Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar Başladı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baştan belirteyim, neden FİFA değil de PES diyecek arkadaşlara, oyunu siz oynamayacaksınız. Normalde videolu olarak bir defa denedik, çok yavaş ve takılma sorunları olduğu için iptal ettik. Sizler takımlarınızı seçeceksiniz, taktiklerinizi vereceksiniz 5'er dakikadan, en üst zorluk seviyesinde bilgisayara karşı oynatacağım. Tamamen adil şekilde olacak. İsteyenler baştan belirtirse, caps'de ekleyebilirim ama turnuvanın işleyişi yavaşlar.32 kişiden oluşan bir ekip düşünüyoruz, eğer talep olmazsa 16 kişiye indirebiliriz. çoğunluk itiraz ederse, Barcelona ve Madrid takımları oyunun en uç takımları olduğu için çıkartılabilir veya durabilir siz bilirsiniz. İlk başta sadece katıldığınızı belirtmeniz yeterli, takımlar daha sonra seçilecek.Tamamen defansif veya tamamen ofansif oynatarak, Galatasaray'la Madrid'i yenme şansınız da var, ''yok ben Madrid neden olmadım da Galatasaray'ım'' gibi söylentiler için belirtmek isterim.Bilgisayarın oynadığı maçlar süprizlere açık oluyor.Bu turnuva ödüllü olacak arkadaşlar.1. olan üyeye; 3 gün kırmızı koltuk+ 20 gün renkli tag2. olan üyeye; 20 gün renkli tag3. olan üyeye; 20 gün normal tagTakım seçme tarzını daha sonra açıklayacağım veya sizlerden gelecek fikirlere açığız.Bu konu lütfen sohbete kaymasın, sadece katılacak olan arkadaşlar belirtsinler. Sohbet konusu da açılacak.Katılanlar:1- Onur Nigdeli2- Hasan Kaya3- G.Sedat Deniz4- Atakan Kenar5- Adem Serin6- İlyas Sabankay7- Mustafa Piliç8- Yasin Koçal9- Rıza Demir10- Emre Cevik11- Sercan Horozcu12- Gökhan Ecer13- Mert Keskek14- Levent UYGUN15- Aydın Kay16- Şahin Şarif17- Murat Cakir18- Özgür Güney19- Yavuz Selim20- Furkan AKTAŞ21- Umut Sezer22- Savaş Bulut23- Mert Erak24- Yiğit İrdem25- Cahangir Rzazade26- Ersin Kaçar27- Jose Edwin Laplacé28- Berkecan Aslantürk29- Mustafa Gunel30- Feyzi AKTAS31- Baki Özden32- Metin EREN
 
Cevap: Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar BaşladıŞöyle olsa:

Herkes takım ismi bulsa kendine,sonra takımına alcağı üyeleri belirlese,sen de o üyeleri oyuncu yapma bölümünden takıma eklesen herkesi gücü 99 olsa nasıl olur?Üşenir misin buna?Öyle olmaz desen de katılıyorum.Bu arada caps ekle bence iyi olur.
 
Cevap: Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar BaşladıŞöyle olsa:

Herkes takım ismi bulsa kendine,sonra takımına alcağı üyeleri belirlese,sen de o üyeleri oyuncu yapma bölümünden takıma eklesen herkesi gücü 99 olsa nasıl olur?Üşenir misin buna?Öyle olmaz desen de katılıyorum.Bu arada caps ekle bence iyi olur.Dediğin şekilde en fazla 4 takım çıkar. 4 takım ile turnuva olmaz.
 
Cevap: Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar BaşladıBende katılmak istiyorum ama turnuvanın işleyişini pek anlamadım.
 
Cevap: Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar BaşladıSon Turnuvayın Şampionu olarak katılıyorum :cool:.
 
Cevap: Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar BaşladıŞunu da belirteyim, katılmak isteyenlerin bilgisayarında PES olmasına ve usta PES oynayıcısı olmalarına gerek yok. Oyunu biz oynatacağız. Sizler sadece taktik ve kadroları belirteceksiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt