Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ok Yaydan Çıktı; Galatasaray Geri Dönüyor! (2017-2018)

ne geldiyse başımıza hep gaza gelip büyük konuşmaktan ve küçük şeylere bile büyük tepkiler vermekten geldi.

eylül de konuşalım artık bunları ,maçlar bi başlasın

Bence Eylül bile çok erken.Nisan ayını beklemek lazım.Galatasaray Nisan ayında hala potadaysa şampiyon olur.

Gidişat belli eder zaten
İlk 15 haftada bile belli olur takımdan bir halt olup olmayacağı.
2 maç kazanıp 1 maç kaybeden, istikrarı olmayan ve küçük maçlarda gol şov yapan takımdan bi halt olmaz.

Bu sene bjk başakşehir ve fb maçlarında onlara kafa tutabilirsek ve kazanırsak şampiyon olabiliriz. Geçtiğimiz senelerde yapamadığımız olaylar bunlar.

Gidişat belli eder zaten
İlk 15 haftada bile belli olur takımdan bir halt olup olmayacağı.
2 maç kazanıp 1 maç kaybeden, istikrarı olmayan ve küçük maçlarda gol şov yapan takımdan bi halt olmaz.

Bu sene bjk başakşehir ve fb maçlarında onlara kafa tutabilirsek ve kazanırsak şampiyon olabiliriz. Geçtiğimiz senelerde yapamadığımız olaylar bunlar.

23. Haftayı 5 puan farkla lider geçip 4 hafta sonra havlu attığımız bile oldu (2009-2010).O yüzden en sağlıklısı Nisan ayını beklemek.

Cok zor bir sezon bekliyor bizi. Sampionluk icin 4-5 takim mucadele edecek bu sezon. GS, FB, BJK, Basaksehir, Trabzon ve belki Antalya.

Şu an kadromuz yetersiz. Sneijder de giderse geçen seneden bile kötü kadromuz olacak. Ama daha 5-6 transfer yapılacak diyorlar bekleyip göreceğiz. Yaptığımız en olumlu transfer bence Maicon. Diğer gomis ve belhanda'nın beklenileni vereceğini düşünmüyorum ki çok büyük bir kumar oynadık, teki için 20 m harcadık. Yanlış hamleler geçen sene olduğu gibi devam ediyor ama foruma baktığımda herkes memnun. Gelecek 5-6 transfer nokta atışı olursa şampiyonluk yarışının içinde oluruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En büyük endişem camianın gazını almak adına ismi büyük diye yaşlı oyuncuları takıma doldurmaları idi ki yönetime kalsa öyle yapmaları da muhtemeldi. Bu noktada Tudor' un katkısı olduğunu zannediyorum. Pepe için sorulan bir soruya verilen ''Gomis için bile çok düşündük yaşından dolayı, yaşlı futbolcu almayacağız'' cevabıyla rahatladım.

Bundan sonra yapılacak transferlerin de iyi olacağını umuyorum. Birde kadroya girme ihtimali olmayan bir yığın futbolcu müsvettesinden kurtulabileydik iyi olacaktı, ona dair hiçbir emare olmaması can sıkıcı:red:...

Tudor istediklerini yaptirabilirse transfer dahil yeni bir 96-00 dönemi olabilir.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Tolgayı 11 koyman mantıksız yerine tr den orta saha al ondan daha iyi dir
hayatımda gördüğüm en kötü orta saha diyebiliriz
Transferler gayet iyi bazıları boş konuşmuş
bek olarakta linnes fena sayılmaz
Tudor maç esnasındaki değişiklik konusunda sıkıntılı ama bende güveniyorum dursuna rağmen

2 tane sağlam orta saha gelirse bir şeyler konuşmaya başlayabiliriz. Bir tanesi tarz olarak Lemina, diğeri Darida tarzı olmalı. (İsimler bunlar olmasa da stil olarak bahsediyorum)

hala semih ve selçuk gibi adamlar bu takımda o yüzden bu hocaya güvenemiyorum benim için galatasaray gibi hedefleri olan bir klüpte selçuk ve semihi oynatan bir hoca varsa kusura bakmasın kimse bu sezonda ilk 5 te bitirmeye oynarız.

Geçen yılın başında da gaza gelmiştiniz sonunu gördük. Başkan profili çok önemli, camia kopuk bütünleşik değil o yüzden kırılganlık hala çok fazla.

Takım desen yine bir ton eksik var.

Şampiyonluk anca diğer takımların büyük mallık yapmasıyla gelir.

Hamza Hocam, Riekering Bey diyenlerle İmparaTudor diyenler de aynı kişiler... İlerisini göremiyorlar. Aynı fenerbahçe taraftarı ve Aziz Yıldırım olayına döndü olay. Dursun'da Aziz gibi taraftarın ağzına bir parmak bal çalarak vakit geçiriyorlar. Bundan bir ay önce dağ taş Dursun, Selçuk ve Tudor için yazılan postlarla doluydu...

En az 5 transfer olmazsa çok zor.Ayrıca 2011 ile şimdiki zaman arasında dağlar kadar fark var.Bir kere şuan futbol olarak iyi bir rakibimiz(bjk) var.Anadolu takımları çok daha güçlü oldu ve bu takım son 3 yaz resmen yerinde saydı.
ve en önemli rakiplerimizden birisi de federasyon olacak.Şuan için şampiyon olacağız demek için erken,önce transferleri görelim..Bu takım şimdiden 20 milyon euro harcadı ama geçen seneye göre daha iyiyiz diyebilen var mı?

Kendin mi yazdin la bunu @Ozan Puki ?

evet. emeğe saygı beğen geç.

En az 5 transfer olmazsa çok zor.Ayrıca 2011 ile şimdiki zaman arasında dağlar kadar fark var.Bir kere şuan futbol olarak iyi bir rakibimiz(bjk) var.Anadolu takımları çok daha güçlü oldu ve bu takım son 3 yaz resmen yerinde saydı.
ve en önemli rakiplerimizden birisi de federasyon olacak.Şuan için şampiyon olacağız demek için erken,önce transferleri görelim..Bu takım şimdiden 20 milyon euro harcadı ama geçen seneye göre daha iyiyiz diyebilen var mı?

herkes şampiyonluğa takılmışta içerikte şampiyon oluruz yazmıyor ki beyler? galatasaray'ın geri dönüşünden söz ediyoruz. tribünlerin bütünleşmesiyle takımın kendini tekrar bulmasıyla alakalı bir durum yani. yabancı hocayla şampiyonluk çok zor bir hadise ligde.. artı rakibler bayağı güçlü bu sezon.. ekmek aslanın ağızında..

Üst Alt