Nuri Şahin'den 2 Yıllık İmza!


8289909.png

Borussia Dortmund, Türk futbolcu Nuri Şahin'le olan sözleşmesini 2019 yılına kadar uzattı. 28 yaşındaki futbolcunun adı ciddi şekilde Galatasaray'la anılıyordu.


İmzanın ardından konuşan Nuri Şahin ise, "Benim Dortmund'da neler hissettiğimi herkes biliyor. Şehirde, stadyumda taraftarlarla birlikte... Dortmund kulübü benim kalbim gibi" diye konuştu.

Sportif direktör Michael Zorc, "Son 2 sezonu şanssız sakatlıklarla geçirmesine karşın iyileşip, genç takımımızın önemli bir parçası oldu. Umuyorum Nuri şimdiki sakatlığını da atlatıp sezon sonuna doğru formasına kavuşacak. Onun yüksek kalitesi, hem futbolcu olarak hem de insan olarak, bizim hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak" ifadelerini kullandı.
 
Genç Milli Takımda çok beğenerek izlemiştim. Ancak sonrasında farklı kulüplerde ve MT da oynarken izlediğimde ne oynadığını anlayamadım. Bizde yapamayacağını düşünüyorum...
 
Burada lanse edildigi kadar kötü bir oyuncu degil asla. Nuri'yi bitiren sey bitmek bilmeyen sakatliklar oldu.

Son haftalarda da gayet iyi oynuyordu. Ha bu arada Dursun'un alabilecegi maksimum seviyedeki adam Nuri olurdu bence de ancak. Ondan iyi bir orta saha alamaz bu gerizekalilar.
 
Yeteneklerine kimse laf edemez ama hızlanmada yavaş kalıyor.
Sakatlık konusuna gelirsek 3 senede çok fazla sakatlandı.
Zaten ilk 11 oynamayacak, o yüzden yedek için doğru tercih yapmışlar.
 
Üst Alt