Nostalji | 2005-2006 Sezonu Şampiyonluğumuz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nostalji | 2005-2006 Sezonu Şampiyonluğumuz

Taner Gülleri o sezon 18 gol attı. Baros'tan sonra 2. gol krallığında. Aynı takım deplasmanda Benfica ve Berlin'i yendi. Fransa şampiyonu Bordeaux'u eleyip Hamburg'u elinden kaçırdı. En iyi top oynadığımız sezonlardan birine sallama zurna.
Örnek olarak verdim, cok gol yiyorduk. Akabinde ZARP AYHAN BARISLI orta saha, Skibbe ve Rjkaardli sacma sapan maclar.

Baros'un 1 lig sampiyonlugu var o da Terim gelince.

Benfica maçı efsane oynamıştık ama hamburgun ismini her gördüğümde içimi burukluk kaplar o denli travma oluşturdu bende.. Devre arası meirayı satmamız kewellın stoper oynaması ve bunca saçmalığa rağmen yine kendi ellerimizle turu hediye etmemiz
Nonda'yi devre arasi yollayip forvette Arda, Kewell vs. bunlarla oynamistik bir kac mac. Sonra Alemci Jo kiralandi, bonus kafa :asd:

Örnek olarak verdim, cok gol yiyorduk. Akabinde ZARP AYHAN BARISLI orta saha, Skibbe ve Rjkaardli sacma sapan maclar.

Baros'un 1 lig sampiyonlugu var o da Terim gelince.
O sezonlar kadro mühendisliği olarak da beceriksiz olunan sezonlardı. Rijkaard gibi sistem adamını getiriyorsun kısa vadede başarı göstermesini bekliyorsun, eline adam gibi imkanlar vermiyorsun. Forvet hattın Paris, orta saha hattın Malatya, defans hattın Hakkari.

Meira'nın satılıp defansta Kewell'in oynaması, Nonda'nın satılıp forvette Keita'nın oynaması falan abidik gubidik hamlelerdi. Cidden o sezonlar kanser sezonlardı. Allahtan sosyal medya falan çıktı da yönetim ve teknik heyet bu kadar rahat hata yapamıyor.

O sezonlar kadro mühendisliği olarak da beceriksiz olunan sezonlardı. Rijkaard gibi sistem adamını getiriyorsun kısa vadede başarı göstermesini bekliyorsun, eline adam gibi imkanlar vermiyorsun. Forvet hattın Paris, orta saha hattın Malatya, defans hattın Hakkari.

Meira'nın satılıp defansta Kewell'in oynaması, Nonda'nın satılıp forvette Keita'nın oynaması falan abidik gubidik hamlelerdi. Cidden o sezonlar kanser sezonlardı. Allahtan sosyal medya falan çıktı da yönetim ve teknik heyet bu kadar rahat hata yapamıyor.
Mondragon ayrildiktan sonra insan bir kaleci bulamaz mi 5 senede?

De Sanctis ve Leo Franco kiralik geldiler
Erciyes'ten Orkun, Manisa'dan Ufuk
Müzmin yedek Aykut sürekli kadroda
Kapanisi karpuzcu Zapata ile yaptik

Kalede istikrar ve kalite yoksa ne yapsan nafile.

Alpayin en begendigim konusuydu tabi üstunden senelet gecince kodlar ve yazilar birbine girmis.

keske konyali bir mod el atip, konuyu duzenlese.

saka bir yana bir tane arsivdeki konulardan sorumlu mod lazim ve boyle kaliteli konularin yer alacagi "forum müzesi" alt forumu.

@Emrah Yıldırım

Muhteşem bir şampiyonluk. Gözlerimle Fenerbahçe Derneğinin bahçesinin alev aldığını gördüm. Bundan daha büyük haz olabilir mi :D

Üst Alt