nuri şahin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

Cevap: # Nuri Şahin

melo orta saha oyuncusu olarak başladı bilgine forvet arkası hiç oynamadı zaten oynadığı takımlarda 10 numaralar hep vardı :D bilgine

selçuk inan hataydan bu yana hep orta sahaydı hiç 10 numara oynamadı :D bilgine

hamit hep defansif alanda gösterdi kendini ama etkili şutlarıyla hücumuda sağladı sağ bek sağ kanat oynar ama 10 numara imkansız

salladın tutmadı ağlama bilenler var bu işi

Bilene bak, bilene.. Selcuk Inan Canakkale Dardanel'de ve Milli takımın alt kategorilerinde 10 numara mevkiinde oynadı. Hamit'in Wattenscheid'ten sonra Schalke'deki ilk sezonunu ac, izle bakalım nerede oynamıs? :D

Ben izlemedigim adamla ilgili yorum yapmam senin gibi. :) Melo ile ilgili bilgim yok dedim en basından mesela.

Oyniyacagin sisteme göre de degisir. Melo ve Nuri ayni anda 4-4-2 de olmaz. Ben zaten 4-2-3-1 gibi bir sisteme dönüs yapacagimiz düsünüyorum ki ozaman Nuri gerekli bir transfer olur. Melo`yu da tutarim takimda.

Maaliyet konusuna hic girmiyorum, CL de basari istiyorlarsa alacaklar.

4-2-3-1 sistemin de 2li nin önünde ki futbolcu Nuri`den ziyade bir Honda falan olsa daha etkili ve iyi olur ama yabanci kontenjanini da düsündügün zaman Nuri`den iyisini bulamazsin.

Cl'ye kalırsak 2si olabilir zaten ve harika olur.Nuri kiralık olur zaten büyük ihtimal.

Ben ise 4-3-1-2 oynasak daha iyi olur düşüncesindeyim.Orta 3lüyü Selçuk-Melo-Nuri-Engin-Emre rotasyonu rahat bir biçimde götürür.

İleri kısma da artık iyi bir oyun kurucu dediğin gibi Honda olabilir bu isim ve sağlam bir forvet ile çok iyi bir sistem takımı kurabiliriz.

Bilene bak, bilene.. Selcuk Inan Canakkale Dardanel'de ve Milli takımın alt kategorilerinde 10 numara mevkiinde oynadı. Hamit'in Wattenscheid'ten sonra Schalke'deki ilk sezonunu ac, izle bakalım nerede oynamıs? :D

Ben izlemedigim adamla ilgili yorum yapmam senin gibi. :) Melo ile ilgili bilgim yok dedim en basından mesela.

sen önce aç bi bak 10 numara nedir öğren

10numara şuan bizim takımda yok ama 10numaramız selçuk diyebilirz ama 10 numara mevkiinde selçuk oynuyor diyemeyiz bu futbolcularda böyle işte 10numara meviikinde oynamadılar nokta

neyse uzunlafın kısası biz 1500 sayfa nuriyi konuşuruz o gider almanyaya keyfine bakar parmaklara yazık :D

Cl'ye kalırsak 2si olabilir zaten ve harika olur.Nuri kiralık olur zaten büyük ihtimal.

Ben ise 4-3-1-2 oynasak daha iyi olur düşüncesindeyim.Orta 3lüyü Selçuk-Melo-Nuri-Engin-Emre rotasyonu rahat bir biçimde götürür.

İleri kısma da artık iyi bir oyun kurucu dediğin gibi Honda olabilir bu isim ve sağlam bir forvet ile çok iyi bir sistem takımı kurabiliriz.

Ben gecen bir kadro yapmistim onu cok tuttum. Söyle birsey mesela:
393545_Galatasaray_SK.jpg

Dedigi gibi Nuri kiralik. Berbatov ve Kalou bonservissiz. 7 yabanci biliyorum, CL kadrosu. Yurt icinde stopere bir yerli koiyarsin Ujfa yerine.

Cebinden cikacak para su ilk 11 icin 20-25 mio € arasi. Yedeklere de örnek olarak, Hamit (3-4 mio), Ömer Toprak ( 4-5 mio), gibi iki üc transfer yaparsin.

Satacagin oyuncular da var icerden. Galatasaray kasasindan 35 mio € civarinda bir para cikamiyorsa zaten CL de basariLI olmayi falan unutsun.

10numara şuan bizim takımda yok ama 10numaramız selçuk diyebilirz ama 10 numara mevkiinde selçuk oynuyor diyemeyiz bu futbolcularda böyle işte 10numara meviikinde oynamadılar nokta

Bizim takımda düz 10 numara var 1 tane o da Emre ÇOLAK tabi futbol zekası falan filan tartışılır da 10 numara mevkiinde oynayan futbolcu var yani. :)

Tövbe yarrabim ya. :D Arkadas yas kac senin? Ona göre tartışalım. Yanlış anlama, saygı duymadıgımdan değil. Hani Selcuk'un Dardanel'deki veya alt kategorilerdeki maclarını ya da Hamit Altıntop'un Schalke'deki ilk sezonunu izleme fırsatın olmamıs olabilir yastan ötürü falan. o yüzden diyorum. :)

Dedigi gibi Nuri kiralik. Berbatov ve Kalou bonservissiz. 7 yabanci biliyorum, CL kadrosu. Yurt icinde stopere bir yerli koiyarsin Ujfa yerine.

Cebinden cikacak para su ilk 11 icin 20-25 mio € arasi. Yedeklere de örnek olarak, Hamit (3-4 mio), Ömer Toprak ( 4-5 mio), gibi iki üc transfer yaparsin.

Satacagin oyuncular da var icerden. Galatasaray kasasindan 35 mio € civarinda bir para cikamiyorsa zaten CL de basariLI olmayi falan unutsun.

heh bu şekilde demiştim işte bende

Güzel kadro renktaş gerçekten çok ta maliyetli değil aslında eee artık bir zahmet kıysın yönetim paraya artık.

tek forvetli kadro turkiye liginde bisey yapamz tiksindigim bi kadrodur 1 forvet..

Drogba bile cift forvet oynamak istiyorum diye bagiriyor Chelseade.. tek basina 2 savumaciyla savasmak baska.. 2 oyuncuyla 2 savunmaciya savasmak baska..

Üst Alt