O Salonu Biz Hak Ediyoruz ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Salonu Biz Hak Ediyoruz !

Abdi İpekçi´de taraftarlar inanılmaz bir atmosfer oluşturuyor,takımla müthiş bütünleşiyor.Gerçekten çok etkileyici.

Ama ama neden daha etkileyici olmasın ki?

İşte ezeli rakibimizin yeni salonu

turkiye-nin-en-modern-salonu-ulker-sports-arena-3298197_6755_b.jpg

İlk açılış Milano maçlarını izledim,yine sadece oturuyor,çekirdek çıtlatıyorlar herzamanki gibi.

Evet İpekçi´de müthiş atmosfer var,takım,klup,taraftar orayla özdeşleşti ama niye daha iyisi olmasın?

gs-barca-1b.jpg

O kalite salonu bu taraftar hakediyor!Çekirdek çıtlatıp,k.ç üstü oturanlar değil!

Yönetim bu konuda harekete geçirilmeli.Gerekirse TT Arena gibi uzun yıllar bekleriz,ama bunu hakediyoruz!

Cevap: O salonu biz hakediyoruz !

Güzel bir noktaya değinilmiş.

Abdi İpekçi'nin atmosferi muhteşem ama bizim de kendi salonumuza geçmemiz lazım bir an önce.

Cevap: O salonu biz hakediyoruz !

yemin ederim abdi ipekçiyi tercih ederim renktaş . hiç beğenmedim arenalarını tabi bu birazda yeni olduğundan oturmamış şeyler var belli haa bize güzel bir abdi ipekçi tarzında bir salonda fena olmaz tabi .

Cevap: O Salonu Biz Hak Ediyoruz !

ja biz tt arenanin yanina bir basket salonu yapmiyacakmiydik ? projede vardi sanirim..

salonunu hiç beğenmedim. Abdi İpekçi her türlü daha iyi. Maceraya gerek yok.

salonlari cok hos ben begendim biraz avrupai, ama soyle bi durum varki hic bi takim fb deplasmanindan korkmuyo.

urkutucu deplasman olarak

partizan belgrade

oaka arena panathinaikos

mAccabi electra

montepaschi siena

gibi deplasmanlari sayabiliriz. gorunuse gore bizde onlardan biri olmaya dogru ilerliyoruz. ama henuz barca siena ve oly gibi buyukler gordu

cska (gorcek) real,maccabi,panathinaikos, partizan gibi takimlarda gorsun

Manyak mısınız la? Arena her türlü iyi abdi ipekçi'den ama biz yaparsak kesin daha iyisini yaparız, ona şüphe yok.

Güzel salon olmuş ama ben gene de Abdi İpekçi' yi çok seviyorum.

Abdi İpekçi varken ve sadece biz oynarken başka salon çok da gerekli değil diye düşünüyorum.

Güzel salon olmuş ama ben gene de Abdi İpekçi' yi çok seviyorum.

Abdi İpekçi varken ve sadece biz oynarken başka salon çok da gerekli değil diye düşünüyorum.

Biz Ali Sami Yen´i de çok seviyorduk,ne atmosferler yarattık orada.Ama daha büyüğü ve çok daha etkilisi yakışırdı ve yapıldı.Bu basketboldada yapılsa fena mı olur?Duygusal olmamalıyız,hep daha iyisini hayal etmeliyiz.

türk telekom sponsorluğunda arenanın yanında güzel bir salon yapılabilir. 10-15 yıllık stadın isim hakkı karşılığında yaptırılabilir bence.

gs storede yapıldı zaten.

ALİ SAMİYEN SPOR KOMPLEKSİ

Türk Telekom Futbol Arena

Türk Telekom Basketbol Arena

Ülker'in parasıyla yapılmış bir salon.eğer proje kapsamında yok ise biz sponsor bulamazsak yaptıracak,paralar kulübün kasasından çıkacak.

Yani bize ya iyi bir yatırım planı lazım ya da projeyi hayata geçirecek bir sponsor.

Tvden seyrettiğim kadarıyla fb'nin stadını ben pek beğenmedim.Tribünler uzak ve ses çok dağılıyor gibi geldi.Abdi İpekçi'den ben memnunum.Futbol stadımızın yanında olsa tadından yenmez.Stad çevresi dışında yapılıcaksa stad hiç yapılmasın...

turk telekom onderliginde gsli is adamlari ve kulubun katkilariyla staples center yapilir

turk telekom 10 m

gsisadamlari 3m

galatasaray 4 m

al sana 17 milyonluk butce

yeni salon mümkünse abdi ipekci gibi katsız olsa süper olur.

veya olacaksa pota arkaları tek kat olmalı.loca felan olmamalı

Ülker yapmadı mı bu salonu ? Sanki Fenerbahçe yapmış gibi bir hava var. Zaten bu adamlar tek başına kazanmadıkları başarıların da kendi üstüne mal edilmesi ile ünlü,şimdi de tek tuğla koymadıkları ve karşılıksız arazi ile peşkeş çekilen bir salonun tapusunu almışlar gibi bir hava var.

Ülker ortak olur şampiyonluk gelir----> "Fenerbahçe şampiyon. Sadece futbolda değil tüm dallarda şampiyon olabiliyor...5'te 5"

Ülker salon yapar laf giydirilir--------> "TOKİ değil alın teri"

Bıktırdı bu yüzsüz yaklaşım.

Üst Alt