Nzonzi, Milli Takımın Değişilmez İsmi Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terim'in çağ dışı futboluna ayak uyduramadı adam.
iyi laf atıyorsunda bir Sezon önce 44 maç oynadığı takım bize niye bedavaya kiraladı onuda sorgula bir zahmet...As Roma'nın taraftar sitelerinde bayram ediyorlardı biz aldıktan sonra çünkü ofansif futbol oynamak isteyen takımlarda iş yapmıyor...Deschamps bu takıma Defansif Futbol oynattığından orada sırıtmıyor...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Daha 30 yaşında franszı milli oyuncuyu en ihtiyacımız olan bölgede 2 yıllığına beleşe yakalamışken bu kadar kolay harcamak inanılmazdı gerçekten. Emeği geçenlere tşkler.

Nzonzi, “Kenarda oynayan futbolcu, savunma arkasına koşu yapmak, tempolu oynamak varken topu alıp geri dönüyorsa, nasıl kaleye gideceksiniz? Ben ileri koşacak bir futbolcu bulmakta zorlanıyordum. Benim oynadığım pozisyonda bir futbolcu garanti ve doğru pası vermeye çalışır. Ağır olan ben miyim, yoksa bu takımı başkaları mı ağırlaştırıyor?” ifadeleriyle teknik patron Fatih Terim ve oyun sistemine eleştirilerde bulundu.

böyle bir açıklaması olmuş kmk.

Ömer den kötü mü

Bizden hiçbir halt olmaz.Seri gibi bir bitik yüzünden bu adamı harcadılar.
Zaten öyle bir planlama yapılmış ki dünya üzerinde hem yaş olarak hemde tempo olarak bu kadar kötü kadroyu ancak bizim başımızdakiler kurar.
Madem elindekileri gönderemiyorsun o zaman babel ve seriyi alacağına iki tane hızlı kanat ve bir tane sağlam bir orta saha alınsaydı bu adamı hayranlıkla izliyor olurduk.Gene oynardıda işte hocanın çok ciddi hataları artık can sıkmaya başladı.

Takım rezil top oynuyor.Belhanda,seri,feg gibi adamlar yetersiz kötü performans gösteriyor.Ama sürekli ilk 11 de.. Kadro planlaması rezalet..Ve iyi oynadığı bölümden sonra tekrar kesilmesi adamı çileden çıkarttı..Nzonzi problemli bir adama değil.
Adı Fatih terimde olsa bizimb elkide en büyük efsanemiz ama bu kadar basit hatalar yapmamalı..Fatih terimin kredisi sonsuz olur ama o egoları Galatasarayın üzerinde tutarsa kredi falan kalmaz.

Bu adam ilk maçlarda mükemmel performans göstermişti. Sonra baktı ki takımdan bi bok olmayacak bu da saldı

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt