Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar Başladı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ödüllü GSCimbom PES Şampiyonası | Katılımlar Başladı

Takımlar kura şeklinde olacak. Onu ben halledeceğim. Veya ilk kim isterse o takım ilk seçenin olacak.

Emre seçtiğimiz takımları karşı karşıya mı oynatacaksın yoksa tek tek bilgisayara karşı mı ? Bir de turnuvadaki takımlar arasında transfer olacak mı ?

PES 2010'da ki kadrolar neyse o olacak. Mesela ben Madrid sende Barcelona'sın. İki takım karşı karşıya oynayacak bunu bilgisayar oynatacak yani. Ben veya başka biri kişisel oynamayacak. O yüzden süpriz sonuçlar çıkabiliyor. Sizler sadece taktikleri ve ilk 11'inizi seçeceksiniz.

Mert'in düzenlediği turnuvada transfer de vardı, bunda da olacak mı ?

PES 2010'da ki kadrolar neyse o olacak. Mesela ben Madrid sende Barcelona'sın. İki takım karşı karşıya oynayacak bunu bilgisayar oynatacak yani. Ben veya başka biri kişisel oynamayacak. O yüzden süpriz sonuçlar çıkabiliyor. Sizler sadece taktikleri ve ilk 11'inizi seçeceksiniz.

2010'mu oynatilacak ?

Tüh be 31.sırayı ben alacaktım.Hadi tamamlıyorum:eek:

Tamamdır arkadaşlar gerekli bilgileri akşam vereceğiz. Katılım tamamlanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt