Official "TRAŞ" Topiği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Official "TRAŞ" Topiği

Cevap: Official "TRA$" Topiği

Kaşıntı yüzünden ayda bir falan. lise zamanlarında her haftasonu olurdum, yine kaşıntı olurdu.

baya bayae sakal bırakıyon yeani :confused: sevmiyorum ya ben yuzumde kıl olayını, gıcık bir hede. sakaldan kurtulmadıgım zaman kasınıyo yuzum karton surup duruyorum. bıktım abi :ka21:

baya bayae sakal bırakıyon yeani :confused: sevmiyorum ya ben yuzumde kıl olayını, gıcık bir hede. sakaldan kurtulmadıgım zaman kasınıyo yuzum karton surup duruyorum. bıktım abi :ka21:

makinayla traş olsam daha mı iyi olur acep? zaten aşırı derecede sakal çıkmaz bende o yüzden hacı hoca takımına benzemiyorum ama yinede çağlar falan gördü at hırsızına benziyorum. :D

makinayla traş olsam daha mı iyi olur acep? zaten aşırı derecede sakal çıkmaz bende o yüzden hacı hoca takımına benzemiyorum ama yinede çağlar falan gördü at hırsızına benziyorum. :D

makineden uzak durun beyler, ebesini belliyor cildin. en sağlamı berber trası aslında, biz jilet kullanmayı bilmiyoruz yonleri falan kendi agzımıza zıcıyoruz farkında olmadan. en azından kendi adıma boyle, bi sag bi sol yukarı assağı, elimi bastırıp surduğumde batmayana kadar kesiyorum kendimi.

makineden uzak durun beyler, ebesini belliyor cildin. en sağlamı berber trası aslında, biz jilet kullanmayı bilmiyoruz yonleri falan kendi agzımıza zıcıyoruz farkında olmadan. en azından kendi adıma boyle, bi sag bi sol yukarı assağı, elimi bastırıp surduğumde batmayana kadar kesiyorum kendimi.

Aynen he. Berberde traş olduğumda o acı 10 üzerinden 2'ye iniyor

Emir mantığı çözmüş sakal yönüne kesilir elinizle yoklayın yönüne doğru kesin yoksa kılda batar dönerde kanarda.

abi yonune kesince gitmiyoki sakal batıyo yine, gıcık durum bu zaten, obur turlu yapıncada kan revan icinde kalıyo suratın :ka21:

Öyle bir anlatıyorsunuz ki kafamda tasvir etmeye çalışıyorum sakalınızı ortaya böyle bir şey çıkıyor :)

sym_hagrid.jpg

Üst Alt