NTVSpor ve tarafsızlık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NTVSpor ve tarafsızlık

NTVSpor ve tarafsizlik (!)

Bu sezon bircok faciaya imza atan NTVSpor'u Gscimbom ailesi olarak kiniyoruz.

Lig bitmeden Trabzon karsiti yayinlari ile bilinen NTVSpor bir faciaya daha imza atti.

Bu tarafsizligi (!) görmeyenler bunu en gec FB - Gaziantepspor mac anlatiminda görmüslerdir. Su ana kadar FB'nin 2 net penaltisi verilmedi sözü ile görmeyenlerde gördü NTVSpor'un ne oldugu. Özellikle Ridvan Dilmen ve Güntekin Onay'in yaptiklarida cok tarafsizca (!). Trabzonspor ligde liderken herzaman elestiriliyordu Trabzonspor bu ikili tarafindan. Fenerbahce 2.sirada iken nekadar övgüler yagdirdilar nekadar..Say say bitmez. Ve lig bitti..Medya, Fenerbahce,Fenerbahce taraftarlari,Fenerasyon'un dedigi oldu sonunda.Fenerbahce sampiyon oldu. Dün maclar bittikten hemen sonra yayina giren Ridvan Dilmen ve Güntekin Onay'in programi yayin akisinda yazdigindanda fazla sürdü. Gece boyuncada yayinlari sürdü. Sabah uyandigimda bir NTVSpor'u acayim dedim. Actim, keske acmasaydim! Hicte sasirmadim zaten. Aksamda actim NTVSpor'u yine yayinlar devam ediyordu. Röpörtajlar vs. Adamlar neredeyse 24 saat yayin yapacaklar. Suan halen yayindalar ve Sükrü Sütcüoglu Stadindaki saibeli sampiyonlugu kutlayan fenerbahcelileri gösteriyorlar. Gecen sezon Bursaspor sampiyon oldugunda NTVSpor kan agliyordu adeta.. Acaba dün Trabzonspor sampiyon olsaydi 24 Saat yayin yaparlarmiydi ? Bence yapmazdi. Kisacasi NTVSpor = FB TV. Bu gerizekali kanalin gazina gelip Fb sampiyonlugu haketti diyenler var...

Gscimbom ailesi olarak NTVSpor'a tepkimizi gösterelim lütfen! NTV - NTVSpor kanallarini izleme izlettirme

211132_205849579433804_6082493_n.jpg

Cevap: NTVSpor ve tarafsizlik

Fenerbahçeliler de, Beşiktaşlılar da şikayetçi bunlardan. İsterseniz sanal kamuoyunu araştırın biraz, çok garip ama herkesin yanlı diye tepki verdiği bir kanal nasıl yanlı oluyor anlamış değilim.

Ntvspor'un Tv yayınından çok,internet sitesinde maç anlatımı yapan çalışanları taraflı.Zaten birkaç defa özür dilemişlerdi.

Febelilerde bizim yanlımız diyor ne garip..

geçenlerde diyolardı ''ntvsporuda sanarsın GSTV.sabahtan beri başkanlık seçimini gösteriyo diyolardı.''

Türkiye'de 3 tane düzgün futbol yorumcusu var bana göre, hem gençlerin kafasından da anladıkları için bu 3'lü diyorum, Sabri Ugan-Ercan Taner-Güntekin Onay, bunların dışındakiler boş gerçekten veya birilerine bağlı insanlar. Ercan Taner tabi çok bulaşmıyor yorumculuğa ama elinden geldiğince de objektifliğini gösteriyor. Aslında bu 3 adamı aynı çatı altına getirmek lazım. Yanlarına yancı olarak da, Ertem Şener ve Ali Ece'yi verirsen belki düzgün bir program çıkar ortaya.

gstv falan demeyin bana allah askina, bugun rastgele gordum, fbtvde sampiyonluk kutlamalari, ekrani cifte ayirip roportajlar, mac klipleri, canli yayinlar falan bar bizim lesh gstvde 1245'e mesaj atin kubat klipleri calsin sevdiginiz kiza mesajlar atin falan yaziyo yandan da "sRtCh sni coQ seWiOm- **dErTlI mAhoOoO**" falan diye insani intihara ya da en azindan retina erimesine sebebiyet veren zeka ozurluler tarafindan yazilmis destansi malliklar geciyor

gstv falan demeyin bana allah askina, bugun rastgele gordum, fbtvde sampiyonluk kutlamalari, ekrani cifte ayirip roportajlar, mac klipleri, canli yayinlar falan bar bizim lesh gstvde 1245'e mesaj atin kubat klipleri calsin sevdiginiz kiza mesajlar atin falan yaziyo yandan da "sRtCh sni coQ seWiOm- **dErTlI mAhoOoO**" falan diye insani intihara ya da en azindan retina erimesine sebebiyet veren zeka ozurluler tarafindan yazilmis destansi malliklar geciyor

Hayri Gstv'nin başında Hasan Tankaya var.Bununla yollar ayrılacakmış.O zaman yayın politikası değişir.

Sadece NTV mi trt3 de , şimdi zaping yaparken gördüm aman ALLAHIM sanki dünya şampiyonu olmuşlar ,A.Y ın konuşurken gördüm hemen degiştirdim...

Stadlarında onlara göre muhteşemmiş ( cingenin çocugu olmuş, tutmuş PİPİSİNİ koparmış ) o hesab...

Demekki ALLAH onlara avrupada hiç başarı NASİP etmiyor , bu ne ya alt tarafı TARTIŞILAN bir şampiyonlugu, ABARTARAK kutlamak , ezikligin son HARİKASI dır..

Dün telegolde Ziya bey şöyle demiş ( T.S un Şampiyonlugunu Millet istedi ,FB şampiyonlugunu ALLAH istedi) ..

Eh o öyle mantıkla söylersa bende ona , yukardaki yazdıgımı söylerim..

2000 yılından beri ,bu son dönem , birde eskilerden gelen 25-30 senede avrupada KUPA alma başarısı yok ,( unutulmasınki GS 14 sene şampiyon olamadıgı zaman da bile AVRUPADA BAŞARILI OLUYORDU ,buna Türk futbol tarihide ŞAHİT...

Ha onların başarıları , var ama arada 1-2 takımı yenmek veya 1-2 tur geçmek ( 40 yıldır yenilmiyen MANU yu yenerek , sanki avrupada kupa kazanmış gibi sevinen ,ama o MANU hala avrupada ilk 5 te , FB onların sakalını kestı ,ama onların sakalı her zaman ,dahada gür çıkıyor, FB ye gelince , onlar KÖSE , ( meşhur KELOGLAN yani)..

Bugün kutlayın ,yarın kutlayın, 1 ay kutlayın ama , her tatlı tatlı yiyişin , ACI ,ACI çıkarması vardır...

Abartılar, ama mutlaka bu kadar abartmamın bedelide çok ACI olacaktır...

Çünkü HAK ETMEDİKLERİ kupayı ,abartarak KUTLAMALARIN bedelide mutlaka çıkar ( o zaman ziyabeyin kulagıda çınlar )

SAYGILAR...

Not: kendime yasak koydum, ne gazete,nede spor haberleri, nede spor programlarını SEYRETMİYORUM, arada zaping yapınca , o zaman tesadüfen görüyorum hemen degiştiriyorum ...Ha onların haberlerinde buradan olsun diger GS sitelerinden de MACERALARINI okuyorum saolun ..

Her takım kendine göre yanlı diyor esasen.

Ama NTVSpor Genel müdürü Galatasaraylı.

Ayrıca GS TV şifresiz olsunda isterlerse Alayı fenerbahçe yanlısı olsun

az kaldı az.. ;)

Üst Alt