Öğretmenler Günü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Öğretmenler Günü

Öğretmenler gününüz kutlu olsun Galatasaraylı dostlarım. İçimizde meslektaşlarım mevcut, hepsinin emeğine sağlık :)

Bir klişe vardır, en kolay meslek, 8:30 15:00 arası, kar tatilinden yaz tatiline diye. Ama hiçbir meslek yoktur ki aynı anda sorumlu olduğu kişilerin(ortalama 40 kişi) hem psikolojik altyapısını bilmeyi gerektiren, hem işini eğlenceli ve ilgi çekici şekilde sunman gereken, hem istemeyen kişilere hoşgörülü yaklaşıp bir şekilde işini yapman gereken, alanında bilgi bakımından uzman olup, bu konuları en basitine indirgeyip başkalarına anlatman gereken ve bunun gibi birçok bilinmezi 40 dakikaya indirgemen gereken bir meslek.. En kolay iştir aslında, umursamazsan eğer, ama o kişiye de öğretmen demeyin. İşi 8:30da başlayıp 3:00 te biten değildir öğretmen, bir sonraki dersi hazırlamak için uğraşandır, yapacağı espriden, kullanacağı materyale kadar her şeyi hazırlayandır. Öğrencisinin ruhuna dokunandır. Eğer böyle bir öğretmeniniz olduysa, arayın onları, haberleşin, faceten bile olsa yazın.

Eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkarlara selam olsun :)

Başta kardeşimin sonra bütün öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

Kardeşim öğretmen olmadan önce ben atıp tuyordum fakat kazın ayağı öyle değilmiş özellikle doğudaki öğretmenlere allah sabır versin

Başta Baş öğretmen Atatürk olmak üzere bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.
34453.jpg

Bana okuma yazma öğreten ilkokul hocamın ellerinden öpüyorum.

Gerisinden birsey görmedigim icin onları boş tenekeler olarak anacağım.

Öncelikle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün meslektaşlarımın ve öğretmen olmaya çalışan herkesin öğretmenler gününü kutlarım. Umarım ülkemize faydası olacak her neslin gelişiminde bir pay sahibi olabiliriz.

Bu yolda emek vermiş çile çekmiş bütün öğretmenlerin günü kutlu olsun Allah bu yolda heyecanımızı diri tutsun

Öğretmenler gününüz kutlu olsun Galatasaraylı dostlarım. İçimizde meslektaşlarım mevcut, hepsinin emeğine sağlık :)

Bir klişe vardır, en kolay meslek, 8:30 15:00 arası, kar tatilinden yaz tatiline diye. Ama hiçbir meslek yoktur ki aynı anda sorumlu olduğu kişilerin(ortalama 40 kişi) hem psikolojik altyapısını bilmeyi gerektiren, hem işini eğlenceli ve ilgi çekici şekilde sunman gereken, hem istemeyen kişilere hoşgörülü yaklaşıp bir şekilde işini yapman gereken, alanında bilgi bakımından uzman olup, bu konuları en basitine indirgeyip başkalarına anlatman gereken ve bunun gibi birçok bilinmezi 40 dakikaya indirgemen gereken bir meslek.. En kolay iştir aslında, umursamazsan eğer, ama o kişiye de öğretmen demeyin. İşi 8:30da başlayıp 3:00 te biten değildir öğretmen, bir sonraki dersi hazırlamak için uğraşandır, yapacağı espriden, kullanacağı materyale kadar her şeyi hazırlayandır. Öğrencisinin ruhuna dokunandır. Eğer böyle bir öğretmeniniz olduysa, arayın onları, haberleşin, faceten bile olsa yazın.

Eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkarlara selam olsun :)

Vay be, o zamanlar ne çok seviyormuşum işimi :asd: Yok, dünyaya yine gelsem yine öğretmen olurdum ama yine ay sonunu zor getirirdim :D

Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutluyorum.

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tum ogretmenlerimizin Ogretmenler Gunu kutlu olsun. Bu vesile ile vefat etmis ve ustumde emegi olan ogretmenlerimi de yad etmek isterim. Cok tesekkurler emekleriniz icin, bunun hakki odenmez. Umarim yeni nesil ogretmenlerimizde aldiklari sorumlulugun ne kadar kutsal oldugunun farkindadirlar zira kurucu Ata'miz nam-i diger Basogretmen M.Kemal Ataturk, bunu acikca belirtmis ve onlara bu ozel gorevlerini en yalin sekilde iletmis;

"Yeni nesil, sizin eseriniz olacaktir"

Ögretmen arkadaslarin ögretmenler gününü kutlarim.

Bu kadar degersizlestirilen bu önemli meslegi sürdürdügünüz icin de ayrica tesekkür ederim ve saygilarimi sunarim.

Üst Alt