu tırtıklar, Ali Turan'da bu sekilde geldi sonu ortada 2-) Reyes'le Amrabat'ın kariyeri ortada, Amrabat bugune kadar buyuk takımlarda ne basarmıs, Reyes daha bu sene Uefa'yı aldı ve hiç bitmiş gibide performansı yoktu, A.Madrid kesti adamı dustuklerı son ortada. 3-) Reyes yıllık 3-4 alcak degıl her halde en fazla 2-2.5 arası alır, buda benım ıddaam Reyes burda efsane olur, oyun tarzına cuk dıye oturan bir olusum var cunku neyse GALATASARAYımız için hayırlısı neyse o olsun ama bir oyuncu için bir kişi takımda begenmıyor ıstemıyor dıye kaybol, gıt yat, alın bunu burdan gıbı sozler yakısmıyor.

Üst Alt