GSC Haber - Okan Buruk: "Bir sonraki turda daha hazır olacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Bir sonraki turda daha hazır olacağız"

Okan Buruk: "Zalgris, tahminimizden daha fazla savunma yaptı."

Okan Buruk: "Zalgiris, fiziksel olarak bize göre daha hazır bir takım. İyi kapandılar. İlk yarıda çok az ürettik. İkinci yarı daha çok ürettik. İkinci golü bulup maçı bitirmemiz gerekiyordu."

Okan Buruk: "İlk maçta da benzer pozisyonlar verdik. Rakibin tek seçeneği vardı, o da forvetteki oyuncunun savunma arkasına kaçması. Vuruş anlamında kaliteli bir oyuncu olsaydı, bizim için kötü bir senaryo olabilirdi."

Okan Buruk: "Henüz tam takım değiliz. Kadromuzda olan oyuncuların bazıları da geç katıldı. Bizimle beraber az süre geçirmiş oyuncular var. Bu turu geçmek önemliydi. Şimdi hedefimiz bir sonraki tur. Bir sonraki turda daha hazır olacağız."

Okan Buruk: "Muhteşem gol attı Mertens. Havadan gitti ve direkt havadan ağlarla buluştu. Dün antrenmanda çalıştık. Mertens, Sergio'ya atmıştı. Ödül alabilir bu gol!"

Okan Buruk: "Morutan olumlu işler yaptı. Ona forma şansları veriyoruz. Bugün ilk girdiği bölümde daha iyiydi, sonra bir iki top kaybı yaptı ama genel olarak iyiydi. Onla ilgili kararımızı vereceğiz. İleriye dönük bir karar olacak."

Okan Buruk: “Torreira yarın tam idmanlara başlıyor. Icardi ve Zaha bizle beraber olacak. Zaniolo sakatlığından dolayı yoktu. Daha güçlü bir kadro olacağız. Bu da oyuna yansıyacak.”

Tuhaf yaklaşımlar Barış Alper iki kafa topu bir sarı kart aldırmak dışında ne yaptı mesela kaç dakika oyunda kaldı onu da bilmiyorum hadi yerli diyeceğiz ligde oynamıyoruz hep b takımla oynat takım dagilinca Morutan'i al sonra harikalar yaratmıyor herkes kadar oynuyor diye bu adam suçlu oluyor komik ya

Ben demiştim goldeki vuruş net çalışılmış bir şey diye.

Böyle şeyler hep meyve verir. Aynı Kerem'in hafta içi serbest vuruş çalışıp hemen ertesi maç frikikten gol atması gibi.

Böyle duran top çalışmaların devamını bekleriz hocam.

Aradığınız 8 numara mı 6 numara mı?

Okan Buruk: "Savunma anlamında bugün verdiğimiz pozisyonlar bununla ilgili... Dediğiniz gibi. Rashica'nın da kadroda olmasını düşünüyoruz. Net bir şey yok."

Okan ilk yarı üretken değildik ikinci yarı daha üretkendik demiş de

Laa olm ben mi yanlış hatırlıyorum

Biz çoğu aksiyonu ilk yarı yapmadık mı

Tam tersi ikinci yarı üretkenlik adına bir şey yapamadık diye hatırlıyorum

Kendimden şüphe etmeye başladım şimdi

Neydi osur osur ipe diz mi neydi. Bu maç defansif olarak daha iyi olacaktık güya herif içimizden geçti mal olmasa bir tanesini atsa biz ilk golu de atamazdık.

Valla şimdi özetlere baktım

İkinci yarı üretkendik açıklamasının hiç alakası yok

İlk yarı sürklase etmişiz rakibi

İkinci yarı bir tane net gollük pozisyon var o da Mertens'in şutu yine

Kısaca Okan Buruk bizimle kafa buluyor beyler

Üst Alt