Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

Cevap: Oğuz Altay: “Beşiktaş’a kapımız açık”

maalesef bu laflar yönetim tarafından bilet karşılığında söyletilmiş sözler.taraftarı alıştırmak için zemin hazırlanıyor.

herhalde konunun özeti bu...ağzına biraz bal çal şereflerini satın al bunların...senin efsanene metin oktaya kurucun ali samiyene statlarında 30 bin kişi koro halde küfretsin sen kapımız açık de...haklısın gelip senin stadında senin kutsalına anana küfretsinler ancak rahat edersin sen CİBİLİYETSİZ!

Alın bunu burdan, kimi temsil ediyorsun sen Oğuz Altay.. ?

Kimseye kapımız açık falan değil. Bundan sonra sana da kapalı..!

[video=youtube;QraGNS_d7eU]https://www.youtube.com/watch?v=QraGNS_d7eU[/video]

Valla yaktırtmayın ortalığı bizim stadımızda oynayamazlar başbakana çıkarlarmış isterse ABD başkanına çıksınlar oynamazlar lan bizim stadımızda

beyler anlamayacak bişey yok. bu orman denen adi adam başbakanla 10 saatlik uçak yolculuğunda ayarı vermiş. başbakanda bizim yönetime ayarı vermiş. bizim yönetimde oğuz denen kılıbığa ayarı vermiş. oğuzda bize ayar veriyo

Çok mu para girecek bu işten cebine? Allahın boş herifleri bi halt olamamışlar gelip koskoca Galatasaray camiası adına konuşuyor.

oğuz altay değilmiydi televizyon'a çıkıp gögüsümüzü kabartan. o değilmiydi açıklamalarıyla bizi gururlandıran. iki dakikada insanları silip atmak ne kolay. çok şükür buna klavyenin başında oturanlar karar vermeyecek.

simdi anladim

rte nin isi desene

Dünden beri yapilan y..sak y..sak aciklamalar bunu gösteriyor.

Irfan Aktar, Refik Arkan, simdi de Oguz Altay.

Belki sakin ve akilli hareket etme derdinde yönetim, ancak sikistirildiklari kesin.

Stat henüz tam olarak devredilmemis, 1000 tane eksigi var, belki yerine getirmedigimiz ufak seyler de vardir.

Cati gibi, yillik vergi, reklam geliri vs. Hükümet tehdit ediyordur. Bizimkiler de bisey yapamiyordur.

Yoksa niye rakibe güzelim stadi verip de onlara avantaj saglamak istesinler ki?

O stadin yillik 50-60 Milyon Euro geliri var

Ultraslan demekki amacından saptı, bu klübün taraftar grubu olmayı kaldıramadıklarının kaçıncı kanıtı bu ? Ultraslan dağıtılıp yeniden sıfır bir taraftar grubu ortaya çıkarılmalı. İçindeki adamlar özenle seçilmeli, parada pulda değil hayatını Galatasaray'a adamış insanlar gerekli. Senle olmaz bu iş Oğuz bey o-la-maz.

oğuz altay değilmiydi televizyon'a çıkıp gögüsümüzü kabartan. o değilmiydi açıklamalarıyla bizi gururlandıran. iki dakikada insanları silip atmak ne kolay. çok şükür buna klavyenin başında oturanlar karar vermeyecek.

simdi yaptigi isi görmemezlikten mi gelek

simdiye kadar ne yapmissa, bu aciklamalarla sildi adam herseyi

bu sene her mactan sonra "helal olsun ultraslana, bu sene acik ara 1 numara" diyip, övüyorum ultraslani ama simdi bu yaptigi aciklamalara bakiyorsun, üzülmemek , kizmamak elde mi

kusura bakma ama buna ultraslanın baş sorumlusuda karar vermeyecek!

Ulan zorla dinden imandan çıkaracaklar adamı ya. Malmısınız lan ? Ne demek kapımız açık ? Eğer Yönetim bu saçmalığa izin verirse toplasınlar bavulu, çantayı defolup gitsinler !

Umarım böyle bir rezillik olmaz. Yoksa görürler kombineyi..

2039 yılına kadar men ediliyo forumdan. şuanda bende men edildim ama gram umrumda değil. forumları resmen yanıyo sürekli istifa başlıkları imza toplamalar eleştiriler küfürler vs vs. herkesin sabrı taştı. tam medyanın ve eziklerin istediği gibi gidiyo olaylar. insanlar birbirine düştü

bjk oynasa oynasa ancak bu sahada oynar:)

292211_271923366227490_198096826943478_594414_1268494514_n.jpg

ne kadara satın aldılar lan seni fiyatını söyle fiyatını verelim de ömür boyu sus

Eskiden UltrAslan'a sempati ile bakardım ama son 1.5 yılda iyice gözümden düştüler.Yeni Ali Samiyen'de ıslıklardan sonra boş boş açıklamaları,şimdi bu adamın zırvalaması.Kim bu adam yahu?Kendisine mi kalmış Galatasaray taraftarını temsil etmek?UltrAslan'dan kim istiyor BJK'nin bizim stada gelmesini?

Üst Alt