NTVSpor ve tarafsızlık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTVSpor ve tarafsızlık

Cevap: NTVSpor ve tarafsizlik

Bu sene fenerbahçe ortamı çok boş bulduğu için bu durum bu kadar vahim bir hal aldı.

Bütün medya organları resmen onlara çalıştı.

aslında normal bir galatasaray taraftarı böyle durumları pek sallamaz ama polat bizi anormalleştirdi ki bunlara bakar olduk. biz vaktiyle uefa kupasını ve süper kupayı aldığımızda da bu kuşların şampiyonluğundan fazla ilgi gösterilmedi ama o gün için bizim gözümüzde sadece takımımız ve oynadığı futbol vardı neden çünkü başarılıydık ama şimdi başarısızlık sürdükçe bu tür ufak tefek şeylere tepki göstererek belki de teselli oluyoruz. bu cümlem ntvsporun yaptığı şeyin doğru olduğu anlamına gelmiyor ama herşey bizim elimizde diyorum ki başarı gelip devam ettikçe istiyorlarsa sansür koysunlar hiç umrumda olmaz şahsen

Bugün tam bir tarafsızlık öneği sergilediler bir spor kanalı olarak. 13:00'ten 22:00'ye kadar fenerin şampiyonluk görüntülerini yayınlayarak .

asıl ligtv ve spormax şansal sayesinde febetv oldu, en kral yanlı anlatım orada

spormaxte bir basket maçı izleyin, sanarsınız febetv de izliyosunuz, bu kadar yanlı bu kadar şerefsiz olunmaz

ligtvde de fenerin 2 maçından birini melih şendil anlatıyo zaten en büyük fenerli o

protesto edilecekse ntvspordan önce bunların edilmesi gerekir kanaatindeyim

Sabah işe giderken açarım genelde 7-10 programına bakarım göz ucuyla.Telefonla biri bağlandı programa ve pazar gecesinden beri aralıksız fenerbahçe'nin şampiyonluğunu izletiyorsunuz insanlara ne biçim spor kanalı bu sadece kazanılan şampiyonluğumu göstereceksiniz saatlerce,izlemek istesek fbtv'yi açarız zaten dedi ve ismini bilmediğim spiker bi hışımla izlemek zorunda değilsiniz kumandanızdan kanalınızı değiştirebilirsiniz gibi ahlaksızca bir öneride bulundu telefonla bağlanan kişiye.hangi takımlı olduklarını sorduklarında izleyici beşiktaş'lı olduğunu ve beşiktaş şampiyon olunca da onların görüntülerini göstereceklerini söylediler.adam da dedi istemiyorum ben bu kadar görüntü görmek.insanlara hep aynı şeyleri izletmekten bıkmadınız mı artık dedi ve telefondan alındı.elbette fenerbahçe şampiyon oldu ve gündemde onlar olacaktır onların görüntüleri gösterilecektir ancak insanların gözüne sokuluyor görüntüler adeta.geçen sezon bursaspor şampiyon olduğundan bunun %50'si kadar görüntü paylaştı mı acaba ntvspor.Eleştirisini medeni bir şekilde paylaşan bir insana bile kanal değiştirebilirsiniz diyecek kadar küçülen bi spikeri hala bünyesinde barındırabiliyorsa bi kuruluş o kuruluştan hayır gelmez.Kenan Onuk'a zamanında çok laf ettik de adam fenerbahçeli olmasına rağmen hiç bu kadar taraf tutmamıştı.bir yayıncı kuruluşun butür olaylara biraz daha dikkat etmesi gerekir eğer ki tarafsız olarak yayın yapıyorsa.

sampiyon kim olsa aynisi olurdu

trabzon olsa belki bu kadar olmayabilirdi ama

siz veya besiktas da olsa aynisi olurdu bana gore

ntvspor sabah 08:24 de 7/10 programında BJK lı bi taraftar telefonla bağlandı eleman bütün gün FB nin şampiyonluk kutlamarını yayınladınız tarafsızlığınızı kabettiniz fln gibi şeyler dedi. Sonra hattan aldılar :D

ntvspor sabah 08:24 de 7/10 programında BJK lı bi taraftar telefonla bağlandı eleman bütün gün FB nin şampiyonluk kutlamarını yayınladınız tarafsızlığınızı kabettiniz fln gibi şeyler dedi. Sonra hattan aldılar :D

gördüm bende güzel konuştu eleman ntvspor herşeyi çok abartıyor umarım drogbayıda gösterirler

NTV spor ve Tarafsızlık aynı başlıkta abesle iştigal olmuş. Bizim saf temiz taraftarımız oturup F7 li Güntekinin sunduğu yine F7 li Rıdvanın ve Mehmet Demirkolun sunduğu programları ağzı açık izliyorlar. Ama ne hikmetse bu tarafsız yorumcular nezaman Fener lehine kritik bir hata yapılsa insanlık hali olmakla beraber, başka bir takımın lehine hata yapıldığında diğer takımların emeklerine yazık olmasın diye hakemleri sözde dikkatli olmaya çağırıyorlar. Olmayan pozisyonlar penaltı ilan ediliyor, verilmeyen sarı ve kırmızı kartlar hiç irdelenmiyor. FB tv ne kadar tarafsızsa NTV Sporda okadar tarafsızdır. Güya Hıncalı koymuşlar Galatasaraylı diyeki yaşadığı müddetçe hep Galatasaray muhalefeti yaparak prim yapmış birisi. Yada Sergen vardı bir araki ne kadar Beşiktaşlı belli, oynamadığı takım yok. Sadece bunlar değil tabi televizyonların çok sevilen yüzü Uğur Dündar bile habercilik anlayışından söz konusu futbol oldumu ödün vermektedir. Koskoca Galatasaray camiası Hürriyet gazetesindeki çakma spor yorumcusu Ercan Saatçiye bile gerekli haddi bildirememekte taraftarının protesto ettiği gazeteyi eski başkanı Polat başkanken ziyaret edebilmektedir. Malililerin çok sevdiği onla ilgili fanteziler kurduğu M.A.Erbil denilen ağız ishali olmuş zatı saymıyorum bile. Olay Sadece NTV spor olayıda değildir. Olay tüm medyadaki fener hakimiyetine son verme olayıdır. Dizilerde çekilen filmlerde F7 formalarıyla gezilmesidir. Ata Demirer bile Galatasaraylı olmasına rağmen Avrupa yakasında F7 li Volkanı canlandırmaktadır. Sözün özü bu adamlar zamanında yürüyüşler yaptılar Fenerasyonu sindirip ele geçirdiler. Biraz uzun oldu ama değinmek istediğim son noktaysa F7 nin 2002 seçimlerinden sonraki kollanma durumudur. Galatasaraya 300 milyon TL stadyum yapan devlet eski stadın yerini 300 milyon $ dolara ihale etmiş para kazanmış ama toplum nazarında kulübümüzü dilenci pozisyonuna düşürmüştür. Oysa aynı devlet paha biçilemeyen Ataşehirdeki arazileri 3 kuruşa F7 ye peşkeş çekmiş üstelik medyada nerdeyse haber bile edilmemiştir. ilk yarıdaki puan durumuna bir bakın ve sayın başbakanımızın Arenada ıslıklanmasından sonraki F7 nin yükselişine bir bakın. Olan Trabzonspora oldu. Son olarak kimse bana 2006 ve 2010 daki kaçan şampiyonlukkarından bahsetmesin adamların. Çünkü ne demişler mağrur olma padişahım sizden büyük Allah var. 2 defa bunları tokatladı Rabbim ama görüyorumki halen imana gelmemişler. Yazacak çok şey var. Ama fazla derine girmek istemiyorum çünkü siyasi olarak algılansın istemiyorum. Tek tutkum tek politikam Galatasaraydır benim. Ben Cumhuriyet içinde cumhuriyet kurmaya kalkanların değil Türkiye denildiğinde akla gelen bir takımın taraftarıyım. Biz Türk olmayan takımları yenmek için kurulmuş bir kulubüz. Unutulmayacak başarılarda tek yürek olan bu camia unutulmayacak haksızlıklarda birlik olup gerekli yerlere sesini duyurup birlikte hareket edememektedir. Kaleye giren topu kaleci gibi uçarak elle çıkartıldığında bile penaltı alamamıştır. Hernekadar sürç-i lisan ettiysek affola. Bir dolmuşuk var ;)

simdi aklima geldi...Genclerbirligi - Galatasarayimiz macindan sonra bakayim dedim bu F5'liler ne diyecek diye. Güntekin mali kaleci Özkanin büyük hatalar yaptigini ve galatasarayin galibiyetinde büyük pay sahibi oldugunu söyledi.. Adama bak yaa ???? Fener okadar kaleci satin aldi adam birsey demedi , konusmadilar bile kaleciyi.Bizim macta hemen 1 hata olunca gözlerine batiyor serefsizlerin..

Dogrulari söyleyen Besiktas taraftarinida hattan atmalari ayri bir serefsizlikti.

Buradaki ithamların çoğunun algıda seçicilik nedeniyle yapıldığını düşünüyorum. Sonuçta bir spor kanalı ve kim şampiyon olursa olsun onlarla ilgili sürekli canlı yayın yapacaklardır. Geçen seneki Bursaspor örneğini vermeyin çünkü bir Fenerbahçe'nin, şampiyon olsaydık bir Galatasaray'ın getirdiği reklam kazancı ve reyting ile Bursaspor'unki aynı olmaz. Ha kızdığım noktalar var tabi. Mesela bugün de Şenol Güneş'in toplantısını yarıda keserek ayıp etmişler.

Bizim GSCimbom'da da bir hastalik var... Fenerbahçe'yi koruyarak, haksiz oldugu durumda bile koruyarak kendisini objektif gösterme veya görme hastaligi var..

Milan Baros'un gittigini söylediler..Galatasaray düsmanlari olduklari ortada bence.

Anons faciasi v.3 :)

6943.jpg

;)

Bir kanal yanlı yayın olsun da sudan olsun diye politika izlerse böyle olur. Galatasaray düşmanlığı için salak konumuna düştüler düpedüz.

Üst Alt