O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk

Cevap: O Şimdi Asker l Emrah Arslantürk

Dün Gece Bekledim Seni evinin önünde

Görmek İstedim Son bir kere

Vedalaşıp Gidecektim Askere

Çıkmadın…

Benim için pencereye Çıkmadın

Bir kez olsun gözlerime Bakmadın

Nedense Sen Beni Hiç Takmadın

Farketmez o kız seni sevmesede fark etmez

O kız sana bakmasada fark etmez

Kardeşlerin Seni Asla Terketmez…

Renkdaşlar merhaba...Yemin törenimiz bitti..Artık çarşı iznimiz başladı...Aydında herşey iyi gidiyor...Herkezin ramazan bayramı mübarek olsun;)...

Takım çok iyi gidiyor...Son panatinaikos maçını izledim..Bu seneki maçların zevkini çıkarın..Hepiniz Allah'a emanet olsun..

Merhabalar Emrah:)

Çarşılar açıldı ve artık bi nebze olsun nefes alabilecek duruma geldin bu güzel oldu senin adına.Allah hayırlısı ile bu vatani görevini tamamlamak nasip etsin.Hayırlı tezkereler Emrah.

Renkdaşlar merhaba...Yemin törenimiz bitti..Artık çarşı iznimiz başladı...Aydında herşey iyi gidiyor...Herkezin ramazan bayramı mübarek olsun;)...

Takım çok iyi gidiyor...Son panatinaikos maçını izledim..Bu seneki maçların zevkini çıkarın..Hepiniz Allah'a emanet olsun..

Acemilik bitti mi ? Ustalık neresi :p

Bayramınız mübarek olsun. Allah hayırlı tezkereler nasip etsin.

Herkeze Merhaba:)...Ankaragücü maçımızı şuan askeri birlikte maçkolik ve burdan takip ediyorum..30 ekimde acemilik bitiyor..31'inde ise iznime gidiyorum...Usta birliği bakalım hangi turizm bölgesine çıkacak....Allah'a emanet olun..;)

Üst Alt