Oğlum sünnet olacak


Persembe günü hayirlisiyla oglum sünnet olacak,daha henüz iki yasinda,benim merak ettigim konu,oglumun sünnetten sonra günlerce aci cekip cekmeyecegi,cevaplar icin simdiden tesekkürler.
 
Cevap: Oglum sünnet olacakneden şimdiden yaptırıyorsunuz?ben de erken olmuşum.sorunlar yaşamışım bundan dolayı.bence biraz daha beklemelisiniz.
 
Cevap: Oglum sünnet olacakAbi şimdiden geçmiş olsun.Hastenede yaptırırsan iyi olur.Bir abimizin oglu sünnetinde nerdeyse mikrob kapacaktı çocuk en güzeli hastene.
 
Cevap: Oglum sünnet olacakÇok erken sünnet ettiriyorsun abicim. Bez falan da giymesi gerekiyor. Çok acı çeker. Bence 2-3 sene ertele bu sünnet işini.
 
Cevap: Oglum sünnet olacak2 yaş erken bence, yani söz dinleyecek yaşta olmadığı için dikkat etmezse problem yaşayabilir.
 
Cevap: Oglum sünnet olacakyürümeye başlamadıysa çok hareketli degilse bence kestir gitsinen rahatıdır bence
 
Cevap: Oglum sünnet olacakBen 6 yaşında falan olmuşdum. Doktora Galatasaraylıyım demişdim.

Oda sarı kırmızı boncuk takacaz diyordu:D Hiçte ağlamamıştım. Sürekli ne zaman bitecek diye soruyordum. Yanlız sünnetten sonra boncuğuda baya aramışdım:asd::asd:
 
Cevap: Oglum sünnet olacakAbi doktorla tekrar konuş ileriye almak istiyorum de. Zorla yapacak değiller ya. Hem hareketliymiş; düşündükçe kötü oluyorum.
 
Üst Alt