Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."


news_manset_resim_pt_NurullahSaglam001.jpgMersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, bazı eksiklikleri bulunduğunu ancak lig başlayana kadar hazır hale geleceklerini belirtti.Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Mersin İdmanyurdu, yeni sezon hazırlıklarını Ankara'da sürdürüyor.Katıldığı TRT Ankara Futbol Turnuvası'nın ardından çalışmalarına Teknik Direktör Nurullah Sağlam gözetiminde Ankaragücü Spor Kulübü Tesisleri'nde devam eden kırmızı- lacivertli ekip, daha sonra üçüncü etap kamp çalışmalarına başlayacak.Teknik Direktör Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci oldukları TRT Ankara Futbol Turnuvası'nın eksiklikleri görme açısından önem taşıdığını söyledi.Ligin başlamasına daha zaman olduğunu ifade eden Sağlam, ''Bazı eksikliklerimiz var. Ama lig başlayana kadar hazır hale geleceğiz. Ankara'da hafta sonuna kadar yapacağımız çalışmaların ardından belirleyeceğimiz yerde üçüncü etap kamp çalışmalarına devam edeceğiz'' dedi.Transfer çalışmalarının da sürdüğünü vurgulayan Sağlam, Abdul Kader Keita'nın transferinin Galatasaray'ın devreye girmesiyle henüz netlik kazanmadığını bildirdi.Mersin İdmanyurdu'nun 86. Kuruluş yıl dönümünün kutlandığına da işaret eden Sağlam, ''Hedefimiz, mazisi başarılarla dolu Mersin İdmanyurdu'na yeni başarılar kazandırmaktır. Bunun için elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.Ligtv.com.tr - Haber - "G.Saray devreye girince..."
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Yakında açıklama yaparlar Keita'yı 300.000 dolara alacaktık vazgeçtik diye.
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Şimdi bizim bu yaptığımızın, Stoch transferinde Fenerbahçe'nin yaptığından ne farkı olduğunu birisi bana mantıklı sebepler ile açıklayabilir mi?Koskoca Mersin İY kulübüne haddini bildirmek isteyen arkadaşlar başlasın önce.
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Şimdi bizim bu yaptığımızın, Stoch transferinde Fenerbahçe'nin yaptığından ne farkı olduğunu birisi bana mantıklı sebepler ile açıklayabilir mi?Koskoca Mersin İY kulübüne haddini bildirmek isteyen arkadaşlar başlasın önce.Stochu ilk biz gündemimize getirmiştik , fener bizim elimizden aldı. Ama Keita zaten taraftarın istedigi bir futbolcuydu , taraftarın istegi yüzünden girişimlere başlandı yani MİY istedigi için almadık biz Keitayı.
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Onlara göre netlik kazanmadı.

Ama bize göre iş bitti.Keita, yeniden Galatasarayda.
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."İlk önce kim hamle yaptı onu bilmek lazım

eğer Onlar sa araya hiç girmemek lazım dı

lakin Keitanın onlarla görüştüğünü sanmıyorum
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."MİY nun gözümde Sivasspor , Kayseri , Eskişehirden farkı yok , bunlarda koyu Fenerli , bu sene baya maç satarlar artık
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Çok güzel gündem değiştirip reklam yaptılar. Mersin amacına ulaşıyor. Keita gelsin daha neler söyleyecekler.Mersine geleceğine inanıyormuydunuz. Kaç kere yazdım.Şike ile adları geçtiği için gündme değiştirmek istediler.Bakın bir düşmeyeceğiz kimlerle ilgileniyoruaz mesajı verildi.
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Stochu ilk biz gündemimize getirmiştik , fener bizim elimizden aldı. Ama Keita zaten taraftarın istedigi bir futbolcuydu , taraftarın istegi yüzünden girişimlere başlandı yani MİY istedigi için almadık biz Keitayı.Fenerbahçe'nin bizim ciddi şekilde ilgilendiğimiz bir oyuncuya kanca atması etik olmadığı gibi dışarıdan bakınca Keita transferine, bizim yaklaşımımız da etik gibi durmuyor.

Ortalık aydınlansın da bir daha bakalım.Keita'yı da taraftar istediği için aldıklarına zerre kadar inanmıyorum.

Mersin İY ciddi şekilde ilgileniyordu, sonradan biz 2 gün içinde araya girip bağladık oyuncuyu.Durum dışarıdan bakıldığında bu şekilde duruyor şu anda.Aynı Fenerbahçe'nin yaptığı gibi.
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."isterlerse çekilmesinler aradan keitanın yıllık ücretini bile karşılayamaz mersin kıvranmasın boşuna
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."Fenerbahçe'nin bizim ciddi şekilde ilgilendiğimiz bir oyuncuya kanca atması etik olmadığı gibi dışarıdan bakınca Keita transferine, bizim yaklaşımımız da etik gibi durmuyor.

Ortalık aydınlansın da bir daha bakalım.Keita'yı da taraftar istediği için aldıklarına zerre kadar inanmıyorum.

Mersin İY ciddi şekilde ilgileniyordu, sonradan biz 2 gün içinde araya girip bağladık oyuncuyu.Durum dışarıdan bakıldığında bu şekilde duruyor şu anda.Aynı Fenerbahçe'nin yaptığı gibi.alakası yok keita bizi istiyor mersin öyle havadan sudan keitanın isminden prim yapmak için dönüp duruyorlar
 
Cevap: Nurullah Sağlam: "G.Saray devreye girince..."keita al-saddda aldığı yıllık ücretin daha azını kabul etmeyecektir

mersinin bu parayı ona verebileceğini hiç sanmıyorumacıdıkça acınacak hale düştük zaten
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt