NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şükür tamam Hagi yoldahagihakan600_P8PO1.jpg
Galatasaray'da sıcak gelişme. Sarı-kırmızılılar sportif direktörlük için Hakan Şükür ile kesin anlaştı. Teknik direktörlüğe ise efsane futbolcu Gheorge Hagi getiriliyor.

Şükür tamam Hagi yoldaGalatasaray'da sıcak gelişmeler devam ediyor. Sarı-kırmızılıların sportif direktörlük için Hakan Şükür'ün %100 anlaşıldığı, teknik direktörlük için en önemli adayın ise Gheorge Hagi olduğu bildirildi.'Kral' geri dönüyorNTV SPOR'da yayınlanan Spor Servisi programına telefonla bağlanan NTV SPOR haber müdürü Haluk Yürekli, Hakan Şükür'ün sportif direktörlüğe kesin olarak getirileceği bilgisine ulaştıklarını, teknik direktörlük için ise Hagi'yle büyük oranda anlaşma sağlandığını söyledi.Yürekli ayrıca bir başka efsane futbolcu A2 takımı antrenörü Tugay Kerimoğlu'nun ise herhangi bir görev almayacağını söylerken, Hagi'de son dakika pürüzü çıkması halinde ise Tolunay Kafkas'ın düşünüldüğünü sözlerine ekledi.Kaynak: NTV Spor
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.955-hakan-sukur-ve-hagi.jpg
Mantıken Hakan Şükür Full yetkisiz kolay kolay görev kabul etmez.

Yönetim Ona çok karışmaz , Oda Hagi'nin arkasında durur (aykut kocamanlık yapmaz ise) umutlandım ben :)
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Hakan Şükür geçen seneki Aykut gibi elinden geleni yapar o mevkiyi ele geçirmek için.
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Hagi ve Hakan Şükür şu an için en iyi seçim olur umarım gerçekleşir.
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Hagi ve Abdullah Avcı benim istediklerimdendi. Hikmet Karaman için ise çok kararsızdım. Hakikaten ne yapabilirdi merak ediyordum :)Eğer Hagi gelirse; başta Emre Çolak ve diğer futbolculara katkısı çok olur. Hakan Şükür de Mehmet Batdal'a birşeyler kazandırır ama Hakan Şükür antrenman sahasına girecek mi onu bilmiyoruz.
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Hakan Şükür geçen seneki Aykut gibi elinden geleni yapar o mevkiyi ele geçirmek için.Kesinlikle böyle birşey olmaz Şükür'ün zaten teknik direktör olayım sevdası yok ayrıca Hagi'yi isteyende kendisi yani durum aykut daum olayından çok farklı.
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Adnan Polat'tan yine taraftarın sevgilisini getir paçayı yırt hamlesi inşallah bu sefer tutar..
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Adnan Sezgin'in yerine getiriliyor, umarim birlik ve beraberlik geri doner eskiden oldugu gibi ve umut ediyorum yazdiklarin gerceklesmez.Valla Hakan'dan ben şüphe duyarım adam Adnan PolaT'a demediğini bırakmadı, şimdi gelip bu lafları sindirip göreve geçmesini ve egosunu törpülemesini beklemek ilginç geliyor bana.
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Hakan'ın gelmesi Galatasaray'da eksik olan bazı şeyleri tamamlar. Ruh gibi :)
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Ayak üstünde kaç tane haber dönüyor. Dünden beri duyduğum isimler Hagi, Hikmet Karaman, Ersun Yanal, Fatih Terim. :eek:
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Ayrıca Hakan Şükür sportif direktör olunca Adnan Sezgin devre dışı kalıcakmış Transferlerde Hagi ve Hakan'ın istedikleri olucak yani devre arası adam gibi transferler görebiliriz...
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Önemli olan Polat'ın, Hagi ve Hakan Şükür ile önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği.
 
Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.Mükemmell olur.Madem birilerine sabredecez bunlara sabredelim.Kendi evlatlarımıza şampiyon olamasak da sabredebiliriz..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt