Nzonzi Değerlendirmesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nzonzi seri gibi yerden basit oynamayı tercih eden bir adam hoca cidden seriyi düşünerek aldıysa helal olsun derim 2 oyuncu da o yönden çok uyumlu ..Melo gibi delicilik veya riskli dikine paslar bekleyenler çok memnun kalmayabilir haa bunu yapacak yeteneği kesinlikle var ama oyun stili genelde yerden net paslar şeklinde... Topu gereksiz yere asla şişirmez ki ben bu yönünü çok seviyorum yukarıda da belirtilmiş 2 yeni orta saha da topa hakim olmak istediğimizin çok açık bir göstergesi ..
Atibaların mahmutların adam muamelesi gördüğü bu ligde Nzonzi büyük fark yaratacaktır... Romada çok izledim dersem yalan olur Sevilladayken bu adam 28ine kadar nasıl patlayamamış diye çok şaşırıyordum ..1 sene önce deseler hayal ötesi bir transferdi o konuda emin olun..

Ali Ece: "Nzonzi çok iyi transfer. Fatih Terim, 4-3-3 değil de Seri ve Nzonzi'yi yan yana koyarak, 4-2-3-1 olarak sistemi kuruyor gibi gözüküyor."

Bence yanlış bir yorum. Hocanın aklında ilk opsiyon olarak 4-3-3 var ve ortasahayı 2-1 değil 1-2 olarak dizmek istiyor diye gözlemliyorum. Geçen sene bunda çok diretti sadece bazı maçlarda 2-1e döndü. Ama bu sene nasıl olucak ben de merak ediyorum.

içki de yasak ama içiyorsun
çıkar göster ile ilgili görsel sonucu

Son olarak herkes gibi bende Bakayoko ve ya o tarz birini bekliyordum. Ancak görüntü o iki geriden oyun kurma işine kafa feci takılmış. Bunu yaparken Klopp’un ikinci bölgeyi kalabalık tutup forvetini deep-lying’a baskı için kullanıp bu oyunu darma dağın ettiğini hatırlatırım.
yanlız anadolu takımları artık 2.alanı kalabalık tutuyor deplasmanlarda bu yüzden zorlanıyoruz.derbilerde aynı şekil sanırım deplasman sorununu çözemeyeceğiz.kadıköyde fener önde basıyor ön libero'ya press yapıyorlar. bizim bekler yetersiz o baskıdan nasıl çıkacağız bilmiyorum.aynı şekil trabzon maçında da gördük 4 yediğimiz maç geçen sene ki trabzon 3-4 topta ceza sahamızın önüne geliyordu.biz adamların ceza sahasına etrafına gelebilmek için 20 top felan yapıyorduk.

Üst Alt