O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

O Şimdi Asker | Şevket Kandemir | Hayırlı Tezkereler| Şafak 249

Cevap: Açtığım son konu bu :)

Hayırlı tezkereler. Valla nette bir kaç kişiyi böyle askere uğurladım. Adamlar askerdeyken daha çok nete girmeye başladı :) Açtığın son konu olmaz inşallah...

Allah hayırlı tezkereler nasip eylesin Şevket hocam.

Sağ salip gidip dönmen dileklerimle.

Bilecik Söğütte acemi birliğini yapıcam diğerkiside kısmet vatanın her toprağı kutsaldır.Neresi olursa olsun gocunmadan yapıcaz artık.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim :)

Cevap: Açtığım son konu bu :) (Şevket Kandemir 'i askere uğurluyoruz...)

Bu askerlik Eylül ayında bana da uğrayacak gibime geliyor.

hayırlı tezkereler renktaşcimmm,kendine cok iyi bak,ALLAHa emanet oluver :D

Allah hayırlı tezkereler nasip eylesin.

Umarım sağ sağlim tekrar aramızda olursun Şevket:)

Ayrıca izin günlerinde bekleriz bu konusana Ait olarak kilkitlenmeden duracak.Sende bu konu başlığında bize bilgiler aktarıcaksın.İyiyim bugün revire gittim 1 hafta istirahat aldım,dün mutfaktaydım:D ,geçen hafta çarşıya çıkamadım yatağım düzenli olmadı için,botlarımı boyamadığım için filan...:):):)

Bekliyoruz haberlerini bu başlıkdan:)

'' Farketmez ''GSCimbom Seni Asla Terketmez

Cevap: Vatani Görevden Önce Açtığım son konu bu:) (Şevket Kandemir 'i askere uğurluyo

Herkese çok teşekkür ederim..Açıkcası son günlerimde gezip tozup eğleniyorum şuanda öyle ama foruma mutlaka bakıyorum ve askerde dahi olsam haftada en az 1 kez girip sizi bilgilendiricem , Son güne kadarda forumdayım :)

Güzel dilekleriniz ve temennileriniz için tekrar teşekkür ederim.

Üst Alt