Nzonzi Değerlendirmesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nzonzi her maç böyle oynuyorsa Roma bu adamı neden oynatmaz, neden kiralar? Gerçekten mükemmele yakın oynamış. Adam tesiste çıplak falan mı dolaşıyorki, anlayamadım ben Roma'yı. Umarım bi sakatlığı ya da kafasal arızası yoktur.
Kutlama yapıyorlar adam gitti diye. Bi Roma taraftarı hiç umursamadı takımı diyordu. Devamlı olmamış bu tek maçlık performans belli ki..

U.Karakullukçu: "Nzonzi, Fernando'dan yavaş değil. Ama sen onunla da sorun yaşadın. Geçen sene G.Saray grubu çok kolaydı açıkcası. Bu grupta varlık gösterememişsin. Tempoyu yükseltme fırsatı yakalamışsın, neden düşük tempolu oyuncu? Yoksa Süper Lig şampiyonu olursun."

U.Karakullukçu: "Seri-Belhanda daha önce bir arada oynadıkları için uyum içinde olacaklardır. Yanlarına Nzonzi değil de başka biriyle o parçayı tamamlasaydı daha iyi olurdu. Çok iyi oyuncu şampiyon olursun o ayrı."

bu sene kısa pas yaparak tempolu oynarsak, CL'de pas yüzdesi yüksek takımlardan oluruz gibi geliyor bana. Ama 2000'lerdeki GS markajını, dinamosunu, baskısını beklememek lazım.

U.Karakullukçu: "Nzonzi, Fernando'dan yavaş değil. Ama sen onunla da sorun yaşadın. Geçen sene G.Saray grubu çok kolaydı açıkcası. Bu grupta varlık gösterememişsin. Tempoyu yükseltme fırsatı yakalamışsın, neden düşük tempolu oyuncu? Yoksa Süper Lig şampiyonu olursun."

U.Karakullukçu: "Seri-Belhanda daha önce bir arada oynadıkları için uyum içinde olacaklardır. Yanlarına Nzonzi değil de başka biriyle o parçayı tamamlasaydı daha iyi olurdu. Çok iyi oyuncu şampiyon olursun o ayrı."

nzonzi özelinde çok katılmasam da tempo konusunda haklı

benzer sıkıntıyı yaşama ihtimalimiz yüksek

bu ortasahanın kanatlarının en azından 3 ciğerligillerden olması lazımdı

hoş bana göre belhanda da iyi oynasa da hiç de modern oyun kuruculardan değil topla katetmesi filan sıkıntılı, ölümcül pas hatalarına girmiyorum

nzonzi özelinde çok katılmasam da tempo konusunda haklı

benzer sıkıntıyı yaşama ihtimalimiz yüksek

bu ortasahanın kanatlarının en azından 3 ciğerligillerden olması lazımdı

hoş bana göre belhanda da iyi oynasa da hiç de modern oyun kuruculardan değil topla katetmesi filan sıkıntılı, ölümcül pas hatalarına girmiyorum

Ekonomik şartları göz önünde bulundurduğunda bundan iyisi yapılamazdı

Oyuncu tercihleri başka kıstas,Diagne satılsa belki çok farklı bir strateji izleyecektik

Mevcut kadroyla ben tempolu bir oyun beklemiyorum,yani tudor döneminin ilk 9 haftasinda oynanan o tempolu coskulu oyun

Daha cok pas oyununda iyi,topla oynama yüzdesi yüzde 65 olan bir takim bekliyorum

Pas oyunumuz temposuz olma ihtimali de var beklerden dolayi ama hucum hattinda kaliteli oyuncularimiz var yani bireysel yetenekli hucum oyunculari ile sonuca gidebiliriz

Belhanda böyle devam ederse bu sene sende Belhandacı olursun :D

Yav iyi oynasin maliyetini karsilasin onu istiyoruz zaten. Ne kadar begenmesem de sevmesem de sonucta bizim futbolcumuz ve hoca bu apaciyi seviyor.

