Nzonzi ve Ömer Bayram'dan Maç Sonrası Değerlendirmeler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nzonzi ve Ömer Bayram'dan Maç Sonrası Değerlendirmeler

1567199700871.png

Galatasaray'ın oyuncusu Steven Nzonzi ve Ömer Bayram, Kayserispor maçının ardından konuştu.

Steven Nzonzi : “Tempo yüksekti. Maçı bırakmadık. Skorun ardından koşmaya devam ettik. Hep son dakikalarda gol yiyiyoruz ama bu sefer bırakmadık ve çevirdik maçı.”

Steven Nzonzi : “Burada iyi bir takım var. Kaliteli oyunculardan kurulu. Fransız oyuncuların fazlalığı benim buraya uyum sağlamamı kolaylaştırdı.”

1567199741735.png

Ömer Bayram: “İnanılmaz bir maç oldu. Adrenalini yüksekti. Maça iyi bsaşladık, kontrol bizdeydi. Ama ister istemez yine kolay bir gol yedik. Sonra skoru değiştirip maçı aldığımız için mutluyuz.”

Ömer Bayram: “Sezon öncesi kampında hoca beni orta sahada denedi. Kendimce iyi çalıştığımı düşünüyorum, hocam da iyi olduğumu düşündü ki bana destek verdi ve sahaya koydu. Teşekkür ediyorum ona.”

Omer Bayram hoca'nin demesine gore artik orta saha olarak oynar bundan sonra. Bize acilen sol bek lazim takim solbeksiz oynuyor.

Vallahi engin baytarın biraz daha az teknik olanı gibiydi bugün çok dinamikti Bir de solak olduğu için pas yollarını kolayca bulabiliyor tabi genetiğinde olan kazmalık devam ediyor hatalar yapıyor ama yine de çok iyiydi. Şut tehditi de var kalmalı rotasyonda orta saha için

Üst Alt