Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

539dd%C5%9EEYDA1%20(1).JPG

Yarın ki maç öncesi, iki takım taraftar grubu liderleri Kartalbakışı.TV’ye konuştu…

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

kartalBAŞI programında ne işi var bu adamın. SAçmalaması ayrı dert zaten.

kendi evinin kapısını acsın. birde kargabaşı denen programa katılmış te allam.

adam bildiklerimizin hepsi çapsız çıktı! taraftar gruplarını sırf başında leş yiyiciler olduğu için sevmiyorum...mesela bu keltoş benim adıma konuşma hakkını nerden buluyo kendinde?

kaç bilet için sattın taraftarı acaba oğuz bey ? böyle düşünen birinin beni temsil etmesini istemiyorum arkadaş

---

Anlamadığım mevzu şu :

Sen kimin fikrini dillendiriyorsun...

Kendi fikrinse bunu belirt, yok eğer Galatasaray taraftarını adına konuşuyorsan pardon ama o yetkiyi kim verdi sana...

Ha sen istiyorsan kendi koltuğuna istersen bir fenerli oturt karışmam..

Ama gardaş o stadı kuşa yem edeceksen hadi gardaş önümüzü kapama...

Hadi hadi, seni şöyle kenara alalım; bu işi daha iyi yapacak o kadar insan varki...

Bu ultraslan yüzünden Galatasaray'dan soğuyorum yeminle.

Daha bu adam görevine devam edebiliyorsa yazıklar olsun o Ultraslan'a. Zaten göreve geldiğinden beri ısınamadım gitti şu adama. Yeni bir genel koordinatör seçsinler, bu sefer harbi tribüncü olsun.

maalesef bu laflar yönetim tarafından bilet karşılığında söyletilmiş sözler.taraftarı alıştırmak için zemin hazırlanıyor.

Anlamayacak ne var ya? Yönetim Oguz Altay´i görevlendirmis taraftari alistirmak icin.

Belli ki hükümetin böyle bir istegi ve baskisi var. Bizimkiler de rest cekmeye korkuyor.

Olay bundan ibaret

Üst Alt