Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık” - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

Yahu bu adamlara izin verirsek Arena'nın anasını ağlatırlar koltuk kalmaz tuvalet kalmaz dışarıdaki Gs Store'un bile camlarını indirir bu inekler

İşi düşen hükümete gidiyor hükümette Galatasaraya yükleniyor anasını satıyım...

Yönetim hükümetin emrini dinlemeyecek arkadaş başlarım böyle işe Ünal Aysal yönetimi geldiği gibi gider bu taraftarın tepkisi çok büyük olur bence

Ömer Çavuşoğlunu muhattap alıp arayan adam şimdide Arena'yı Bjk'ye vermiş. Yakında futbolcularımızıda fenerle bjk arasında kardeş payı etsinler olsun bitsin. Senin gibi UA başkanının Allah belasını versin. Yazık ki o güzel insan, şahsiyetli insan, harbi Galatasaray'lı Alparslan abinin emaneti senin gibi satılıklara kaldı. Beyler tepkimizi koyalım hem de olabilecek en sert şekide. Dünyanın neresinde görülmüş rakibine 52000 kişilik stat hediye etmek. Allahım yarabbim her gün başka bir nusibet. Bizi nerden vuracaklarını şaşırdılar her yerden saldırıyor şerefsizler ..

Çok güzel birlik ve beraberlik.Herkes hem fikir olmuş stadımıza sahip çıkıyoruz.Klavyeden salladığımız gibi bunu birde maçlara gelerek yada başka bir şekilde protesto etsek...Yok yok klavye daha iyi :))

--------

Benim Babam, Kardeşim, Eşimin babası ve abilerinin hepsi Fenerli...

Ama hiç bir zaman onlara sırf Fenerli diye kalkıp küfür etmedim...

Ama onlarla beraber maçta izlemedim...İzlemeyide düşünmem... Bu kin falan değil... Sadece kişisel tercih...

Omuz omuza maç izlemek eskidendi...

Şimdi hemen belkide klavyeye sarılıp yazmaya başladın; "neden eskiden oluyorsa şimdide olmalı " vs gibi şeyler yazmaya.

Dur dur... Acele etme...

Eskidendi çünki ; o zaman Türk Futbolu henüz bebeklik hadi bilemedin çocukluk dönemini yaşıyordu...

Birlik beraberlik doğaçlama oluyordu zaten...

Ama artık herkes kendi ayakları üzerinde duracak durumda...

İstesekte istemesekte endüstriyel futbol şu an amatör futbol ruhunu öldürmüş durumda...

"Efendim ben eskisi gibi olsun istiyorum" ; olmaz, şu şartlarda olamaz...

Senin gibi birileri çıkar " Eski günleri istiyoruz " der... Birkaç kişide peşine takılır...

Sonra ne olur biliyormusun...

" Olsun onlar bizimle dalga geçsin, biz yinede sesimizi çıkarmayalım..."

" Olsun onlar bize küfür etsin, biz yinede sesimizi çıkarmayalım..."

Sonunda herkesin şamar oğlanı olur, başkalarının hizmetine girersin...

Futbolda şiddete karşı olmakla, omuz omuza maç izlemek aynı şey değildir...

Şahsi fikrimdirki; şiddet ve küfür olmadıktan sonra zaten buna kimsenin itiraz edeceğinide düşünmüyorum.

Kimsenin daha fazlasını isteyeceğini sanmıyorum...

Ha eskiye dönülür. Daha doğrusu eski şartlar oluşur amenna...

Ama şu ortamda asla, katiyyen... Olmaz,olamaz.

"Biz bu ülke için hiçbirşeyi haketmiyoruz " ağır bir laf olmadımı...

Eğer birşeyi haketmek sadece tribünde omuz omuza maç izlemekle olsaydı;

50,60,70 li yıllarda bu ülke de kaos dönemi yaşanmazdı...

80 ihtilali hiç olmazdı...

Keşke herşey senin dediğin gibi kolay olsa...

Bu kadar gaddar olmayın. Spor dostluk ve kardesliktir. Elbet ezelik rakibimiz ama ebedi dostumuz oldugunu unutmayalım. Neden omuz omuza bir GS- BJK macını beraber izleyemiyoruz. Yokmu hic beşiktaşlı arkadasınız, kardeşiniz, abiniz amcanız vs... Yarın takımımız önemli bir maça cıkıyor ve takımımız yalnız olacak. Bu komple tüm taraftarların ayıbıdır. Biz bu ülke olarak hiçbirseyi haketmiyoruz.

Yönetime herhangi bir yerden baskı, tehdit varsa açıklasınlar, biz taraftar olarak gereğini yaparız!

Arkadaşlar merhaba, mesajlarınızı üzülerek tek tek okudum. Bazı konuların net anlaşılmadığını düşünüyorum, biraz daha açayım...

Malumunuz Türk futbolu ’gergin’ ve ’şaibeli’ bir sezon geçiriyor. ’Stratejik’ olarak, normal sezonu tribünsel açıdan örnek bir şekilde tamamladık.

ŞAMPİYONLUK hedefimize ulaşana kadar durumu iyi idare edebilmek, yarın ki maç atmosferinin gerginliğini bir nebze düşürebilmek adına ve Rakiplerimize yarayacak gerginlikte açıklamalar yapmamaya ’konumum’ gereği özen gösterdim!

Oyuna gelmeyelim! Ortada henüz resmi bir talep ve açıklama yokken gereksiz polemiğe girip, ŞAMPİYONLUK hedefimizden uzaklaşmamalıyız.

Galatasaray değerlerine göre bazı şeyler paradan daha değerlidir!

Açıkça belirtecek olursam; Ne beşiktaş’ın ne de başka bir takımın mabedimizde oynama fikrine sıcak bakmıyorum!

Hazır yeri gelmişken bir iki şey deplasman yasağı ile ilgili söylemek istiyorum...

Resmi sitemizde duyuru yapmasakta, deplasman yasağı ile ilgili resmi ve gayri resmi girişimlerde bulunduk. Fakat üzülerek belirtmek istiyorum ki sonuçsuz kaldı...

Yarın, hayatını armaya adamış kardeşlerimle Gümüşsuyu’ndan aşağı inmeyi, İnönü’de tüm stadı susturmayı kim istemez ki?

Hepinizi seviyorum, yarın Florya’da görüşmek üzere...

Oğuz Altay

ultrAslan Başkanı

forumda bu açıklamayı yaptı kendisi

dünkü açıklaması gereksizdi bu arada çok faklı bir koreagrafi hazırlığı varmış fener maçına inşallah bilet alabilirim.

Oğuz Altay kim? Stad onun mu da böyle saçma sapan açıklamalar yapıyor?

Ünal Aysal ve şimdi de Oğuz Altay hayırdır??? Ne bu şimdi... ya yukarıdan sağlam baskı var yada maç öncesi sert konuşup gerilim yaratmak istemiyorlar..

14.04.2012 13:01

Kamuoyunun Dikkatine

Bugünlerde medyada ve internet ortamında Beşiktaş Kulübü’nün önümüzdeki dönemde stad inşaatı nedeniyle futbol maçlarını TT Arena’da oynamayı planladığı ve Galatasaray Yönetiminin bu konuyu gündemine aldığı haberleri tümüyle asılsızdır.

Ne Beşiktaş Kulübü bu konuda tarafımıza başvurmuştur, ne de Galatasaray bu konuda herhangi bir tasarrufta bulunmayı planlamaktadır.

Camiamızdan bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Kamuoyunun Dikkatine - 14.04.2012 13:01 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

14.04.2012 13:01

Kamuoyunun Dikkatine

Bugünlerde medyada ve internet ortamında Beşiktaş Kulübü’nün önümüzdeki dönemde stad inşaatı nedeniyle futbol maçlarını TT Arena’da oynamayı planladığı ve Galatasaray Yönetiminin bu konuyu gündemine aldığı haberleri tümüyle asılsızdır.

Ne Beşiktaş Kulübü bu konuda tarafımıza başvurmuştur, ne de Galatasaray bu konuda herhangi bir tasarrufta bulunmayı planlamaktadır.

Camiamızdan bu tür asılsız haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Kamuoyunun Dikkatine - 14.04.2012 13:01 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Mailler işe yaramış :)

O gözlükle şişman rambo gelıcek benım stadımda eboueye ırkcılık yapıcak bende tvden ızlıyıcem..oldu!!

Koro halinde 90 dakika küfür ettiler ve biz kapı açıcaz onlara öyle mi?

Üst Alt