NTV Spor Programları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTV Spor Programları

Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol her zaman olduğu gibi Galatasaray' a olan nefretlerini kusmaya devam ediyorlar. Bu kadar sıkılmadan utanmadan program nasıl yapılıyor şaşırmamak elde değil. Ama kanalın sahibi çubuklu forması ile medyaya çıkıp, Aziz Yıldırım' ı yerden yere vuran Hıncal Uluç' u kovunca çok ta hayret etmemek gerek galiba.

:mad:

Cevap: Spor Servisi

Aa ben çok severim Spor Servisi'ni. :D

Bu sabah özellikle Fuat Akdağ resmen çoştu. Mail atacaktım kendisine atkısını evde unutmuş herhalde. Dönerium' dan birer tane almak lazım bütün NTV Spor ekibine.

Bu kadar sinsi bu kadar Fener yanlısı bir kanal görülemez. Sadece kanalları değil internet siteleri de Fener yanlısı. Sinsi sinsi fotolar, yorumlar, Galatasaray' ı kötü göstermek adına yalan olduğu belli haberler... Hepsi NTV ve Doğuş Medyasında.

Tarafsız spor kanalı arıyorum ama bulamıyorum maalesef.

Cevap: Spor Servisi

Ya zaten yaprıkları şey hiçbirşeye benzemiyordu bende çıkarım her sabah tv'ye gazete sayfalarının dekorunu yorumlamaya bikaç kez baktım zaten kendileride medyada oldukları için fazla eleştirmiyorlar yalan haberlerde bile futbolcuyu eleştiriyorlardı özellikle demirkol Arda'yı.

%100 Futbol ve Not Defteri Programları

NTV de yayınlanan sözde tarafsız olan bu program için GSCimbom ahalisi başta olmak üzere benimle aynı fikirde olan arkadaşları protesto etmeye davet ediyorum. rıtfan denilen şeytan nickli arkadaşın tavırları, yorumları artık iyiden iyiye can sıkmaya başladı. alexin mevkisinde oynayan arda yorumlarına katlanıyorduk bir nebze ama oynadığı 12 maçın 10 unda ilk 11 oynayan neill için yedek oyuncusu demek tarafsızlığının göstergesi. sırf b.k atmak için bu kadar uğraşılmaz artık yeter demenin vakti, canlı yayında tuvalet kağıdıyla ispat eden yorumcu(bknz. erman toroğlu) nasıl ki istenmeyip yayın hayatına son verilebiliyorsa bir şeklide ben de bu adamın özellikle benim takımım hakkında yorum yapmasını istemiyorum gitsin kendi kanalına(fbtv)orada konuşsun.

Cevap: ntv-100% rezalet

rıdvan dilmen'in tarafsız olmadığı oldukça belli tabiki ama bırakın o konuşsun , kanallarda sayısız spor programı var sizde başka birşey izleyin..

Cevap: Ntv-100% rezalet

Jo'ya da yedek demesi beni şaşırttı. Yedek olsa Avrupa'da oynatabilirdik adamı :rolleyes:

Ayrıca Neill'in ilk haftalarda yedek olması normal çünkü yeni transferdi. Bize gelmeden 1.5 hafta önce de maçın adamı seçilmişti.

olay sadece neill değil arkadaşım bu sadece bu akşam için örnek her programından örnek verebilirim. izlemeyin diyen arkadaşları inanın anlamıyorum.

Yahu kendi takımının taraftarından hit almaya çalışan bir programı niye izliyorsun diye sorarlar adama. Tepki vermek istiyorsan devekuşu gibi başını gömmene gerek yok başka kanalı izle, keyfine bak. Takım sahada top oynuyor başkasının pohpohlamasına ihtiyacın mı var?

NTV de yayınlanan sözde tarafsız olan bu program için GSCimbom ahalisi başta olmak üzere benimle aynı fikirde olan arkadaşları protesto etmeye davet ediyorum. rıtfan denilen şeytan nickli arkadaşın tavırları, yorumları artık iyiden iyiye can sıkmaya başladı. alexin mevkisinde oynayan arda yorumlarına katlanıyorduk bir nebze ama oynadığı 12 maçın 10 unda ilk 11 oynayan neill için yedek oyuncusu demek tarafsızlığının göstergesi. sırf b.k atmak için bu kadar uğraşılmaz artık yeter demenin vakti, canlı yayında tuvalet kağıdıyla ispat eden yorumcu(bknz. erman toroğlu) nasıl ki istenmeyip yayın hayatına son verilebiliyorsa bir şeklide ben de bu adamın özellikle benim takımım hakkında yorum yapmasını istemiyorum gitsin kendi kanalına(fbtv)orada konuşsun.

Rıdvanın Premier ligden falan uzaktan yakından alakası yok ki. Türkiye ye gelmeden önce Lucas diye birinin varlığından bile haberi yoktur. Ondan öyle demiştir. Hiç izlemiyorum vallahi, kendi başını yesin:)

Bilmiyor. Avrupadan maç takip ettiği falan yok. Adamlar Elano'yu Gio'yu Jo'yu hayatlarında ilk kez duymuşlar. Normaldir. Sağlığınız için izlemeyin bu tarz programları.

Üst Alt