NTV Spor Resmen Kapandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kanalın yeni adı Dmax olacakmış ve erkek magazin,spor,stil,moda spor,otomotiv lüks tüketim kalemlerini eksen alan yapımlardan oluşacakmış.Ntvspor çalışanlarının %70 kadarı ntv ye geçecekmiş.Değişim şubat ayının ortalarında başlayacakmış.

Tamam satılması iyi oldu şerefsiz doğuş gitti lakin yeni kanalda bok gibi olmuş. O ne böyle erkek dergisi , otomotiv , yüksek gelirli kişilere hitap eden içerek peh . Adam akıllı spor kanalından devam etselerdi keşke eurosport gibi ama yine ülkeye bir çöp kanal daha geliyor . Bizim ülkede bu konsepte kanalların izlenmediğini bu aptallar araştırmıyor mu.

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

NTV Spor'un yayın hayatı Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin bitiminden yaklaşık 1,5 saat saat sonra sona erecek.

Üzüldüm açıkçası. İlk kurulduğunda çok heyecanlanmıştım. Müstakil bir spor kanalı kurulması hoşuma gitmişti. O zaman futbolu daha tutkuyla takip ediyordum tabi. Sonradan bozulduğu anlar oldu. Biz de soğuduk futboldan.

An itibariyle kapanıyor.

Üst Alt