NTV Spor Programları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Cevap: Ntv-100% rezalet

trt de hasan şaş ve uğur meleke nin programını sunan bir tane lavuk var oda bilip bilmeden konuşuyor yok linderoth 1 milyon euro ya gönderilmiş jo ya 4 aylığına 2,5 milyon euro verilmiş nerden bilion lavuk

1.Trt'deki Erhan Telli, hatirlarim Popoescu'larin, Hagi'lerin roportajlarinda kayit cihazi tutardi agizlarina dogru, bir kilo colesiyle. Sonra iceriden bilgiler diyerek dogru yanlis haberlerle isim yapmaya calisti. Bursa Baskani'ndan dayak yedi, yildizi parladi. TRT de ona program verdi. Neden acaba?

2.NTV'deki programla ilgili izlemeyin diyenler farkinda mi acaba Lig TV'deki operasyonu kendi basarisi olarak goren angutlar tum Fener camiasini alarma gecirdiler bunun icin. Bu dunya boyle, devekusuluk yaramaz. Yapilacak sey yanlis gordugunuz seyleri mail yoluyla program esnasinda ya da NTV yonetimine mail ile iletmektir. 21.yy'da tepki verirsiniz, tepki alirsiniz. Susup oturursaniz kaybeden siz olursunuz.

Adama göre Alex türkiyede top oynamış en büyük futbolcu. Onu da geçtim GS kazanıp fener kaybettigi haftalar sinirden ellerini ısıracak nerdeyse. Ondan daha da beteri Güntekin. Nasıl bir yanlılık anlamıyorum. Normalde en sevdigim spor adamlarındandır bilgisiyle dogru haberciligiyle. Ama 100% Futbolda gs maçları sonrası öle gergin ve yem atıcı oluyo ki tanıyamıyorum.

ben bundan 1 ay öncesine kadar rıdvanı çok seviyordum yorumları cidden hoşuma gidiyordu ama sonradan farkettim ama herkes farkındaymış oldukça taraflı yorumlar yapıyor en son gökhan ünal transferi hakkında ki yorumları beni stand up gösterisi izliyormuşum gibi kahkaya boğdu , ayrıca böyle bir konuyu ben açacaktım ama Doğukan Tekiner renkdaşım benden önce davranmış bunun içinde kendisine teşekkür ederim Gelelim fenerbahçeli rıdvana Galatasaray için yorum yaparken birden kazım örneği vermeye başladı ne işi var kazım örneğinin , abartısız 4-5 dk kazı bahsetti , takımımızın Galatasarayın hedefleri için yeterli olmayacağını savunuyor ama transfer yaptığımız futbolcuların eski kuluplerini bilmekten aciz bumudur futbol yorumcusu , Bende artık demeçlerinden rahatsız olmaya başladım renkdaşlarımız güzel söylemiş seyretmeyin diye ama işte insan sevdiğine laf söylediklerinde sinirlenir ya buda öyle birşey.

ben bundan 1 ay öncesine kadar rıdvanı çok seviyordum yorumları cidden hoşuma gidiyordu ama sonradan farkettim ama herkes farkındaymış oldukça taraflı yorumlar yapıyor en son gökhan ünal transferi hakkında ki yorumları beni stand up gösterisi izliyormuşum gibi kahkaya boğdu , ayrıca böyle bir konuyu ben açacaktım ama Doğukan Tekiner renkdaşım benden önce davranmış bunun içinde kendisine teşekkür ederim Gelelim fenerbahçeli rıdvana Galatasaray için yorum yaparken birden kazım örneği vermeye başladı ne işi var kazım örneğinin , abartısız 4-5 dk kazı bahsetti , takımımızın Galatasarayın hedefleri için yeterli olmayacağını savunuyor ama transfer yaptığımız futbolcuların eski kuluplerini bilmekten aciz bumudur futbol yorumcusu , Bende artık demeçlerinden rahatsız olmaya başladım renkdaşlarımız güzel söylemiş seyretmeyin diye ama işte insan sevdiğine laf söylediklerinde sinirlenir ya buda öyle birşey.

Rıdvanın iki lafını söylüyroum size ''Ben şahsen İbrahimoviç,C.Ronaldo ile birlikte top oynamak istemem''

''Benim için İbrahimoviç topçu değildir.''

Bu lafları not defteri programında söyledi.Yorum sizin..

Rıdvanın iki lafını söylüyroum size ''Ben şahsen İbrahimoviç,C.Ronaldo ile birlikte top oynamak istemem''

''Benim için İbrahimoviç topçu değildir.''

Bu lafları not defteri programında söyledi.Yorum sizin..

ya adam ben şuan oynasam barselona da oynardım diyor :D Koskaca Hakan Şükür adam Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi golcusu hiç bir zaman böyle söylemlerde bulunmuyor zamanın birinde bir kaç sezon iyi oynadı diye kendini nerelerde görüyor gerçekten karalamak için söylemiyorum ama insan biraz alçak gönüllü olur aç tavuk gibi kendini buğday ambarın da sanmaz :D ( sonucusu sert mi oldu ne )

Bir de su acidan bakmak lazim:

Erman Toroglu'nu kim postaladi?

Lig Tv de Erman'in yerine kimin gecmesi gundemde?

Bu nedenle Ritfan kime hos gozukmeye calisiyor?

Yedik biz de bunu...

Bu Rıdvan Elano için Manchester City'de ve Brezilya milli takımında izlemedim ama oralarda da Türkiye'deki gibi oynuyorduysa çok kötü bir futbolcu diyordu Elano ilk geldiğinde.Be adam dünyanın en iyi liglerinden birisi olan İngiltere ligini izleme, dünyanın en iyi milli takımlarından birisi olan Brezilya'yı izleme, ondan sonra ben yorumcuyum diye bu kanallardan ekmek ye.Bazı şeyler ne kadar basit vallahi...

Dün futbol gündeminde Oğuz Tongsirin konuğu Ersan Çelik'di adam 10 numara 5 yıldız konuştu.Frank Rijkaarda saldıranlara güzel cevap verdi.

Galatasaray'lıyım diye geçinenlerin neler yaptıklarını gördükten sonra Rıdvan'ın söyledikleri az bile kalıyor bence.En kral yorumcu Mehmet Demirkol'dur heralde bana göre.Olabildiğince objektif bakıyor olaylara.

Galatasaray'lıyım diye geçinenlerin neler yaptıklarını gördükten sonra Rıdvan'ın söyledikleri az bile kalıyor bence.En kral yorumcu Mehmet Demirkol'dur heralde bana göre.Olabildiğince objektif bakıyor olaylara.

Ben NTVSpor'daki hiç bi' yorumcunun tarafsız yaklaştığını düşünmüyorum.

Buna Mehmet Demirkol da dahildir.Mesela,Emre'nin bu kol harekettinden sonra gereksiz bi' savunma moduna girmişti.Ayrıca,sabah Spor Servisinde de Fenerbahçe'yle ilgili haber çıkmayı versin.Haklı haksız,at gözlüğü takıp savunuyo.

Ben NTVSpor'daki hiç bi' yorumcunun tarafsız yaklaştığını düşünmüyorum.

Buna Mehmet Demirkol da dahildir.Mesela,Emre'nin bu kol harekettinden sonra gereksiz bi' savunma moduna girmişti.Ayrıca,sabah Spor Servisinde de Fenerbahçe'yle ilgili haber çıkmayı versin.Haklı haksız,at gözlüğü takıp savunuyo.

Yinede en olgun veya aralarinda en objektif yorum yapan yazarlardan birisi. NTV de iken Hincal ve Hasmet cok uzerine gidiyorlardi.

Ben şahsen televizyondan takip etmiyorum futbolu. İnanın bu forumdan dahi çok daha tarafsız yorumlar çıkıyor. Hep aynı ve futboldan kesinlikle anlamayan yorumcuları takip edeceğime ekşi sözlüğü, blogları, forumumuzu takip ederim çok daha iyi.

Rıdvan yine hadi neyse, kendi öz evlatlarımız daha beterini yapıyor Galatasaray'a. Hakan Şükür'ü, Hakan Ünsal'ı falan...

Üst Alt