Nzonzi 'Evet' Dedi, Son Kararı Fatih Terim Verecek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nzonzi 'Evet' Dedi, Son Kararı Fatih Terim Verecek

2-3 takım birden istiyor haberiyse genelde menejerler yazdırmış oluyor bu tarz metinleri. O yüzden çok inandırıcı bulmadım. Öte yandan şu an özellikle ileri forvet hattımızın boy ortalaması inanılmaz kısaldı. Belki Melo gibi adam yiyen forvet olmaz ama özellikle orta sahada hava topları konusunda fark yaratır Nzonzi gibi bir geri orta saha. Yanılmıyorsam 1.90 civarı bir boyu vardı. O boy ve cüssesine göre de gayet teknik bir oyuncu. Bu tarz bir adam gelirse kesinlikle üzülmem.

1.96 boyu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herkes adam yiyen orta saha istiyor geçen sene Ndiaye'ye sövülüyordu.

O vejeteryandi. Anlamayanlar için tanım yapalım.

Adam Yiyen 6 Numara: Çalımla geçebileni buna pişman eden, kazasız belasız kolayca ekarte edilemeyen, adamı s.çtığı yere kadar kovalayan, rakibe yapışıp vucuduyla onu dövmeye başlayan, karşınızda gördüğünüzde topu ayağınızdan acilen çıkarmak isteyeceğiniz, kısacası adamı futboldan soğutan yaratık.

O vejeteryandi. Anlamayanlar için tanım yapalım.

Adam Yiyen 6 Numara: Çalımla geçebileni buna pişman eden, kazasız belasız kolayca ekarte edilemeyen, adamı s.çtığı yere kadar kovalayan, adama yapışıp vucuduyla dövmeye başlayan, karşınızda gördüğünüzde topu ayağınızdan acilen çıkarmak isteyeceğiniz, kısacası adamı futboldan soğutan yaratık.

Öyle adam kim var Kante dışında ?

Ali Naci tweet atarken 4 milyon net aliyor diyordu. Haberde 2,5 diyor, ama italyanlara göre 3-3,1 milyon net aliyor adam.

Evet F.Terim, elimizin altında eski evladımız M.Topal varken böyle büyük oyuncular fazla lüks olur.Nzonzi’yi almayın bana önlibero olarak Topal’ı alın der.

Haklı olarak sövülüyordu çünkü malın tekiydi. Ndiaye o tanıma uyan bir adam değil kesinlikle.

sent via GSC

Tam da o tanıma uygun bir futbolcuydu aslında ama top kullanmayı beceremiyordu, yaratıcı değildi. O nedenle kimse beğenmiyordu. İyi bir takımda, sistem içinde çok iş yapacak bir futbolcu aslında. Tudor'un koşan takımında parladı ama Fatih Terim'in pas oyununda göze battı.

Nzonzi'yi izlemediğim için bilemiyorum Serie A 'yı takip etmiyorum. Esiti'yi, Belçika liginde Gent takımındayken bizimle yazdılar ama 3,5 bonservisi veremedik Paok aldı bir ay önce. Nzonzi'den iyi demiyorum ama adam yiyordu ki bizim tamda ihtiyacımız olduğunu düşündüğüm oyuncu tipiydi.

Ben Ndiaye için böyle klip hazırlayayım bizde oynadığı maçlardan. Bu adamdan çok daha iyi gözükür. Böyle highlight lar atıp oyuncu yorumlamak çok tehlikeli.

Üst Alt