Foto Galeri - O Ses Türkiye Jürisinin Dünden Bugüne Değişen Üyeleri ve Ücretleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Foto Galeri O Ses Türkiye Jürisinin Dünden Bugüne Değişen Üyeleri ve Ücretleri

Ülkenin en gıcık kişilerini bir araya toplamışlar

Hele o Athena spastiği ve kardeşi aşırı derecede gıcık

Tvde izlediğim 2 program var birisi bu, diğeri de Milyoner. Kaç yıldır izlediğim için çok net söylüyorum Hakan da Gökhan da o kadar düzgün, o kadar samimi adamlar ki kafayı takacak o kadar sığırın içinde onları bulman çok tuhaf. Adamlarda 1 gram ego, 1 gram şımarıklık yok. Hem Türk değerlerine çok bağlılar hem de her türlü müzikle, kültürle içli dışlılar. Tertemiz adamlar kısaca. Yani izleyip de bu yorumu yaptıysan diyecek lafım yok daha.

Tvde izlediğim 2 program var birisi bu, diğeri de Milyoner. Kaç yıldır izlediğim için çok net söylüyorum Hakan da Gökhan da o kadar düzgün, o kadar samimi adamlar ki kafayı takacak o kadar sığırın içinde onları bulman çok tuhaf. Adamlarda 1 gram ego, 1 gram şımarıklık yok. Hem Türk değerlerine çok bağlılar hem de her türlü müzikle, kültürle içli dışlılar. Tertemiz adamlar kısaca. Yani izleyip de bu yorumu yaptıysan diyecek lafım yok daha.

Ben o 2 kişiyi beğenmiyorum, sen beğeniyorsun. Olabilir. Herşeye hemfikir olacak değiliz sonuçta.

Adamlarin özel hayati yok diye bir argüman yanlis bence. Bunun kac tane örnegi var isteyen bal gibi de özel hayatini yasiyor veya özelini saklayabiliyor. Illa herseyi carsaf gibi ortaya dökmeye de gerek yok.

Bu yüzden ünlüler bedeli özel hayati ile ödüyor diye birsey yok benim gözümde. Sen gündeme kalmak icin ugrasirsan, bin tane kameranin dolastigi semtlerde cevrelerde bulunursan tabi ki özel hayatin olmaz. Paparazi paparazi diye aglarlar ama egolarini tatmin etmek icin de hic kacmazlar bunlardan. Herkes ayni degil tabi ki ama "ay özel hayatim kalmadi" diye dertlenen bir ünlüyü samimi bulmam asla.

Her türlü egodan her türlü gösteristen uzak yasayan kac tane ünlü insanlar var. Ünlü olmanin bedeli budur diye birsey yok benim gözümde.

Kesinlikle katılıyorum gerçek hayatta nasıllar bilemem ama çok kaliteli insanlar.

Hadise ile Murat da öyle.

Acunun programları içerisinde en samimisi olabilir. Sibel işte klasik egoist.

Futbol felan da milleti koyun gibi uyutuyor o zaman burada ne işimiz var? Eglenmek yeterli bir faydadır. Bu programlardan ne bekliyorsunuz anlamadım.

tv deki yegane izlenebilir programlardan biri açıkçası kavga, gürültü, entrika yok en azından. sadece müzik zevkimizi tatmin ediyoruz. ortalık kadın programları ve aşk dizisi çöplüğüne dönmüşken bundan iyisi şamda kayısı

yalan mı? ne faydası var bunların söyler misin? bunların programından kaç tane sanatçı çıkmış? hep kavga dövüş kakara kikiri.

Eglence, eglenmek icin izleyen insanlar var. Hafta boyu essek gibi calisiyorsun, ne yapacaksin evde, yorgun argin. TV izleyeceksin, en basit olarak, insanlar bunu yapiyor.
Gerci yukarida Murat da yazdi, ayni sekilde eglenmek icin, top pesinde kosan 22 yabanci insani da izliyoruz.

Tabiki bir faydasi yok. Ama dünyanin düzeni bu.

Üst Alt