# Nuri Şahin Real Madrid yolunda ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Nuri Şahin Real Madrid yolunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Nuri Şahin l Real Madrid

"Real Madrid taraftarı Nuri'yi çok sevecek. O çok kaliteli bir isim. Real için de önemli bir transfer, anlaşma sağlandı."

Lucas Barrios'un, Radio Marca'ya verdiği demeç...

Bencede gitti. Nuri zaten görüstügünü aciklamisti. Marca gecen sene Mesut'u hep böyle haber yapmisti ve en sonunda transfer gerceklesmisti.

Nuri için yeminle çok sevindim....

Nuriyi aceba nerede oynatacak Mou , Forvet akrasi oynatmaz , b2b olarak oynatir , Khediranin yerine bence....

Yada Kakayi sezon sonu sattip , Mesut ve Nuriyi donusumlu olarak oyantacak Forvet arkasi pozisyonunda...

Nuri için yeminle çok sevindim....

Nuriyi aceba nerede oynatacak Mou , Forvet akrasi oynatmaz , b2b olarak oynatir , Khediranin yerine bence....

Yada Kakayi sezon sonu sattip , Mesut ve Nuriyi donusumlu olarak oyantacak Forvet arkasi pozisyonunda...

Xabi-Nuri-Kaka(Mesut) orta sahasıyla oynarlar.

Milli Takımımızdan bir oyuncu koskoca Real'de oynayacak.

Benim takımımda.

Çoook mutluyum lan :)

Khedira zaten ayağa top yapamıyordu.

Real'in böyle bir MC'ye ihtiyacı vardı.Mourinho sanırım Barca'nın sisteminde oynatacak takımını önümüzdeki yıl.

Xavi yerine Nuri, Iniesta yerine Mesut'u kullanma olasılığı yüksek.

İspanya'da yabancı problemi vardı biliyorum , ona takılmasın ( Nuri yabancı statüsünde mi olacak yada)

Nuri neden Kaka ya da Mesut'un yerinde görülüyor anlamıyorum.Nuri orta sahanın ortasında oynayan bir oyuncu değil mi?Mesut zaten tamamen hücuma yönelik çoğu zaman sağ kanada yakın ya da hücumda serbest oynayan bir oyuncu,Kaka da aynı şekil.Kaka ya da Mesut'un Nuri'yle hiç alakası yok ki.

"Nuri, Madrid'le anlaştı"

Bundesliga şampiyonluğunu ilan eden Borussia Dortmund'da oynayan Lucas Barrios, takım arkadaşı olan milli futbolcu Nuri Şahin'in Real Madrid'e transfer olmasının kesinleştiğini söyledi.

Barrios, İspanya'daki "Radio Marca"ya yaptığı açıklamada, Nuri'nin Real Madrid'e transferi ile ilgili olarak, "Real taraftarları Şahin'den zevk alacak. O çok iyi bir oyuncu. Anlaşma sağlandı. Real için önemli bir transfer" şeklinde konuştu.

Nuri'nin menajeri Reza Fazeli ise Barrios'un açıklamasını reddederek, "Barrios'un bunu neden söylediğini bilmiyorum. Barrios, Nuri'nin danışmanı değil" dedi.

Fazeli, Nuri'nin transferi konusunda bir açıklama yapmadı.

ligtv

Nuri neden Kaka ya da Mesut'un yerinde görülüyor anlamıyorum.Nuri orta sahanın ortasında oynayan bir oyuncu değil mi?Mesut zaten tamamen hücuma yönelik çoğu zaman sağ kanada yakın ya da hücumda serbest oynayan bir oyuncu,Kaka da aynı şekil.Kaka ya da Mesut'un Nuri'yle hiç alakası yok ki.

Öyle görmuyorum ki , biliyorum orta sahanın ortasında oynadığını Dortmundta ama Forvet arkası oynadığı maçlarda olmuştu , gayet iyide oynayabilir orada , sadece siz ne dusunuyorsunuz diye merak ettim.

Öyle görmuyorum ki , biliyorum orta sahanın ortasında oynadığını Dortmundta ama Forvet arkası oynadığı maçlarda olmuştu , gayet iyide oynayabilir orada , sadece siz ne dusunuyorsunuz diye merak ettim.

Yok aslında senin için dememiştim öyle genel bir bakış var bazı arkadaşlarda o yüzden dedim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt