NTV Spor Programları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Cevap: Ntv-100% rezalet

bir tek ben mi rahatsızım yani bravo diyorum o zaman size hakediyormuşuz demek ki böylelerini. kendi takımının taraftarından hit almak ne demek sadece fener taraftarı için mi yapılıyor o program? rating kaygısı varsa GS taraftarı daha fazla diyen biz değil miyiz?

ki bu adamın yaptığı saçma yorumları kaynak gösterip yazılan, çizilen, anlatan var.

mesela bu sene ligin ilk yarı değerlendirmesini yaparken en iyisi alex dedi peki eyvallah olur dedik, kewell da ii ama alex kadar oynamadı diye alex dedim dedi. bakarsanız kewell bu sene alexten fazla dakika sahada daha fazla oynadı. şimdi ne diyeyim ben bu adama ?

bir tek ben mi rahatsızım yani bravo diyorum o zaman size hakediyormuşuz demek ki böylelerini. kendi takımının taraftarından hit almak ne demek sadece fener taraftarı için mi yapılıyor o program? rating kaygısı varsa GS taraftarı daha fazla diyen biz değil miyiz?

ki bu adamın yaptığı saçma yorumları kaynak gösterip yazılan, çizilen, anlatan var.

mesela bu sene ligin ilk yarı değerlendirmesini yaparken en iyisi alex dedi peki eyvallah olur dedik, kewell da ii ama alex kadar oynamadı diye alex dedim dedi. bakarsanız kewell bu sene alexten fazla dakika sahada daha fazla oynadı. şimdi ne diyeyim ben bu adama ?

İzleme renkdaş sen Rıdvan Dilmen'i beğenmiyorsun bende Sergen'i :D

Yo aslında herkes rahatsız da; çoğunluk senin gibi sinir olmak yerine: "it ürür kervan yürür" diyor. Sen de öyle yap :)

hakikaten ben varım arkadaş diyen yok ya hakediyoruz abicim bize bolca selçük yulalı, ö.ç. li, rıtfanlı, serhat uluverenli, ahmet kaçarlı yıllar dilerim.

Anca yedek adamları alırlar falan diyor. Bakıyoruz Fener'e Fos santos, baroni dentinho.

tanımam etmem.

güntekin onay cibilleyetsizi de ntvsporda maçı canlı yorumlarken hakem hep evsahibi takımın lehine düdükler çalıyo diye yazdı..

Dün hakem feneri kayırırken neredeydin beyfendi ? ? ?

özellikle Neille ilgili yaptığı yorumdan sonra iğrendim bu programdan.başka kanala geçtim.Rıdvan kendini tarafsız yorumcu olarak görüyor herhalde.Programa bir fener formasıyla çıkmadığı kaldı.

Rıdvanın sezon sonunda şampiyon olduğumuzda (inşallah); yüzünün nasıl bir şekle gireceğini çok merak ediyorum...

Jo günü kurtarmaya yönelik bir transfermiş öyle diyor Everton'da yedek olan oyuncuyu alırımış anca Galatasaray ne kadar angut bir insan ya :)

Onca söz içinde tek bir cümleyi cımbızla çıkarıp bunu başlık haline getirip kitleleri galeyana getirmenin hiç manası yok.

Bunda da son derece başarılı olunmuş sanki :eek:

Şahsen bir sonraki hafta fener maçı sonrası fener taraftarını incitecek bir kesit bulabilirim

Son olarak, onca televizyonda zilyon sayıda yorumcu arasında her zaman farklı bir tarafta tutuluyorsa bu sadece fener taraftarı sayesinde olamaz. Olsaydı Selçuk Yula gibi takımlarının şahsi yorumcusu olurdu.

Penaltıyı tartışırkende Alexten malexten bahsetti. Ondan sonra kapattım. Fener yenilgilerinden sonraki kızarmış hali dışında izlememek en iyisi.

Forumda zaten anlaşılmaz bir şekilde bize sallayanlar hakkında izlemeyin deniyor,o zaman hürriyet gazetesinin spor müdürü olan mahlukat içinde koltuğu bırakması istenmeseydi,sadece almayın denseydi.

Konuyu açan arkadaşa katılıyorum "ben hakem KONUŞMAM" diyen rıdvan dün hakem için programda çifte standart yapıyor dedi.

Üst Alt