Nuri Şahin, Milli Takım'ı Bıraktığını Açıkladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nuri Şahin, Milli Takım'ı Bıraktığını Açıkladı!

Evet cok fazla bisey vermedi Milli Takima, ama milli takimda da zaten hic bir zaman Taktik, Dizilis, oyun sablonu filan yoktu ki, evlatlik, kavga, ego lar filan tek vardi.

Ben zaten milli maclari ancak gülmek icin izliyorum, eskiden rezil olurduk ama yinede savasmayi bilirlerdi, simdi ki ler milyonlari toplasin ve bi b.k yapmasin.

İyi efendi bir Galatasaray li kendisi

d02b997392a2ce614eb2cbd0892cbb6c.jpeg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

adam 29 yasindan genclerin önünü aciyor, türk futbolunda 21yasindaki caylak körpe görülüp sans verilmiyor demekki 24-28 arasinda gidip geliyor türk futbolu, saka maka cidden öyle aslinda düsündümde türkler 28-29 son seneleri bnz selcuk, burak, arda :D

Adam çok güzel birşey yapmış hâlâ bik bik konuşuyorsunuz.

Bu ülke de saygı sevgi anlayış görmek için it çakal olmak lazım herhalde "adamlar" çetesi gibi.

sent via GSC

17 yaşında milli olmuştu yanılmıyorsam yada 18. yani adam aşşağı yukarı 10 senedir hizmet etmiş iyi kötü. adamlık dersi vererek bırakıyorum demiş bence bu akıma diğer "adam"larda dahil olmalı.

bahsettiğim adamlar milli takımı rant kapısı yapmayı bırakmalı prim alacaz diye milli forma giymemeli.

Bir futbolcu 29 yasinda genclerin önünü acalim diye, Milli takimi felan birakmaz. Güzel yazmis, ama dürüst degil. Milli takim futbolcular icin bir eziyet haline geldi, Nuri´de artik o sorumlulugu üzerinden atiyor.
Bence orda ifade etmek istedigi "Milli Takim'in planlamasi boktan. Bunu degistirin, sifirdan yeni bi duzen oturtun" gibi bisey daha cok.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dortmun şampiyon olduğu sene, Almanya'da yılın futbolcusu seçilmiş ve Madrid'e transfer olmuştu.
Bence gereği ve yeteri kadar kullanamadık. Yolu bahtı açık olsun, başarılar...

Üst Alt