NTV Spor Programları - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Bugün kanal zaplarken denk geldim saat 12:30-13:00 civarıydı. Bi tanesi çıkmış gazete müdürlerine bakın hepsi GS'li, BJK'li tüm medyayı onlar yönetiyor bir tane FB'li yok. Sürekli FB karşıtı haberler yapılıyor. Televizyonlarda FB'li futbol yorumcusu sıfır diyordu.

Hiç utanma falan da yok şaka gibi konuşma ama adam ciddi ciddi böyle olduğunu söylüyordu :D Her şeyden önce çıkıp bunları söylediğin kanalın kimler tarafından yönetildiğine bir bak...

Kendi adıma izlemiyorum artık, eğer biz kazandıysak veya fb kaybetmişse nasıl morarmış onu merak ediyorum youtube girip oradan izliyorum.

fb tv de bile bu kadar ağlandığını görmeedim. Sen ülkenin en büyük spor kanallarından birisini resmen körü körüne fener fanatizmi yapıyorsun. Madem öyle bizim maçları rıdvana değil GS lı bir yorumcuya analiz ettirin. Hangi programı açsam fanatik fenerliler konuşuyor. Dediğim gibi logonuzu değiştirin ya da objektif olmayı deneyin.

Abdullah avcı çıkmış boş boş konuşuyor yine.

Şampiyonluğu ve başak'i mağlup etmeyi En çok ta bu herif rezil olsun diye istiyorum.

Sanki bi halt becermiş gibi şöyle şöyle yaptık ta,
şu takımı şu şekilde durduk,
Şu taktik ile oynadık vs.

Atıp tutuyor.

Gün yüzü görme DURSUN!

Abdullah avcı çıkmış boş boş konuşuyor yine.

Şampiyonluğu ve başak'i mağlup etmeyi En çok ta bu herif rezil olsun diye istiyorum.

Sanki bi halt becermiş gibi şöyle şöyle yaptık ta,
şu takımı şu şekilde durduk,
Şu taktik ile oynadık vs.

Atıp tutuyor.

Gün yüzü görme DURSUN!

Taraftar baskısı olan bir takıma gitsin de göreyim o taktiği disiplini. Muhtemelen 2.-3. macta bir futbolcu çıkarken elini kolunu sallayarak çıkar.

Üst Alt