nuri şahin | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

nuri şahin

# Nuri Şahin

Nuri Şahin, (d. 5 Eylül 1988, Lüdenscheid), kariyerini Real Madrid'de sürdürmekte olan Almanya doğumlu Türk millî futbolcu. Türk vatandaşlığın yanı sıra Alman vatandaşlığı da bulunmaktadır.

Asıl adı Nuri Kazım Şahin olan genç futbolcu Kırşehirli işçi bir ailenin iki çocuğundan biridir. Ufuk adında bir de kardeşi vardır.

Ayrıca dünkü (06.05.2012) Galatasaray-Beşiktaş maçınıda Arena'da izlemiş

528694_304139666333347_212128485534466_54022920_947511201_n.jpg

konusunu bulamadım açtım. umarım 2009 yılına ait kilitlenen topicden başka başlığı yoktur.

Cevap: # Nuri Şahin

Nuri Şahin'in yanındaki elemanın kafasının üstlerine doğru bakın, TugAy Çalışkan yazıyor. Büyük ihtimalle Photoshop.

Nuri Şahin'in yanındaki elemanın kafasının üstlerine doğru bakın, TugAy Çalışkan yazıyor. Büyük ihtimalle Photoshop.

resmi çekenin adı o, resim alıntıda

yani bilmiyorum daha doğrusu gerçek mi değil mi

selçuk melo nuri hamit hangisini yedek bırakırsın yedek olacak adam gelmesin zaten ki gelmez

kimseyi yedek bırakmazsın, forvet arkası oynatırsın

Banada Photoshop gibi geldi ama yapan adam sağlam yapmış. Orginal Resmi ilk bulana 1 adet fındıklı gofret :) :D

resmi çekenin adı o, resim alıntıda

yani bilmiyorum daha doğrusu gerçek mi değil mi

kimseyi yedek bırakmazsın, forvet arkası oynatırsın

selçuk melo hamit nuri hangisi forvet arkası oynar burda saçmalama hepsi birbirinin alternatifidir bunların belki selçuk oynar ama orada denenmişti takımda o zamanda asist özelliği gitmişti

selçuk melo hamit nuri hangisi forvet arkası oynar burda saçmalama hepsi birbirinin alternatifidir bunların belki selçuk oynar ama orada denenmişti takımda o zamanda asist özelliği gitmişti

Nuri forvet arkası oynar, selçuk melo yerinde oynar. necati bile forvet arkası gibi oynuyo bazen. emre çolak oynayacağına nuriyi serbest oynatırsın.

Üst Alt