Basit oynasin yeter yav, kimse ondan 3 adam gecmesini falan beklemiyor. En olmadik yerde mal mal topu kaybederek rakibi kontraya kaldirmasa bile cogumuz cok daha az sövecegiz. Milletin gol beklentisi falan da yok zaten, takimi sacmasapan hareketleri ile zora sokmasin eksik birakmasin kafi. Ara sira iyi oynayip skor üretirse de dondurma üstü kaymak olur.

26 veya 27. saniyedeki top kapmasina burada faul calmazlarsa ne olayim

Saha ici dışı her türlü aleyhimize mesaiye basladilar zaten. Hakemlere mesaj verildi acikca; "fb, bjk , ibb lehine milyon hata(!) Yap hic problem degil ama GS lehine 1 hata yaparsan hakemlikten atarim." mesaji daha net verilemezdi hakem camiasina. Ali palabiyiki VAR dan cagirdilar fb golunu iptal etmek zorunda kalacagindan gidemedi VAR a.

Hic bisey yapamasalar en kotu yerli oyuncu oynatma zorunlulugu gelecek ilk 11 de keltoş nihat acikladi.

Tff+mhk+fb+bjk vs GS seklinde gececek iyice bu yil da. Bu 6222 çocukları ile bu yil cok daha agir bir savaş bizi bekliyor olacak.

Artik şu 2 beki bir yerlerden yerli bulmak gerekecek.

Orta saha ve hucum hattinda oynayabilecek tek yerli adam Emre mor, o da bizde olacak insallah seneye de. O yuzden bence artik 2 bek mutlaka yerli olmali. Nereden buluruz bilmiyorum. Tum ulke ve Avrupa taranmali.

Stoper, kaleci, Orta saha ve hucum hattinda alabilecegimiz yerli yok gibi bisey.

Saha ici dışı her türlü aleyhimize mesaiye basladilar zaten. Hakemlere mesaj verildi acikca; "fb, bjk , ibb lehine milyon hata(!) Yap hic problem degil ama GS lehine 1 hata yaparsan hakemlikten atarim." mesaji daha net verilemezdi hakem camiasina. Ali palabiyiki VAR dan cagirdilar fb golunu iptal etmek zorunda kalacagindan gidemedi VAR a.

Hic bisey yapamasalar en kotu yerli oyuncu oynatma zorunlulugu gelecek ilk 11 de keltoş nihat acikladi.

Tff+mhk+fb+bjk vs GS seklinde gececek iyice bu yil da. Bu 6222 çocukları ile bu yil cok daha agir bir savaş bizi bekliyor olacak.

Artik şu 2 beki bir yerlerden yerli bulmak gerekecek.

Orta saha ve hucum hattinda oynayabilecek tek yerli adam Emre mor, o da bizde olacak insallah seneye de. O yuzden bence artik 2 bek mutlaka yerli olmali. Nereden buluruz bilmiyorum. Tum ulke ve Avrupa taranmali.

Stoper, kaleci, Orta saha ve hucum hattinda alabilecegimiz yerli yok gibi bisey.

Yemişim onların yerli takıntısını tepki koyuldu mu her seferinde bir halt yapamazlar eskisi gibi değil o işler sınır gelecek diye düzenleme falan yapılmaz , sınır gelirse futbolun f siyle ilgilenmiyeceksin para falan vermiyeceksin , stadlar bom boş olucak , peşin peşin söyliyecen bunlara tek kuruş vermiyecen öyle tehdit edecen para her şeyin ilacı adım falan atamazlar öyle yok sen şimdiden kabul edersen rahat rahat getirirler.

Ali Ece: "Nzonzi çok iyi transfer. Fatih Terim, 4-3-3 değil de Seri ve Nzonzi'yi yan yana koyarak, 4-2-3-1 olarak sistemi kuruyor gibi gözüküyor."

Üst Alt