Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Notebook-Netbook-Touch Pad l Tavsiyeleriniz

Cevap: notebook yardım

Casper piyasanın en dandirik firmasıdır arızalanmaması ilerde mucizedir. Önerim HP tek geçerim.

Gerçekten iyi mal seçmişsin. :D i7 işlemci felan gayet iyi.

Bozulma işi biraz şansla alakalı benim casper masaüstüm var, henüz hiçbir sorun çıkarmadı mesela, ama laptoplar genel olarak arızaya elverişli zaten.Delllerde ısınma sorunu var biliyorum, Acer iyidir genel olarak.Ama dediğim gibi şans işi bence 3 ay içinde arızalanan aceri laptopu olan arkadaşımda var.

Evde Toshiba Satellite L645, iş yerinde yeni aldığımız Toshiba Qosmio x500 var. Toshibalardan pek memnun olmasam da yine de idare ediyoruz.

Evde Toshiba Satellite L645, iş yerinde yeni aldığımız Toshiba Qosmio x500 var. Toshibalardan pek memnun olmasam da yine de idare ediyoruz.

Tamam anlasilmistir Toshiba iyidir. Bilgisaray muhendisiydin sanirim Adem. Yani sen idare eder diyorsan o pc'ler iyidir iyi. Senin beklentilerin cok fazladir onlari karsiliyorsa fazlasi ile yeterli olur benim beklentilerim karsisinda :)

Acer iyidir iyi. Casper'da kullandım, 1 haftada bozuldu :asd: Acer'i yaklaşık 2 senedir kullanıyorum bir sorun olmadı :D

Lenovo kullanıyorum IBMin laptopları.Bir sorun yaşamadım ve tavsiye ederim..Ayrıca Lenovonun ekstra avantajları da var

@Şebnem'e demirden casper olsa dayanmaz. Tebrik ediyorum lan zulme uğrayan acer'i. :ka23:

HP'ye de günahımı vermem.Kullanan kimi gördüysem 1,5 seneden fazla gitmedi laptoplar,hatta bir arkadaşımın garanti süresi boyunca 3 defa anakartı değişti,sonra modeli yüksek bilgisayar verdiler,onun da ekran kartı bozuldu.

Piyasada önereceğim fiyat/performans yüzdesi en iyi laptoplar ASUS markadır.Zaten dünyanında notebookları,EEE Pc serisi kendini gösteriyor zaten.Asus anakartlarının ne kadar kaliteli olduğunu söylememe gerek yok.

Toshiba,Lenovo kalitelidir ancak bu markaların aynı özellikli laptopları ASUS'lara göre çok daha farklı,Sony'de keza öyle.Tek farkları güvenilir markalar olmaları.Gerçekten kaliteli ürünler ancak gereksiz pahalı olabiliyorlar.

Ama Casper ve HP sakın.Samsung'lara da bakabilirsin onlara da iyi diyorlar.

Sony Vaio pahalı ama kalitelidir.Toshiba biraz daha ucuzdur o da kalitelidir.HP laptopların ısınma sorunu var .Casperı ise markadan bile saymıyorum

Üst Alt