O Salonu Biz Hak Ediyoruz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Salonu Biz Hak Ediyoruz !

Cevap: O Salonu Biz Hak Ediyoruz !

TT Arena'nın yanına salon yapılırsa, basketbol ve futbol maçlarını aynı gün oynamak için gereken her şeyi yaparız. Basketbol maçından çıkanlar, hemen stada geçer. Futbol maçlarını da izler böylece. Hatta X futbol maçına bilet alanlara bayan basket maçı bileti verilebilir. Keşke İpekçi'yi, Arenanın yanına taşıyabilsek :) Geçici çözüm olurdu, çok da güzel olurdu.

Abdi İpekçi bi hayli yaşlandı ve yıprandı zıplayınca salonda esnediğinin hissediyosun resmen tirübünlerin :) artık bizim kendi salon olması gerek en azından İpekçi kadar kapasitesi olan yada ondan bi 5 bin daha fazla olan bi salon lazım. Çok büyük bişey yapılırsa dolduramayacağımızdan korkuyorum İpekçi'nin 5 bin üstü ideal gibi ve atmosferi çok daha iyi yapılabilir

Abdi İpekçi'nin tapusunu alalım.Hiç macera aramaya gerek yok İpekçi'de muhteşem bir atmosfer yakaladık.

Huzur önemli huzur Gecen seneki arenayla şimdiki arena birmi degil cünkü şimdi işler yolunda ve huzurluyuz Abdi ipekcide huzuru yakaladık alınabliyorsa tapusu alınmalı he olmadı TT arenanın yanına Bir salon cok iyi olur

TTArena'nın yanına böyle bi proje var ama şu ulaşım sorunu çözülmeden yapılması mantıklı değil.

Ülker yaptı,onların cebinden pek bir şey çıkmamıştır.

saraçoğlunu yaparkende pek bişi çıkmadı zaten migros,telsim,doğuş holding vs değişik değişik sponsorların katkılarıyla yaptılar. her tribünü bir sponsor yaptı. ama aziz emmi sanki bütün masrafı kendi cebinden vermiş gibi bu stadı ben yaptım der durur.

saraçoğlunu yaparkende pek bişi çıkmadı zaten migros,telsim,doğuş holding vs değişik değişik sponsorların katkılarıyla yaptılar. her tribünü bir sponsor yaptı. ama aziz emmi sanki bütün masrafı kendi cebinden vermiş gibi bu stadı ben yaptım der durur.

Aynen katılıyorum.Fenerbahçe'nin inanılmaz bir medya gücü var.Buna elini cebine atan kodamanlarda eklenince tesisleşme konusunda hayli ilerlediler.

Aynen katılıyorum.Fenerbahçe'nin inanılmaz bir medya gücü var.Buna elini cebine atan kodamanlarda eklenince tesisleşme konusunda hayli ilerlediler.

ben o salakların yerinde olsam beş kuruş çıkarmam cebimden. ne güzel ben vericem parasını fenere hibe edicem milyon dolarları ama tarihe aziz yıldırım verdi aziz başkan yaptı diye geçicek yoh ya. ülker arenayı bile aziz yıldırım yaptı sanıyorlar adam öyle bir konuşuyoki bilmeyen anlamayan sanki heşeyi o karşılamış zannedecek. tek yaptığı lobi gücünü kullanıp şirketlerin parasıyla fenere gelir kapısı yaratmak.

Abdi İpekçi'yi bile Fenerbahçe ve büyük Eurolig maçlarında ancak doldurabiliyoruz. Ne 15'i ne 20 si ? Bizim bu maçlar haricindeki seyirci ortalamamızdan haberi olan var mı?

Üst Alt