O Ses Kur'an (2017) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Ses Kur'an (2017)

Yakında TRT de başlayacak olan O Ses Kur'an yarışmasını bu konu altında konuşabiliriz.Programı acun bey sunmayacak ama survivoru geçeceği söyleniyor. Bu arada ödülü 50 tam altındır.

YouTube

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Son düzenleme:
Yalniz guzel dusunulmuste her olayda gavurun otu boku diyip kuran yaristirmata ne bileyim garip geldi. Arabistanda olsa normal karsilardim ama burada olunca insanlarin iki yuzlulugu fena.

Yalniz guzel dusunulmuste her olayda gavurun otu boku diyip kuran yaristirmata ne bileyim garip geldi. Arabistanda olsa normal karsilardim ama burada olunca insanlarin iki yuzlulugu fena.

Niye ya düşünsene iki imam hatipli bir birine diss atıyor çok ilginç kapışmalar olacak şimdiden heyecan sardı beni .

Mustafa cecelinin Seni üç aminle yolluyoruz deyişi şuan gözlerimde canlanıyor.

Son düzenleme:
Hoayyda hojam :) Bu nedir allasen? Kuran şeklinde pasta yaptırıp bir kutlamada kesip yemekle benzer statüde bir saçmalık bence ki bu ülkede bunu gördük :red: Hani en kibar tabirle pek dindar bir insan değilimdir diyeyim lakin ona rağmen düşüncesi bana bile rahatsızlık verdi. Bakalım dindarlıkları ile övünen kitle bu saçmalığa nasıl bir tepki verecek merak ediyorum. Bana göre İslam'a hakaret niteliğinde bir olay.

Çok saçma kutsal olan herşeyin bu tür saçma şeylerde kullanılması cidden sinir bozucu

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuran'ı güzel okuma yarışması yıllardır yapılan birşey. Başarılı olanlar Kocatepe, Süleymaniye gibi özel camilerde görev alırlar. Ramazan ayında Kur'an okunmasında da bir sakınca yok.

Ancak gelgelelim bu iş insanların televizyon başına geçip Kur'an'ın tilavetine değil de at yarışı izler gibi günlerini geçirmelerine sebep olacak, bu tür yarışmalara öykünme sonucu doğmuş bir görgüsüzlük ürünü olarak yayınlanacaksa bu işe çok gecikmeden dur demek lazım.

Bir meseleyi daha piyasa malı yapacak mıyız görelim.

"O kadar okuduk şu kitabı, hafız olduk. Şana-şöhrete dönüştürmek, yolumuzu bulmak bizim de hakkımız" diyen gönülden kuran sevdalısı hakiki müminler heyecan içinde.

Din üzerinden para kazanmak. Maalesef yozlaştırılan dinimizin geldiği son nokta. İşin iğrenç tarafı bu yarışmayı eleştirince "dinsiz, din düşmanı" damgası vurulacak. 50 Altını kazanan acaba müslümanlığını gösterip o 50 altını bir yerlere bağışlar mı

YouTube

19f1073b62f35b79633d6aa5505ed986.jpg

Üst Alt