NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor: Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şükür tamam Hagi yolda

hagihakan600_P8PO1.jpg

Galatasaray'da sıcak gelişme. Sarı-kırmızılılar sportif direktörlük için Hakan Şükür ile kesin anlaştı. Teknik direktörlüğe ise efsane futbolcu Gheorge Hagi getiriliyor.

Şükür tamam Hagi yolda

Galatasaray'da sıcak gelişmeler devam ediyor. Sarı-kırmızılıların sportif direktörlük için Hakan Şükür'ün %100 anlaşıldığı, teknik direktörlük için en önemli adayın ise Gheorge Hagi olduğu bildirildi.

'Kral' geri dönüyor

NTV SPOR'da yayınlanan Spor Servisi programına telefonla bağlanan NTV SPOR haber müdürü Haluk Yürekli, Hakan Şükür'ün sportif direktörlüğe kesin olarak getirileceği bilgisine ulaştıklarını, teknik direktörlük için ise Hagi'yle büyük oranda anlaşma sağlandığını söyledi.

Yürekli ayrıca bir başka efsane futbolcu A2 takımı antrenörü Tugay Kerimoğlu'nun ise herhangi bir görev almayacağını söylerken, Hagi'de son dakika pürüzü çıkması halinde ise Tolunay Kafkas'ın düşünüldüğünü sözlerine ekledi.

Kaynak: NTV Spor

Cevap: Son Dakika! Hagi ile Hakan Şükür Galatasaray'a dönüyor.

955-hakan-sukur-ve-hagi.jpg

Mantıken Hakan Şükür Full yetkisiz kolay kolay görev kabul etmez.

Yönetim Ona çok karışmaz , Oda Hagi'nin arkasında durur (aykut kocamanlık yapmaz ise) umutlandım ben :)

Hakan Şükür geçen seneki Aykut gibi elinden geleni yapar o mevkiyi ele geçirmek için.

Hagi ve Hakan Şükür şu an için en iyi seçim olur umarım gerçekleşir.

Hagi ve Abdullah Avcı benim istediklerimdendi. Hikmet Karaman için ise çok kararsızdım. Hakikaten ne yapabilirdi merak ediyordum :)

Eğer Hagi gelirse; başta Emre Çolak ve diğer futbolculara katkısı çok olur. Hakan Şükür de Mehmet Batdal'a birşeyler kazandırır ama Hakan Şükür antrenman sahasına girecek mi onu bilmiyoruz.

Hakan Şükür geçen seneki Aykut gibi elinden geleni yapar o mevkiyi ele geçirmek için.

Kesinlikle böyle birşey olmaz Şükür'ün zaten teknik direktör olayım sevdası yok ayrıca Hagi'yi isteyende kendisi yani durum aykut daum olayından çok farklı.

Adnan Polat'tan yine taraftarın sevgilisini getir paçayı yırt hamlesi inşallah bu sefer tutar..

Adnan Sezgin'in yerine getiriliyor, umarim birlik ve beraberlik geri doner eskiden oldugu gibi ve umut ediyorum yazdiklarin gerceklesmez.

Valla Hakan'dan ben şüphe duyarım adam Adnan PolaT'a demediğini bırakmadı, şimdi gelip bu lafları sindirip göreve geçmesini ve egosunu törpülemesini beklemek ilginç geliyor bana.

Hakan'ın gelmesi Galatasaray'da eksik olan bazı şeyleri tamamlar. Ruh gibi :)

Ayak üstünde kaç tane haber dönüyor. Dünden beri duyduğum isimler Hagi, Hikmet Karaman, Ersun Yanal, Fatih Terim. :eek:

Ayrıca Hakan Şükür sportif direktör olunca Adnan Sezgin devre dışı kalıcakmış Transferlerde Hagi ve Hakan'ın istedikleri olucak yani devre arası adam gibi transferler görebiliriz...

Önemli olan Polat'ın, Hagi ve Hakan Şükür ile önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği.

Mükemmell olur.Madem birilerine sabredecez bunlara sabredelim.Kendi evlatlarımıza şampiyon olamasak da sabredebiliriz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt