Nuri Şahin, Antalyaspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuri Şahin, Antalyaspor'da

ben isterdim açıkçası. Bonservisi yok. Maaş olarak da 8-10 Milyon Tl gibi paraya ikna etsek süper olurdu. İleride sadece futbolcu değil yönetici olarak da katkı sunardı.

Hem Galatasaraylı. Ciddi bir uluslararası gücü var. En basitinden Almanya'da bir sürü genci ikna ederdi

ya harvarda gidip aldıgı egitim ne rtaş parayı verip seminer gibi katıldı geldi işte. sivas deplasmanında ayagını agzına verirler harvard fln :D

ya tamam almış işte. Pique,Alves falan da aldı aynı eğitimi. Arda alınıyorsa nuri her türlü alınırdı, bu kadar basit. 32 yaşında daha. O bölgede eksik var. Saçma sapan birini devşirmek yerine nuri oynardı 10-12 maç işte. bonservis yok, maaş da düşük.

Bu kadar zor değil bunu anlamak. Ben hep 11 oynasın demiyorum ki. Arda kadar oynar nuri de.

ya tamam almış işte. Pique,Alves falan da aldı aynı eğitimi. Arda alınıyorsa nuri her türlü alınırdı, bu kadar basit. 32 yaşında daha. O bölgede eksik var. Saçma sapan birini devşirmek yerine nuri oynardı 10-12 maç işte. bonservis yok, maaş da düşük.

Bu kadar zor değil bunu anlamak. Ben hep 11 oynasın demiyorum ki. Arda kadar oynar nuri de.
olm anlıyorum seni zaten de bitik herif selçuktan fazlası yok bu adamda :D maaşı kaç ki maaş düşük. bizde fatih 4 milyon alıyo boş mukavele 400nin eurodan falan baslıyo hesap et

olm anlıyorum seni zaten de bitik herif selçuktan fazlası yok bu adamda :D maaşı kaç ki maaş düşük. bizde fatih 4 milyon alıyo boş mukavele 400nin eurodan falan baslıyo hesap et

ya arda bitik değil mi? 3 senedir doğru dürüst 90 dakika maçı yok. Nuri en azından bundesliga'da baya oynadı 2-3 senedir.

ayrıca sadece futbolcu değil, ilerisini de düşünerek söyledim ben. 4milyon değil 8 milyon verirdin. Antalya kaç verebilir ki?

İyi oldu bize gelmediği. Bu yönetim ve teknik ekibin fazla ömrü kalmadı. 5-6 tane kazık çakıp gideceklerdi. Neyseki beceriksizlikleri sayesinde çakamadılar.

Üst Alt