Nurettin Kantarelli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nurettin Kantarelli

Cevap: Nurettin Kantarelli | Mağazacılık ve Perakendecilik AŞ. Genel Müdürü

Fazla söze hacet yok.

Haza beyefendi bir insan...

---

10-15 gün falan önce kendisini cepten aradım, sonra o da beni aradı görüştük...

Çok iyi niyetli bir insan... Sağolsun tasarımlarımı Nike 'a göndermiş...

Hayatta herşey karşılıklıdır...

Karşındaki insan sana değer verince senin ona saygın kat be kat artıyor...

Daha önceki GS.Paz.A.Ş. Gn.Md.leri Selva Darnel ve İhsan Bosumla da defalarca görüştüm yazıştım...

Ama Nurettin Bey gerçekten başka bir hava getirdi...

Ama bunda Pazarlamanın yapısının değişmesinin önemi büyük...

Eskiden tabiri caizse resmi daire havasında yürürken işler, şimdi daha profesyonel ellere teslim edildi...

Herşeyin hayırlısı olsun inşallah...

( Bu arada az önce dişimi çektirdim ya narkozun etkisiyle çenem düştü kusura bakmayın :D :D :D )

Scouting ekibinin basinda da boyle birisi olsaydi keske.

Isini cok iyi yapiyor, herkesle ilgilenmeye calisiyor. Helal olsun, buyuk adam. Yonetimdende 1 kisi Nurettin bey gibi taraftarla ilgilenmeli, sorunlari dinlemeli keza scouting ekibindende boyle biri olmali. Her bransta boyle 1 isim olmali...

Fatih Çalışkan’a…

Vallah helal olsun adama. Baska birisi olsa özür dilemezdi, Kantarelli büyük adammis. :tiphat:

Son derece iyi niyetli biri. Sadece tekrar tweet atıp yanlışı düzeltmekle kalmamış, buraya da yorum bırakmış olması gerçekten alkışlanmalı. :005: Taraftarları sık sık takip ediyor olması çok önemli bir özellik. Umarım ileride de böyle düzgün insanlarla çalışır kulübümüz. :)

forumumuza davet edebiliriz kendisini :ask:

Helal olsun.Adam yaptığı işin hakkını veriyor :005:

Umarım amatör GSStore'yi, profesyonelleştirecek.

Bu zamanda en önemli gelir internet satışlarından geliyor.

Yurt İçi Kargo sponsorumuz.

50TL ve üzeri alışverişlere bedava kargo yaparsınız, 50TL ve altı alışverişlerde Türkiye'nin her yerine 4TL sabit ücret kargo alırsınız satışlarda %100 artış sağlanır.

Bu arada tabi ki en geç 3 gün içinde teslim garantisi verilmesi lazım.

Ürünlere göre ertesi gün, 2 gün veya en geç 3 günde teslim olayı çok önemli.

O zaman görün GSStore satışlarını.

---

Bu mail ile davet ettim kendisini...

cvcxvxcv.png

Sanırım geri çevirmedi davetimizi. :)

Bursa da neden bir gs store olmadigini da aciklarsa sevinirim. Tamam cok satis yapamiyor olabilir zarar da ediyor olabilir ama tek neden zarar dolayisiyla mi kapandi. Bence eski gs storenin oldugu yer yani carrefour da satis yalmasi imkansiz di zaten. Yeni acilan anotalium yada koruparkta mahaza acma girisimlerimde bulunmalilar. Bu yerlere daha elit kesim gider genelde ce buradaki satislari carrefourdan daha yuksek olur. Degerlendirilmesi gerekli. Feneriumun oldugu sehirde gs store nasil olmaz aklim almiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bursa konusunda katılıyorum. Annemler doğum günümde aradı ne istersin ne alalım dediler, GS Store'dan herhangi bir şey alın dedim ama öğrendim ki Carrefour'daki kapanmış. Baktım başka da bulamadım.

Benzer bir sıkıntı Ankara'da da var. Başkent olmasına rağmen benim GSStore'a gitmek için neredeyse bütün öğleden sonramı ayırmam gerekiyor.

Nurettin bey ile bu sıkıntıların aşılacağına yürekten inanıyorum.

İnternet alışverişinin kalitesine+hızına dikkat edilirse satışlar %100 artar. Bir Limango, bir Markafoni profesyonelliğinde olmalıyız internet satışında.

Bence siteninde elden gecmesi gerek. Arkasimin bebegi oldu bebek icin birseyler bakayim dedim ama hic bir sey yok sitede bebek ile ilgili. store de olmayinca alamadim. Cesitlilik artar umarim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün tekrar baktım bebek ürünlerini koymuşlar çok hoşuma gitti,, Kendime T-Shirt sipariş verdim bakalım ne kadar zamanda gelecek,, Gün içinde gönderilir diye bekledim ama hala kargo verilmesi bekleniyor. :)

Bugün tekrar baktım bebek ürünlerini koymuşlar çok hoşuma gitti,, Kendime T-Shirt sipariş verdim bakalım ne kadar zamanda gelecek,, Gün içinde gönderilir diye bekledim ama hala kargo verilmesi bekleniyor. :)

bunları nurettin kantarelli nin başlığına değil de gs store ürünleri başlığına yazsan daha iyi olmaz mı?

Internet sitesinden alisveris yapildiginda cok gec geliyor urun.. cok onemli bir problem. bunu cozmesini bekliyoruz.

N Kantarelli:

Yeni mağazalarımız konusunda bilgi vereyim. BURSA, MERSİN ve ÇORUM :-)

Üst Alt