# Nurettin Kantarelli


eaa4cNurettin-Kantarelli-GSStore.jpgNurettin Kantarelli, hazır giyim sektöründe Türkiye’nin en önemli profesyonellerinin başında geliyor. Sektöre 1981 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olmasının ardından Altınyıldız ile adım atan Kantarelli, 1994 yılında Mavi Giyim A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı, iki sene sonra da genel müdür oldu. 12 yıl çalıştığı Mavi Jeans’i dünyaya açan ve kendi alanında güçlü bir marka haline getiren Kantarelli, 2006 sonunda beklenmedik bir şekilde Mavi Jeans ile yollarını ayırmıştı.Twitter adresi: Twitter31 Aralık 2013 tarihi itibariyle GSSTORE Genel Müdürlüğü görevinden ayrılmıştır.​
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüBu adam bizim icin cok büyük bir sans, twitter'da taraftarlarin yeni formalarla ilgili bütün sorulara cevap vermeye calisiyor. Helal olsun. :tiphat:
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüMuslera formaları saat 16:00'dan itibaren https://gsstore.org'da ön siparişe açılacaktır. İlgilenen taraftarlarımızın bilgisine.Gelecek seozn formalae elit kategori olacak, baskı kalitesi daha iyi olacak. Bunu söyleyebilirim.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüKalite getireceği kesin ama umarım fiyatları yükseltmek yerine düşürmeyi de dener. 99TL şuan bile bir forma için pahalıyken, gelecek yıl 125 TL olacak söylentileri var, bu gerçekleşirse hoş olmaz.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüBu adam bizim icin cok büyük bir sans, twitter'da taraftarlarin yeni formalarla ilgili bütün sorulara cevap vermeye calisiyor. Helal olsun. :tiphat:Ben kefilim,bizzat kendim Bursa'ya store açmayı düşünüyor musunuz,diye sordum.

Böyle bir planlarının olduğunu söyledi.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüTwitter hesabını biraz inceleyince adama bayılmamak elde değil. Siparişinde sorun çıkanlarla, mağazalarda sorun yaşayanlarla, şikayetlerle, önerilerle tek tek ilgileniyor. Bizzat temasa geçiyor hemen.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüGerçekten müthiş bir adam, her şeye cevap vermeye çalışıyor. Ben büyük işler yapacağını düşünüyorum ve inanıyorum..
 
Formalar 150 tl olsa alamayan olabilir,alanda 1 tane alir. Bu sezonki 3 formayida aldim ben. Ama seneye artarsa fiyatlar 1 tane alirim. Para artar satis azalir,kar azalir. Boyle sacmalik yapmazlar umarim. 3 senede %250 zam geldi formalara.Nurettin bey harika bi insan ve isinin uzmani.
 
Sayin Kantarelli ye gece 2 ye doğru mesaj attım ve ertesi güne cevap beklerken, 2 dakika sonra cevap geldi. Gercekten müthiş insan ve çok yardımcı. Sayın Kantarelli sayesinde magazacilik ve pazarlama konusunda umitliyim artık..
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüKendisi nkantarelli kullanıcı adıyla artık bir Galatasaray Sözlük yazarıdır :)
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel Müdürükendisi Galatasaray kulübü için büyük bir şanstır.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüStore'leri bir düzene sokacak insallah.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüProfesyonelleşmenin zamanı gelmişti de geçiyordu bile. Hayırlı olsun.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüAdamın ilgisi çok hoş, herkese yardımcı olmaya çalışıyor iyi de bir Galatasaraylı. Çok iyi işler yapacak gibi.
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüGerçek Aslan Giymez Korsan kampanyasından sonra kendisine bir mail atmıştım,kısa zamanda cevap aldım.Değişimin mimari olacağına inancım tam artık.Attığım mail ve cevabı aşağıdadır.Merhaba Sayın KantarelliÖncelikle korsana karşı başlattığınız kampanyanın başarı ve stratejisinden dolayı sizi kutluyorum.Aslında bu kampanya bazı yeniliklerin başlangıcı olabilir düşüncesiyle bu yazıyı yazıyorum size.Bu kampanyada görmemiz gereken nokta, taraftar uygun fiyatlı ürünler ile karşılaşınca GSStore satışlarında büyük bir artış olmasıdır.Beni yanlış anlamayın.Şu an bulunan ürünlerin fiyatlarının yüksek olduğundan bahsetmiyorum.Sadece ürün çeşitliliğini artırarak veya her fiyatta ürünler sunarak her kesimden Galatasaray Taraftarı’nın takımına destek olmasını sağlayabilirsiniz. Eminim siz de bunun farkındasınızdır.

Sizinde bildiğiniz gibi bu ülkenin en zor günlerinde yaşanan sevinçlerin nedenidir Galatasaray. Gerek 1999 yılının Ağustos ayında yaşadığımız depremin,gerek o dönemlerde ülkede bulunan ekonomik bunalımın sebep olduğu karanlık günlere Avrupa zaferleriyle ışık tutan tek takımdır. Öyle ki bu devletin politik sebeplerinden dolayı ülkemizde oynanması gereken maçları dışarıda oynamak zorunda kalmış ve koca ülkenin vermiş olduğu sorumluluğu altında devirmiştir Avrupa takımlarını. Galatasaray halkın takımıdır ve halkın her kesimine hitap etmelidir.Sizin göreve geldiğiniz günden beri görüyoruz ki o yıllarda Galatasaray’ın markalaşması adına atılamayan adımlar atılıyor.Bu atılan adımlara Galatasaray takımlarının başarıları ve Galatasaray Taraftarı’nın desteği eklenince ortaya hayalini kurduğumuz tablolar çıkıyor.Yöneticiler,yetkililer,teknik görevliler,kongre üyeleri,teknik adamlar,sporcular ve taraftar gruplarının ortak çalışmasıyla Galatasaray markasını dünya sahnesinde hak ettiği ve özlediği yerine getireceğimizden eminim.Şunu da belirtmeliyim ki,şu an Türkiye’de bir çok kişi Galatasaray’ın lisanslı ürünlerine direk yoldan ulaşamıyor.Ülkemizde henüz internet üzerinden alışveriş yapmayan veya belli sebeplerden dolayı yapamayan milyonlarca insan var.Henüz bir çok şehirde GSStore mağazası bulunmamaktadır.

Sizin başarılı olacağınıza yürekten inanıyor ve hem sosyal medyada sorularımızı samimiyetle cevaplandırdığınız için hem de Galatasaray’a hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Enver Coşkun KAYIKÇI

Sevgili Enver,Mailin için çok teşekkürler. Yoğunluk nedeniyle bir birikim vardı ve ancak şimdi yanıtlıyabiliyorum.Fiyat seviyelerimizin yüksekliği ve belirli ürün gruplarındaki fiyat karmaşası öteden beri not ettiğim bir durumdu. Yaz sezonunda bu düzeltmeleri yapmaktayız. O nedenle daha uygun fiyatlar göreceğiniz kanısındayım. Sizin de belirttiğiniz gibi her taraftar kesimini gözeterek ürün sunmamız gerekiyor. Bir forumda şöyle bir şey demiştim. “Galatasaray bir kentin değil Türkiye'nin takımı ve kulübü. Türkiyenin kabaca 1/3'ünü temsil ediyor. Taraftarımız, Türkiye'nin kesiti ne ise bence aşağı yukarı aynı kesiti içeriyor. Detaya girersek konu çok uzayabilir. Bu gerçekten yola çıkarsak, zengini, fakiri, patronu, çalışanı hepimiz ortak paydamız olan Galatasaray'lılıkta birleşmekteyiz. Dolayısıyla da bazı ürünler benim için uygun olmayabilir, sana uyar, sana uymaz, bana uyar.”Gelecek dönemde, bir taraftan bayiliklerimizi arttıracağız, bir taraftan da online satış kapasitemizi alacağımız bazı önlemlerle yükselteceğiz. Çalışmalar 2 ay önce başladı 2- 3 ay daha sürecek. Dolayısıyla taraftara ulaşma imkanımız genişleyecektir.Her zaman eleştiri ve önerilerinizi beklerim. Bunlardan geniş ölçüde yararlanıyorum. Güven ve destek dolu mailiniz için tekrar teşekkür ediyor, güzel günler diliyorum.Sevgiler,N. Kantarelli
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel Müdürü---10-15 gün falan önce kendisini cepten aradım, sonra o da beni aradı görüştük...Çok iyi niyetli bir insan... Sağolsun tasarımlarımı Nike 'a göndermiş...Hayatta herşey karşılıklıdır...Karşındaki insan sana değer verince senin ona saygın kat be kat artıyor...Daha önceki GS.Paz.A.Ş. Gn.Md.leri Selva Darnel ve İhsan Bosumla da defalarca görüştüm yazıştım...Ama Nurettin Bey gerçekten başka bir hava getirdi...Ama bunda Pazarlamanın yapısının değişmesinin önemi büyük...Eskiden tabiri caizse resmi daire havasında yürürken işler, şimdi daha profesyonel ellere teslim edildi...Herşeyin hayırlısı olsun inşallah...( Bu arada az önce dişimi çektirdim ya narkozun etkisiyle çenem düştü kusura bakmayın :D :D :D )
 
Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel MüdürüNurettin Kantarelli ‏ @NKantarelli

Bugün https://aslantaraftar.com'dan yaptığım alıntı,Ozan Tokgöz'ün https://gscimbom.com'daki yazısındandır, düzeltirim. Fatih Çalışkan’a…Ozan Bey, yazınızı aslantaraftar.com sitesinde gördüm özellikle ilk paragrafı çok vurucu geldi bana. @nkantarelli hesabımdan tweet atarken, sizin bu paragrafınızı kullandım ve kaynak olarak da aslantaraftar.com sitesini gösterdim. Yazınızı orada okurken dikkatsiz davranmış ve yazı sonunda yer alan imzanızı görmemişim. Bu hatamdan dolayı sizden özür dilerim, birazdan yeni bir tweet atarak kaynağın siz olduğunuzu belirteceğim. Lütfen kusuruma bakmayın. sevgiler,N. KantarelliFatih Çalışkan’a…Vallah helal olsun adama. Baska birisi olsa özür dilemezdi, Kantarelli büyük adammis. :tiphat:
 
Üst Alt