Official "TRAŞ" Topiği


jilet & tras losyonu jeli kopuğu sabunu vs - destek amaclı yeani.Ne jiletler kullanıyonuz ? hangi tras kopuklerini vs. kullanıyonuz ? after shave ne kullanıyonuz ? sonuclar nasıl, cildiniz nasıl. anlatıng olm.
 
Cevap: Official "TRA$" Topiğiarap sabunu ile yüzümü yıkıyorum.

sabah kalktığımda kendiliğinden dökülmüş oluyor.
 
Cevap: Official "TRA$" TopiğiSabun kullanıyorum aga traş için Gillette 3 bıçaklı kullan at bıçak, banyoda permatik tek bıçaklı ucunu kırıp kullanıyorum. Yaşı küçük olanlar denemesin parmak ucu olmayan çok arkadaşım var :)
 
Cevap: Official "TRA$" Topiğipek jilet vurmam makineyle kirli sakal kafi permatiği etek traşı için kullanırım sadece
 
Cevap: Official "TRA$" TopiğiO değil de traştan sonra cildim çok kaşınıyor, kaşıyınca da tahriş oluyor. yastığa koyamıyorum kafamı. haliyle at hırsızı gibi bir tipe bürünüyorum çoğu zaman. yardım pls. traş sonrası bir şey sürmediğim için olabilir mi
 
Cevap: Official "TRA$" TopiğiO değil de traştan sonra cildim çok kaşınıyor, kaşıyınca da tahriş oluyor. yastığa koyamıyorum kafamı. haliyle at hırsızı gibi bir tipe bürünüyorum çoğu zaman. yardım pls. traş sonrası bir şey sürmediğim için olabilir miya benimde cildimi mahfediyo reyiz bu tras olayı bıktım yaee, epilasyon yaptıracam haee. her boku kullandım hepsi aynı, gilette firmasına servet bayıldım lan resmen. gibbs bile bir ise yaramıyor dusun durumu yani :ka21:oldspice iyi gelir kasıntı durumuna, rahatlıyor iyi.
 
Cevap: Official "TRA$" TopiğiBu arada firmalar dahil hepsi "traş" yazıyor ama aslında doğrusu "tıraş"tır bilginiz de olsun :ask:
 
Üst Alt