O Değil de Başkan Hani Transferler? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Değil de Başkan Hani Transferler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumu az çok takip eden kişiler benim transferler konusunda ki fikirlerimi az çok bilir.

Transfer konusunda ki fikrim;

Ses getirecek isimler yerine nokta transferler, Ve öyle aşırı fazla oyuncu almaya gerek yok Forvet, Melo + Kanat diyordum Dany ve Umut transferleri olmadan da ama gel gör ki Başkanımız; Ta 15 gün öncesinde 25 haziran diye bir tarih verdi.. Sonra 21-22 haziran gibi onun tarihini 25-30 haziran olarak çevirdi.. Yarın 30 haziran yeni bir gelişme yok Umut ve Dany ile imzalanmıştı zaten..

Drogba olayı, A.Madrid'in 3 oyuncusuyla aynı anda anlaşma vakası, 1 haziranda Demirören'i düşüreceğiz sözü vs vs..

Şimdi haddim olmayarak Başkan'a soruyorum;

-Taraftarı böyle umutlandırarak elinize ne geçiyor?

-Geçen yıl verdiğiniz hemen hemen hiçbir transfer sözünü tutamadınız hala ders almadınız mı?

-Böyle hergün tv'ye çıkıp transfer açıklamaları yaparak elinize ne geçiyor?

-Siz Galatasaray Taraftarını aptal mı sanıyorsunuz?

Galatasaray Başkanı ya söylediğini yapacak, yada yapamayacağını söylemeyecek !!!

Bu yanlıştan dönmeniz dileğiyle...

Cevap: O Değil de Başkan Hani Transferler?

25-30 arası dedi şu an 31 de miyiz hayırdır ?

kaldı 24 saat umarım ben yanılırım ve başkan bu kez sözünde durur beni tanıyan bilir başkanı hep savunurum öyle boş sallayanlardan değilim yani, Ha transfer konusunda geç mi kalındı derseniz bana göre hayır.. Benim yanlış bulduğum nokta bir tarih vermesi ve bu şekilde beyanlarda bulunması...

kaldı 24 saat umarım ben yanılırım ve başkan bu kez sözünde durur beni tanıyan bilir başkanı hep savunurum öyle boş sallayanlardan değilim yani, Ha transfer konusunda geç mi kalındı derseniz bana göre hayır.. Benim yanlış bulduğum nokta bir tarih vermesi ve bu şekilde beyanlarda bulunması...

bende 23 saat 38 dakika sonra fikrimi beyan edeceğim..

sabırla yarını bekliyorum. başkan hakkında olumsuz tek bir eleştirim olmadı şimdiye kadar ama yarın transfer olmazsa elbet 1-2 cümle yazarım bende.

31 Ağustos'a kadar beklerim şahsen. Zaten birkaç tane nokta atışı transfere ihtiyacımız var sadece. Yalnız 25-30 Haziran arasında transfer bitecek, toplu halde açıklama yapılacak tarzı açıklamalar taraftarı ister istemez bir beklenti içine sokuyor.

Arkadaş bu kadar leşci olmayın ya. Adam tam 00.00'da açmış konuyu. Çoktan yazmış da eli mausda saati bekliyomuş. Bu nedir ya?

Daha Real Madrid transfer yapmadı, Barcelona da topu topu 1 (bir) tane adam aldı.

Yönetimin büyük bir gayretle çalıştığı bir yandan da siyasetle, Beşiktaş'la mücadele verdiği ortada.

Oymayın altını da azıcık destek olun. Transfer budalalığı yapmaya gerek yok. Geçen sene de zor şartlar altında elden gelen yapıldı, bu sene de yapılacaktır.

Son 10 senedir hesapsız transferlerle düştüğümüz durumları, Beşiktaş'ın şimdiki halini görmüyosunuz galiba.

Bence böyle bir yönetimimiz olduğu için çok şanslıyız.

kampa yetişmesi yeterli beyler ne aceleniz acele edilip yanlış transfer yapılmasındansa 5 10 gün geçiksin doğru transferler yapılsın

Ünal Başgan ‏@UnalBasgan

BİZ YILLARDIR GELENEKLERİMİZE SADIK KULÜP OLMADIK MI? BUNUNLA GURUR DUYMADIK MI? Ne zaman görülmüş transferlerin sezon açılışına yetiştiği?

yabancı transferleri o kadarda kolay olmuyor.futbolcuyla anlaşsan eşi sorun çıkarıyor.birde iki üç tane menejerleri var para kazanmak için uğraşıyorlar.Basına isim sızdımı futbolcuya başka takımlarda talip oluyor. ama Galatasaray da transfer bitmez. faruk süren adnan polat ali dürüst.

Ünal Aysal ise. Sarı saçlı kırmızı gözlü bi futbolcu var hayallimde. 33 şubata kadar bu iş biter.Galatasaray kaç paraya transfer yapması gerekiyorsa o kadar paraya yapar.(sınır yoktur) Terim yüksek bütçeli transfer istemiyor.Hamit fedakarlık yapmalı.Melo fedakarlık yapmalı ama transferde para sınırımız genede yok.

Müsterih olunuz. :D

Kendim de dahil herkes bir beklenti içine girdi. Tarih vererek yanlış yaptılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt