Nzonzi İstanbul’da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nzonzi İstanbul’da

nasıl okadar kısa sürede oldu bitti su transfer hayret yav
Yönetim çalışıyor demek. Herkes falcao ile ilgilenirken bir o kadar önemli transferi sessizce hallettiler. Falcao üzerinden yönetim savunup veya yermemek lazım. Adamlar geçmişten hatalarının derslerini çıkarmışlar. Gs menfaatlerine göre sağlam adımlarla ilerliyoruz. Falcao olmasa bile iyi iş çıkardılar.

Son düzenleme:
Bu arada İnstagram'da bizden önceki gösterilerini az evvel sildi reis. Bizimle beraber her anlamda yeni bir başlangıç yapacak anlaşılan. :asd:

Yönetim çalışıyor demek. Herkes falcao ile ilgilenirken bir o kadar önemli bir transferi sessizce hallettiler. Falcao üzerinden yönetim savunup veya yermemek lazım. Adamlar geçmişten hatalarının derslerini çıkarmışlar. Gs menfaatlerine göre sağlam adımlarla ilerliyoruz. Falcao olmasa bile iyi iş çıkardılar.
çalısmıyolar denemez zaten ellerinden geleni yaptıkları ortada fakat cidden anormal bi hızla bitti bu transfer. forvetten bile önemlidir bu mevkiye transfer birden bire hiç bi zorluk çıkmamış gibi böyle bi adamı neredeyse 1 gecede getirmek olacak iş değil.
belkide isimlerin basına düşmemesinin önemini gösteriyordur bu. düşünsene 1 hafta boyunca adama taraftarın come to gs yazdığını

çalısmıyolar denemez zaten ellerinden geleni yaptıkları ortada fakat cidden anormal bi hızla bitti bu transfer. forvetten bile önemlidir bu mevkiye transfer birden bire hiç bi zorluk çıkmamış gibi böyle bi adamı neredeyse 1 gecede getirmek olacak iş değil.
belkide isimlerin basına düşmemesinin önemini gösteriyordur bu. düşünsene 1 hafta boyunca adama taraftarın come to gs yazdığını
Medyaya ne kadar düşerse o kadar üzüyor süreç. Falcao da da gizli saklı ilerleyebilseydik şimdiye bitmişti. Adamlar biliyo şimdi taraftar baskısını yönetim üzerinde ne koparirsak kaar gözüyle bakıyorlar olaya. Yüzsüzler maça bile çıkaracak adamı. Gitmek isteyen adam maça mı çıkarmış hiç. Ya sakatlanırsa?

Tamamen medyanın taraftarın işin içine girmesinden dolayı uzadı gitti mevzu.

Bir gecede degil ki. Aylardir bu adamlarin pesindeler zaten. Bir kac milyon avro fazla harcadin mi, harcadigin ek paraya göre erken biter transferler.

Üst Alt