Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”


Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”Midesiz herif.Ulan o kapımız açık dediğin pislikler tuttuğun klübün kurucusuna küfür etti.Yazıklar olsun.
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”sen kimsin birader? Galatasaray taraftarını sen mı temsıl edıyorsun?
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”kisilerin bir onemi yok

sinirlarini bilmeyen bir grup bu uasiz kimsiniz baskana su adami kov bu adami kov diyebiliyorsunuzo gun bu gruba ve adama tepki gostermeyenlerinde simdi gostermeye hakki yokonu yapan kimse bunuda yapmasi normalsasiranlarda sorun
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”Oğuz Altay İstifa desem nolur demesem nolur ultra aslanı tanımıyorum ben arkadaş beni temsil edemez bu zihniyet!!!
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”bjkyi oynatirsak stadimizda, devlet eksikleri daha cabuk tamamlar, yol sorununu falan cözer diye umuyor da olabilirler.yoksa 5 yil daha eziyet cekeriz bu gidisle
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”OGUZ ALTAY sen kimsin lan, galatasaray taraftari adina konusuyorsun!

eger ki yönetim seni konusturuyorsa onlarda defolup gitsinler...

galatasaray taraftari kimsenin kuklasi degil... serefsizler!

ali sami yen e küfür eden tinerci grubunami kapin acik midesiz herif (ler) !
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”eskiden alpaslan abiler, kasaplar vardi ... birde simdikilere bak... yazik...
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”abi bu herifleri stadda istemeyenler o stadın cefasını cekenler zaten yani bizleriz
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”Önceki sayfalarda belirtildiği gibi yönetimin isteği doğrultusunda yavaş yavaş taraftarları alıştırma çalışmaları bunlar.Muhtemelen hala stadyum ile ilgili yapmamız gereken ama yapmadığımız/yapamadığımız bazı işlemler var. Devlet muhtelemen bu işlerde kolaylık sağlanacağına karşılık Beşiktaş'ın da oynamasını istemiştir. Yönetim de bu durumu kabul etmek zorunda kalmıştır.Yani temelde eski ve yeni yönetimin yerine getirmediği şartların sonucu gibi geliyor bana Beşiktaş'ın Arena'da oynaması durumu.
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”Ya feshet o grubu ya da defol git istifa et. Sen kimsin ki milletin adına karar veriyorsun?
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”taraftar gubu "lider" bu kimlik bile tuhaf geliyor bana. agzimi acmadim hic. ultrAslan bazen dogru bazen yanlis isler yapti agzimi fazla acmadim.. ama bunu yakistiramadim.medya ve basinda gorunmek egolari neler yapiyormus bizde bu sekilde goruyoruz.1 KONU GALATASARAY KULUBUNU ETKILER SENI DEGIL!

2 TARAFTAR ADINA KONUSMAK BU SEKILDE OLMAZ!

3 TARAFTARMISIN YOKSA KENDINI MI GOSTERIYORSUN !

4 ERKEKLIK NERDE?! bu davetiyeyi red etmen gerekirken kendi cikarlarini mi dusunurek oraya gittin?!

Sonucta taraftarsin... Fatih Hocaya oyle sarilman cok yanlisti zanki BEN YAPTIRDIM gibi bir davranisin vardi simdi bu laflari soylemen taraftar kimliginden iyce uzaklastirdi kendini. Istifa mi edersin kendi kulubunu mu acarsin? kendin bilirsin ama Galatasaray Taraftari adina konusma yapmak cok yanlis!
 
Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”sen kimsin kimin adina karar veriyorsun oguz 25 miliyon taraftarin sesimisin ?
 
Üst Alt