Nwakaeme, Trabzonspor'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nwakaeme, Trabzonspor'da!

DkP9jTJU4AAkkid.jpg

29 yaşındaki forvet oyuncusu, Trabzonspor'a imza atmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor'un transfer görüşmelerinde bulunduğu Nijeryalı futbolcu Anthony Nwakaeme, İstanbul'a geldi.

Türk Hava Yolları'nın İsrail'in Tel Aviv kentinden kalkan tarifeli uçağıyla Atatürk Havalimanı'na gelen Nwakaeme'yi, bordo-mavili kulübün yetkilileri karşıladı.

Yolcularla fotoğraf çektiren 29 yaşındaki golcü oyuncu, ardından kulüp yetkilileriyle havalimanından ayrıldı.

İsrail'in Hapoel Beer Sheva ekibinde forma giyen Nwakaeme, dün takımının UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Kıbrıs Rum Kesimi temsilcisi APOEL ile oynadığı ve 2-2 sona eren karşılaşmada bir kez fileleri havalandırdı.

AA

Profesyonel futbolcu Anthony Nnaduzor Nwakaeme ile 3 (Üç) yıllık anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre oyuncuya;

2018/19 futbol sezonu için 1.016.750.-EUR garanti ücret,
2019/20 futbol sezonu için 900.750.-EUR garanti ücret,
2020/21 futbol sezonu için 904.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Futbolcu menajeri Mr. Pedro Alberto Barbosa Pereira'ya menajerlik hizmeti olarak 135.000.-EUR ödenecektir.

Kamuoyuna duyurulur.
Saygılarımızla.

KAP

bildiğim bir isim değil. 29 yaşına kadar Romanya ve İsrail Liginde oynamış. Bu veri bazı şeyleri açıklıyor. Bakalım ne yapacak.. Menajer transferi gibi geldi bana.

Adını ilk kez bu transfer sürecinde duydum ama Aubameyang muamelesi yapılıyordu bu oyuncuya - bu transfere twitter'da yanlış hatırlamıyorsam .

Afrika yerlilerinin bir sözü vardır; "nwakaeme bumba unga munga hanhan kankum nanga tamtuga."
ama baya eski bir laf, anlamını ben de bilmiyorum. çok felsefesi bir söz diyorlar.

Şampiyon olamayacğaını bildiği halde Sosa'yı filan mümkünse elden çıkarıp Cafer, Abdülkadir ve Yusuf üzerine bir takım kurmuyor adamlar. Yapacakları teş şey ise Şenol Güneş'i ikna etmekti yazın başında. 1 tane bile adam almasalar hatta satsalar bile 1 yılda toparlardı trabzon'u Şenol Güneş.

İlginç bir stili var. Bu lig de her türlü iş yapar..Zeki bir futbolcu ilk defa oynamasına rağmen Yusuf ve Sosayla iyi anlaştı..

Üst Alt