Ntvspor'a mail | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ntvspor'a mail

Ntvspor a bir mail atıyorum. Fuat Akdağ ın mail adresine. Altına imzasını atan, destekleyen, varsa onlarında atmasını isterim. Taraftar olarak bir katkımızın olması gerekir diye düşünüyorum.

fuat.akdag@ntv.com.tr

Merhabalar,

En başta ntvspor un başarısı için sizi kutlar ve bu performansınızın devamını dilerim.

Ben bir Galatasaray taraftarıyım. Bütün Galatasaray taraftarları adına konuşmasam bile, önemli bir kesim adına konuşabilirim.

Öncelikle son 1 haftada yaptığınız yayınların taraflılığını hayretle izliyorum.

Öncelikle Mehmet Topuz transferi ülkemizde büyük bir utanç kaynağı olmuştur. 2 kulübün girdiği kavgalar ve düştüğü durum, oyuncunun psikolojisine de bakarsak ne kadar kötü bir durumda olduğumuzu umarım farketmişsinizdir.

Sonunda Fenerbahçe'ye gelen oyuncunun transferi, tamamen basının zorlaması ve Fenerbahçe yanında kamuoyu oluşturtarak gerçekleşmiştir.

Özellikle Beşiktaş a karşı bir duruş aldığınızı Galatasaraylı olmama rağmen gözlemlemekteyim.

Bir başka konu ise Hakan Ünsal.

Modern futbol un gereklerini anlayıp anlamadığında hiç emin olmadığım Hakan Ünsal tamamen subjektif bir pozisyonun arkasına sığınarak kişisel veya kolektif çıkarlarını Ntvspor ekranından gerçekleştirmeye çalışıyor.

Öncelikle söyleyelim Galatasaray taraftarı Skibbe den ve onun oynattığı futboldan mutluydu. Bülent Korkmaz a sabır gösterin diyenlerin Skibbe ye ve ya Rijkaard a sabır göstermemesi veya göstermeyecek olması hem Bülent Kaptan ı hem de Galatasaray ı yaralamaktadır. Kanalınızın Galatasaray yorumcusunun taraftar nedzinde Sergen ve ya Rıdvan Dilmen kadar bile değeri, kredisi, saygınlığı yoktur.

2000 yılının üzerinden 9 yıl geçmesine rağmen Tugay ve Suat Kaya hariç bütün eski yerli futbolcular Galatasaray üzerinden egolarını tatmin etmekte kulübün gelişmesini dışardan baltalamak için kamuoyu oluşturmak gibi faaliyetlerde bulunmaktadır.

Bu iletişim çağında Galatasaraylılar birbirlerine ulaşmakta hiç bir sıkıntı çekmemişlerdir. Takımın analiz i için Hakan Ünsal a, Hakan Şükür'e , ihtiyaç yoktur. Madem illahi orda birisi Galatasaray ı eleştirecek internet üzerindeki bloglarda 10larca objektif mantıklı yeni dünyaya entegre olmuş Galatasaraylı vardır. Onlara şans verin kendi starlarınızı yaratın.

Galatasaray taraftarı Hıncal Uluç u sevmezdi. Hakan Ünsal sayesinde Hıncal ın kıymetini anladık. Sergen kadar Beşiktaş lı, Rıdvan kadar Fenerbahçe li, bir Galatasaray lı istiyoruz orda.Kulübün iyiliğini savunan kendini düşünmeyenleri istiyoruz orda.

Saygılarımla

asy.net'ten alıntıdır. Arkadaşlar bu maili bende attım arkadaş gayet doğru şeyler yazmış. Artık Galatasaray taraftarı olarak medyaya tepkimizi göstermeliyiz...

Cevap: Ntvspor'a mail

Hakan Ünsal felan sürekli takımı eleştiriyor nekadar iyi oynasak bile! Yendigimiz Uefa maçlarında dedigi sürekli şuydu ''karşıdakide takımmıymış ya biz abartmışız''...

Bir spor kanalının tarafsızlığını haber bültenlerini baz alarak yaparsın.Yoksa orada konuşan yorumcularında tuttukları takımlar var,ne kadar tarafsızlık olsa da insan bir yerden sonra kendi takımının menfaatini korur.

Bu yüzden gereksiz bir kampanya bence.

Bir spor kanalının tarafsızlığını haber bültenlerini baz alarak yaparsın.Yoksa orada konuşan yorumcularında tuttukları takımlar var,ne kadar tarafsızlık olsa da insan bir yerden sonra kendi takımının menfaatini korur.

Bu yüzden gereksiz bir kampanya bence.

https://www.ntvmsnbc.com/id/24975491/ bu linkte sag alt köşedeki Aziz Yıldırım ve Mehmet Topuzun içinde bulundugu araba resmini sag tıkla farklı kaydet de ismine bak! ayrıca Mehmet Topuz transferini Rijkaarddan çok konuştular bence gayet dogru bir kampanya!

https://www.ntvmsnbc.com/id/24975491/ bu linkte sag alt köşedeki Aziz Yıldırım ve Mehmet Topuzun içinde bulundugu araba resmini sag tıkla farklı kaydet de ismine bak! ayrıca Mehmet Topuz transferini Rijkaarddan çok konuştular bence gayet dogru bir kampanya!

Topuz formalı diyor resimde de,ne var bunda ben anlamadım.Zaten NTV Spor değil ki,tüm kanallar tartıştı bunu.Telegol'de herkes birbirini yedi bu konuda Aziz Yıldırım'ında Süleyman Hurma'ya kadar herkes bağlandı o programa.

Çünkü TFF'de net bir çözümü olmayan bir problemdi ve Topuz BJK'ye gitmeye devam etseydi daha da konuşulacaktı.Sonuçta Türkiye'nin en büyük diğer 2 klübünü karşı karşıya getiren bir olay,ligler de bitti.Bu olay gündemde olmayacak da ne olacak?

Topuz formalı diyor resimde de,ne var bunda ben anlamadım.Zaten NTV Spor değil ki,tüm kanallar tartıştı bunu.Telegol'de herkes birbirini yedi bu konuda Aziz Yıldırım'ında Süleyman Hurma'ya kadar herkes bağlandı o programa.

Çünkü TFF'de net bir çözümü olmayan bir problemdi ve Topuz BJK'ye gitmeye devam etseydi daha da konuşulacaktı.Sonuçta Türkiye'nin en büyük diğer 2 klübünü karşı karşıya getiren bir olay,ligler de bitti.Bu olay gündemde olmayacak da ne olacak?

Arabanın içinde bulundukları fotografı diyorum yazan şu 130609-topuz-kapaksonn.300w daha denecek bişe varmı? Ayrıca biraz dikkatli izleyen Ntvsporun fener şakşakcısı oldugunu çok rahat görebilir bazen haber bültenlerinde Galatasaray'dan hiç bahsetmiyolardı bile..

Trabzonspor ne yapsın o zaman,onlardan neredeyse hiç bahsedilmiyor.Hala bir TD bulamamalarına rağmen konuşulmuyor bile.

Resim için ise,web editörleri Fenerbahçe'lidir.Sonuçta haberin içeriği önemlidir,haberde de bir bayram havası göremiyorum ben.

Trabzonspor ne yapsın o zaman,onlardan neredeyse hiç bahsedilmiyor.Hala bir TD bulamamalarına rağmen konuşulmuyor bile.

Resim için ise,web editörleri Fenerbahçe'lidir.Sonuçta haberin içeriği önemlidir,haberde de bir bayram havası göremiyorum ben.

O Trabzonsporluların problemi. Onlarda karşı çıksın ellerinden alan yok sonuçta. Resmen buda kapak olsun denmek istenmiş o fotoğraftada en az haberin içeriği kadar önemli bence. Ben tarafsız medya istiyorum! Lincolnun en iyi oynadıgı dönemde bile Lincolnü eleştiren bir medya istemiyorum..

Şikayet edilmesi gereken biri varsa orada o da web sayfası editörüdür,çünkü o resme o ismi sadece editör verebilir.

O trabzonluların problemi diyip,hem tarafsız medya istiyorum demek de mantıksızlık.Tarafsız medya dediğin her klübün haberini verir.Bu sayede hiçbir adım atılamaz.

Evet haykıralım sesimizi duyuralım, yeter artık ya?Şu Rikaard'ın Fenerbahçe'ye veya Beşiktaş'a geldiğini düşünüyorumda ne kadar çok konuşurlardı, eğer gelseydi.Şu ne üdüğü belirsiz bir Mehmet Topuz transferi Rikaard'dan daha çok konuşuldu.İçimden ne küfürler ediyorum bunlara.

Şikayet edilmesi gereken biri varsa orada o da web sayfası editörüdür,çünkü o resme o ismi sadece editör verebilir.

O trabzonluların problemi diyip,hem tarafsız medya istiyorum demek te mantıksızlık.Tarafsız medya dediğin her klübün haberini verir.Bu sayede hiçbir adım atılamaz.

Trabzonsporluların problemi derken Trabzonsporluların söylemesi gerektigi bir problem olduğunu kastettim.Ben olayı sadece Galatasaray çerçevesinde ele aldım. Sonuçta Trabzonsporlu değilim..

Bunun değişmesi isteniyorsa,tüm klüpler ortak hareket eder.Taraflı gördüğü medya kuruluşlarını boykot eder.

Hareketin başarıya ulaşması için böyle bir hareket lazım,yoksa Fuat Akdağ'ın mail kutusunu doldurmaktan başka işe yaramaz bu kampanya.

Bunun değişmesi isteniyorsa,tüm klüpler ortak hareket eder.Taraflı gördüğü medya kuruluşlarını boykot eder.

Hareketin başarıya ulaşması için böyle bir hareket lazım,yoksa Fuat Akdağ'ın mail kutusunu doldurmaktan başka işe yaramaz bu kampanya.

Fuat Akdağ Ntvsporun Genel Müdürüdür yani en etkili ismidir o yüzden Fuat Akdağ'a mail atıyoruz. Sadece bu yazıyla değil başka türlü kampanyalarla bir araya gelerekte bişeler yapabilirz. Bu sadece bir başlangıç olabilir bi yerden başlanmalı sonuçta...

Ntv Spor Doğuş Grubunun .Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk fenevli , aynı şekilde Radyospor'da da acayip bir fenev taraftarlığı var.(Sahibi Sadettin Saran)

Üst Alt