Okaka: ''Neredeyse Galatasaray'a transfer oluyordum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okaka: ''Neredeyse Galatasaray'a transfer oluyordum''

stefano-okaka-565259.jpg

Watford'ın forveti Stefano Okaka: "Geçtiğimiz ağustos ayında Sevilla'ya transfer olacaktım ancak transfer döneminin son gününde anlaşma gerçekleşmedi. Bunun aynısı, ocak ayında Galatasaray'la da oldu. Şimdi sezon sonunu bekliyorum, gelecek sezonda neler olacak göreceğiz."

Okaka: "Ero vicino al Milan"

Son düzenleme:
Watford-Crystal Palace-Bournemouth gibi takımlara sempatim olduğu için bir dönem alıcı gözüyle izledim.. Burada konusunu bile açmıştım 1.5 yıl önce çok işimize yarar diye.. Fiziği zaten tam bizim lige göre bu fiziğine rağmen gayet seri ve teknik kapasitesi yüksek... Oyun zekası da oldukça iyi özellikle sıkışan maçlarda kilidi açma noktasında çok işimize yarardı ..Şampiyonluk yolunda bu transferi kilit nokta olarak görüyordum ocak ayında son gün bizi heyecanlandırdı ama olmadı maalesef..Umarım ilgimiz sona ermez ve sene sonu kadroya katarız..Taraftarın çok seveceği bir isim olur

Fizik gücü iyi olan her futbolcu ligde iş yapıyor. Transfer döneminin kapanmasına saatler kala adı Nagatomo'yla birlikte ciddi şekilde geçmişti Okaka'nın. Gerçekleşseydi keşke bu iş.

Üst Alt