Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz

Cevap: Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz

Bilgisayar konusunda çok acemi olan, Casper-Exper-Arçelik vs... marka alanlara ve kullananlara Allah sabır versin.

Ben yeni Dell Inspiron aldım.Çok da memnunum.Tavsiye ederim.Casper'dan uzak dur.

Buradaki uyarıları göz ardı etmeyin arkadaşlar bende bir zamanlar casper kullanıcısıydım 2000 tl verdim casper tablet pc aldım sonuç en sonunda cinnet geçirdim laptop şuanda paramparça

u_06468786.jpg

Bütceniz saglam ise sizlere bunu öneririm: Apple MacBook

Gecen kullanma firsatim oldu. Arkadas icin Windows 7 yüklemistim buna, cok kullanisli ve cok saglam bir alet.

1.600'e kadar oyun konusunda sorun çıkarmayacak bir laptop alıcaz nasipse. Ekran kartı çeşitliliği nedeniyle seçim yapmakta zorlanıyorum. Nvdia ekran kartlı sağlam bir makine önerebilir misiniz ?

Peki ATI ekran kartını da dahil etsek daha iyi bir seçim yapma şansımız var mı yoksa şu Dell'i alayım mı direk ? :)

Taşınabilirde Ati veya Nvidia ikisini de alabilirsin. Hatta Ati olanlarda aynı fiyata sanırım daha güçlü modeller var.

Cevap: notebook yardım

Casper piyasanın en dandirik firmasıdır arızalanmaması ilerde mucizedir. Önerim HP tek geçerim.

Ben masaüstünde 2 pc değiştirdim ikisi de Casper'dı...İlki bayağı bir dayandı, 2.'sini şu an kullanıyorum ve nazar değmesin gayet memnunum. Fiyat-kalite oranında Casper iyidir.

Fakat laptoplarını hiç kullanmadım. Laptop'lar bozulmaya daha elverişli,bu yüzden Casper'lar hakkında bu kategoride yorum yapamam...

Kardeşimin ve bir arkadaşımın HP'sinin çektirdiklerini gördükten sonra yakın zamanda alacağım laptoplar için HP'nin üzerini çizdim.Toshiba daha iyi geldi HP'den...Asus da düşündüklerim arasında...

Ati'de 6370 oldukça kötü. Mesela; İ7 alman bence gereksiz İ5 oldukça yeterli ama kullanışa bağlı tabi.

VATAN COMPUTER - ACER - AS4820TG CORE İ5-480M 2.66GHZ-4GB DDR3-500GB-14.1''-DVDRW-1024MB HD5650-CM-W7BAS - Notebook

Yine de acele etme bence, 1 hafta 10 gün iyice araştırıp al.

Almışken 1-2 yıl götürecek bir şey alayım diyorum. Nvdia ekran kartını istememin nedeni de oyundan çok Linux-Ati arasındaki uyumsuzluklar.

Elimde şuan Acer 5738 var. Fazla ısınıyor. Touchpad tabiri caizse kaynıyor.:) HDD sıcaklığı daim 55 üzeri yazın. Soğutucu kullandığım halde...

O yüzden farklı markalarda yoğunlaştım şimdiik.Dediğin gibi acele etmicem. Mediamarkt, Vatan, Electroworld, Teknosa, Bimeks falan dolaşıcam.

Bence Hp-Casper-Exper-Arçelik-Beko-Vestel-Es-cort gibi markalardan uzak dur da, hangisini alıyorsan al. :)

Teknosa'nın indirimdeki Asus bilgisayarlarına bak. İ3 işlemcili gerçekten işini görür. Fiyat aralığı da 1100-1600 arası..

Sizce en iyi netbook hangisi ?

Merhaba renktaşlar. Bugünlerde Netbook almayı düşünüyorum. İst. dışında üniversiteye gideceğim ve yanımda iyi performanslı hızlı çok fazla lüks özelliklere sahip olmasını istemediğim ama yinede sizinde fikrinizi almak istedim netbook almayı düşünüyorum. En iyi Netbook sizce hangisi ? Şimdiden teşekkürler. :)

Üst Alt